Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 15. krog 06.04.2019
TEKMA: Cockta Kresnice - Kočevje 1 : 2 (0 : 1)
Datum: 06.04.19 - 17.00
Kresnice - Športni park Kresnice Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Nadarevič Denis
1. pomočnik: Zajec Jernej
2. pomočnik: Selan Žiga
Delegat:
POSTAVI
Cockta Kresnice
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Erčulj Matic (V)
1999
3
Čančar Marko
1997
4
Pinoza Aleksander
1997
5
Bajde Andraž (K)
1988
6
Škrinjar Andraž
1996
7
Krhlikar Miha
1993
8
Zorko Miloš
1987
9
Planinšek Luka
1994
10
Šarković Marko
1992
11
Klebčar Maximiliano
1987
17
Mesarič Alen
1988
Kočevje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Goričar Vid (V)
1999
2
Vesel David
1990
4
Pajnič Žan
2000
6
Gačić Marko
1990
9
Hočevar Maj
2001
10
Babić Miha (K)
1988
13
Milović Dejan
1989
15
Grahovac Dragan
1994
19
Pavlovič Nejc
2001
24
Malnar Luka
1995
31
Robida Domen
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Verbajs Gašper
1993
13
Dobravec Domen
1993
14
Budimlić_ Edin
1983
Trener
Sajovic Jurij
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Hodžić Anel
1992
12
Krivdić Emir (V)
1990
23
Vidmar Peter
1992
27
Majcen Žiga
1999
Trener
Fartek Saša
STRELCI
Cockta Kresnice
1 : 2     7 - Krhlikar Miha (67')
Kočevje
0 : 1     10 - Babić Miha (16')
0 : 2     9 - Hočevar Maj (53')
OPOMINJANI
Cockta Kresnice
11 - Klebčar Maximiliano (25')
6 - Škrinjar Andraž (44')
4 - Pinoza Aleksander (85')
2 - Verbajs Gašper (90')
Kočevje
27 - Majcen Žiga (70')
24 - Malnar Luka (86')
15 - Grahovac Dragan (89')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Cockta Kresnice
Minuta
Igralec
46'
2 - Verbajs Gašper
46'
8 - Zorko Miloš
65'
14 - Budimlić_ Edin
65'
9 - Planinšek Luka
Kočevje
Minuta
Igralec
46'
27 - Majcen Žiga
46'
4 - Pajnič Žan
75'
8 - Hodžić Anel
75'
19 - Pavlovič Nejc
86'
23 - Vidmar Peter
86'
24 - Malnar Luka

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2019/20
10. krog 26.10.19
NK Termit Moravče : Bela krajina 2 : 2
MNZ Liga 2019/20
8. krog 19.10.19
Jevnica : Šmartno 0 : 0
Dolomiti : Kamnik 0 : 3
Ljubljana Hermes : Dol 1 : 3
ATET Dren Vrhnika : Litija 0 : 0
Dragomer : Črnuče 1 : 4