Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 15. krog 06.04.2019
TEKMA: Interblock - Jevnica 2 : 4 (1 : 1)
Datum: 06.04.19 - 15.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Žagar Jure
1. pomočnik: Sojer Rok
2. pomočnik: Kurež Anej
Delegat: Bohinc Matjaž
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Golja Klemen (V)
1998
3
Drevenšek Niko
1983
4
Jevšnik Črt
1999
6
Pibernik Matevž
1999
7
Mustafoski Bedjit
1993
10
Struna Lan
1998
15
Svilar Branko (K)
1987
16
Švab Anže
1999
18
Vrhovac Nemanja
1994
23
Bosnić Kenen
1998
24
Rogič Nik
1999
Jevnica
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Križaj Filip (V)
2000
3
Brčina Leon
1993
5
Grgič Tomislav
1991
6
Jagrič Žan
1998
8
Zajc Jakob
1996
10
Malešević Damjan (K)
1979
11
Grah Marcel
1996
13
Ostrež Aljaž
1998
15
Osolnik Tilen
1993
17
Kočevar Jure
1990
20
Koprivnikar Žiga
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Pertot Natan (V)
2000
14
Delić Elvis
2000
17
Karamatić Luka
1997
22
Praznik Špeh Jernej
2000
Trener
Fridl Filip Anton
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Lapič David
1999
4
Košmerl Miha
1993
7
Novak Žiga
2000
14
Podhraški Rok
2000
16
Jagrič Rok
1999
18
Bajec Matic
1998
21
Bokal Luka
1995
Trener
Malešević Damjan
STRELCI
Interblock
1 : 1     3 - Drevenšek Niko (10')
2 : 2     3 - Drevenšek Niko (63')
Jevnica
0 : 1     10 - Malešević Damjan (2')
1 : 2     8 - Zajc Jakob (53')
2 : 3     16 - Jagrič Rok (65')
2 : 4     21 - Bokal Luka (78')
OPOMINJANI
Interblock
6 - Pibernik Matevž (27')
Jevnica
8 - Zajc Jakob (40')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
46'
22 - Praznik Špeh Jernej
46'
16 - Švab Anže
46'
12 - Pertot Natan
46'
1 - Golja Klemen
63'
14 - Delić Elvis
63'
7 - Mustafoski Bedjit
68'
17 - Karamatić Luka
68'
4 - Jevšnik Črt
Jevnica
Minuta
Igralec
29'
14 - Podhraški Rok
29'
5 - Grgič Tomislav
46'
16 - Jagrič Rok
46'
6 - Jagrič Žan
56'
2 - Lapič David
56'
3 - Brčina Leon
70'
4 - Košmerl Miha
70'
20 - Koprivnikar Žiga
76'
21 - Bokal Luka
76'
10 - Malešević Damjan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2019/20
10. krog 26.10.19
NK Termit Moravče : Bela krajina 2 : 2
MNZ Liga 2019/20
8. krog 19.10.19
Jevnica : Šmartno 0 : 0
Dolomiti : Kamnik 0 : 3
Ljubljana Hermes : Dol 1 : 3
ATET Dren Vrhnika : Litija 0 : 0
Dragomer : Črnuče 1 : 4