Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 13. krog 23.03.2019
TEKMA: Slovan - Interblock 1 : 1 (0 : 1)
Datum: 24.03.19 - 18.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kozar Luka
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Hočevar Miha
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Krajc Jaka
1995
6
Rac Tilen
1996
8
Puškar Anel
1999
10
Kitić Dane
1986
12
Vojinović Darko (V)
1999
14
Rastoka Aleksander
1990
17
Banjanac Blaž
1998
18
Barbosa Falcao Fabio
1999
19
Grmek Tadej (K)
1994
20
Miljević Stefan
1996
21
Džafić Amar
1999
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Golja Klemen (V)
1998
3
Anžur Luka
1980
4
Jevšnik Črt
1999
6
Struna Lan
1998
7
Kutin Eric Asante
1997
8
Pibernik Matevž
1999
11
Mustafoski Bedjit
1993
14
Švab Anže
1999
15
Svilar Branko (K)
1987
16
Šušteršič Tilen
1995
24
Drevenšek Niko
1983
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Rakovnik Marcel (V)
1998
3
Elkaz Jasmin
2001
7
Šahinović Tarik
2001
15
Pucelj Matej
2000
22
Marinković Saša
1986
Trener
Mačkič Marinko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Recek Tomaž
1992
9
Delić Elvis
2000
17
Ambrož Jan
2000
18
Jagodič Željko
1995
21
Rogič Nik
1999
22
Husejnovič Denis
1996
23
Bosnić Kenen
1998
Trener
Fridl Filip Anton
STRELCI
Slovan
1 : 1     21 - Džafić Amar (90')
Interblock
0 : 1     7 - Kutin Eric Asante (23')
OPOMINJANI
Slovan
19 - Grmek Tadej (24')
21 - Džafić Amar (52')
8 - Puškar Anel (59')
3 - Elkaz Jasmin (77')
Interblock
8 - Pibernik Matevž (14')
17 - Ambrož Jan (87')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
46'
3 - Elkaz Jasmin
46'
20 - Miljević Stefan
46'
15 - Pucelj Matej
46'
17 - Banjanac Blaž
59'
22 - Marinković Saša
59'
14 - Rastoka Aleksander
65'
7 - Šahinović Tarik
65'
8 - Puškar Anel
Interblock
Minuta
Igralec
46'
22 - Husejnovič Denis
46'
16 - Šušteršič Tilen
63'
17 - Ambrož Jan
63'
11 - Mustafoski Bedjit
74'
23 - Bosnić Kenen
74'
7 - Kutin Eric Asante
85'
21 - Rogič Nik
85'
6 - Struna Lan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
17. krog 20.04.19
Slovan : Jevnica 6 : 0
Dolomiti : Termit Moravče 0 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 0 : 3
Cockta Kresnice : Kolpa 1 : 3
Bela krajina 2016 : Rudar Trbovlje 1 : 0
Interblock : Kočevje 0 : 1
MNZ Liga 2018/19
17. krog 27.04.19
Trebnje - Tian : Dol 5 : 0