Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 14. krog 30.03.2019
TEKMA: Termit Moravče - Ihan 1 : 3 (1 : 1)
Datum: 30.03.19 - 16.00
Moravče - Igrišče Moravče Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Matoša Martin
1. pomočnik: Pušnjak Jure
2. pomočnik: Kene David
Delegat:
POSTAVI
Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Šimenc Andraž
1997
3
Vrankar Rok
1999
4
Zore Aleš
1993
5
Vesel Jure
1988
6
Zupanc Matic
1996
9
Prestor Rok
1992
10
Matečko Nejc (K)
1993
11
Capuder Miha
1991
19
Čebulj Tomaž
1996
20
Florjančič Matej
1993
68
Vidergar Tomaž (V)
1991
Ihan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Cerar Klemen (V)
1992
2
Maučec Davor
1989
3
Goropečnik Simon
1989
4
Mohar Blaž
1989
5
Tekavc Anže
1989
6
Veladžič Semir
1988
8
Seferovič Matic (K)
1986
9
Cimprič Nik
1991
10
Wilson Aparecido Xavier Junior
1984
11
Bizilj Tadej
1997
14
Škofljanc Gašper
1996
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Pogačar Capuder Lovro
1992
8
Vidergar Ambrož
1994
13
Mal Florjan
1993
14
Klopčič Miha
1999
15
Pačnik Nejc
1999
17
Vesel Rok
1987
98
Bibič Tadej (V)
1998
Trener
Burja Aleš
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Smodiš Blaž
1999
15
Švigelj Urh
2000
17
Vukajlović Dražan
1994
18
Piskar Luka
1986
20
Rokavec Nejc
1996
21
Alibabić Irnes
1996
23
Ambrožič Jakob (V)
1998
Trener
Mandič Milomir
STRELCI
Termit Moravče
1 : 1     10 - Matečko Nejc (43')11m
Ihan
0 : 1     14 - Škofljanc Gašper (2')
1 : 2     4 - Mohar Blaž (47')11m
1 : 3     18 - Piskar Luka (58')
OPOMINJANI
Termit Moravče
10 - Matečko Nejc (59')
9 - Prestor Rok (77')
Ihan
6 - Veladžič Semir (26')
2 - Maučec Davor (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Termit Moravče
Minuta
Igralec
60'
7 - Pogačar Capuder Lovro
60'
11 - Capuder Miha
60'
8 - Vidergar Ambrož
60'
5 - Vesel Jure
77'
15 - Pačnik Nejc
77'
6 - Zupanc Matic
82'
13 - Mal Florjan
82'
19 - Čebulj Tomaž
86'
17 - Vesel Rok
86'
13 - Mal Florjan
Ihan
Minuta
Igralec
54'
18 - Piskar Luka
54'
4 - Mohar Blaž
62'
7 - Smodiš Blaž
62'
9 - Cimprič Nik
90'
21 - Alibabić Irnes
90'
6 - Veladžič Semir
90'
15 - Švigelj Urh
90'
2 - Maučec Davor

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
17. krog 20.04.19
Slovan : Jevnica 6 : 0
Dolomiti : Termit Moravče 0 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 0 : 3
Cockta Kresnice : Kolpa 1 : 3
Bela krajina 2016 : Rudar Trbovlje 1 : 0
Interblock : Kočevje 0 : 1
MNZ Liga 2018/19
17. krog 27.04.19
Trebnje - Tian : Dol 5 : 0