Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 15. krog 06.04.2019
TEKMA: Kolpa - Ihan 1 : 0 (0 : 0)
Datum: 06.04.19 - 17.00
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 75
Glavni sodnik: Lukšič Jan
1. pomočnik: Strnad Peterca Luka
2. pomočnik: Bukovec Janko
Delegat: Tivold Štefan
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ivec Aleš (V)
1991
4
Žugelj Mitja
1993
5
Adlešič Tomaž
1986
8
Brčina Davor
1987
9
Sašek Matic
1994
11
Vavžik Luka
1987
17
Vrščaj Tadej
1981
19
Hudelja Jure
2000
20
Škrbec Jasmin
1990
21
Kolenac Dejan (K)
1987
22
Žagar Vid
1995
Ihan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Cerar Klemen (V)
1992
2
Maučec Davor
1989
3
Goropečnik Simon
1989
4
Mohar Blaž
1989
5
Tekavc Anže
1989
7
Smodiš Blaž
1999
8
Seferovič Matic (K)
1986
10
Wilson Aparecido Xavier Junior
1984
11
Bizilj Tadej
1997
16
Škofljanc Gašper
1996
18
Piskar Luka
1986
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Plavulj Armin
1997
3
Furjanić Nikola
1999
7
Jankulov Marko
1992
10
Končar Grega
1996
15
Vidic Jan
1995
16
Poljak Matej
1992
Trener
Filak Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Ambrožič Jakob (V)
1998
13
Alibabić Irnes
1996
14
Lajkovič Matevž
1996
15
Lepoglavec Jure
1997
17
Vukajlović Dražan
1994
Trener
Mandič Milomir
STRELCI
Kolpa
1 : 0     5 - Adlešič Tomaž (62')
Ihan
OPOMINJANI
Kolpa
22 - Žagar Vid (21')
5 - Adlešič Tomaž (33')
9 - Sašek Matic (54')
10 - Končar Grega (67')
17 - Vrščaj Tadej (87')
16 - Poljak Matej (92')
Ihan
5 - Tekavc Anže (28')
10 - Wilson Aparecido Xavier Junior (37')
15 - Lepoglavec Jure (46')
17 - Vukajlović Dražan (93')
IZKLJUČENI
11 - Vavžik Luka (30')
5 - Tekavc Anže (30')
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
63'
10 - Končar Grega
63'
19 - Hudelja Jure
80'
7 - Jankulov Marko
80'
9 - Sašek Matic
85'
16 - Poljak Matej
85'
22 - Žagar Vid
Ihan
Minuta
Igralec
26'
15 - Lepoglavec Jure
26'
3 - Goropečnik Simon
75'
17 - Vukajlović Dražan
75'
7 - Smodiš Blaž

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
17. krog 20.04.19
Slovan : Jevnica 6 : 0
Dolomiti : Termit Moravče 0 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 0 : 3
Cockta Kresnice : Kolpa 1 : 3
Bela krajina 2016 : Rudar Trbovlje 1 : 0
Interblock : Kočevje 0 : 1
MNZ Liga 2018/19
17. krog 27.04.19
Trebnje - Tian : Dol 5 : 0