Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 13. krog 23.03.2019
TEKMA: Bela krajina 2016 - Termit Moravče 2 : 2 (1 : 1)
Datum: 23.03.19 - 15.30
Črnomelj - ŠRC Loka Črnomelj Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Matoša Martin
1. pomočnik: Nadarevič Jaka
2. pomočnik: Poplašen Mladen
Delegat:
POSTAVI
Bela krajina 2016
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Butala Žiga (V,K)
1996
2
Šumar Ishak
1999
3
Ambrožič Blaž
1989
4
Gangl Blaž
1996
5
Jakofčič Miha
1995
6
Dervišević Zehrudin
1984
8
Gregorčič Rok
1994
11
Šarić Elvis
1991
15
Čović Mirel
1999
16
Mihelić Domagoj
1992
17
Jotanović Uroš
1992
Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Šimenc Andraž
1997
3
Vrankar Rok
1999
4
Zore Aleš
1993
5
Urbanija Kristjan
1999
6
Zupanc Matic
1996
7
Pogačar Capuder Lovro
1992
9
Prestor Rok
1992
10
Matečko Nejc (K)
1993
11
Capuder Miha
1991
19
Čebulj Tomaž
1996
68
Vidergar Tomaž (V)
1991
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Blagojević Živko
1996
9
Jedrinovič Dejan
1995
14
Dedić Edis
1994
20
Frankovič Mitja
2000
Trener
Mihokovič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Bibič David (V)
2001
8
Pačnik Nejc
1999
13
Novak Anže
2001
14
Klopčič Miha
1999
15
Vesel Rok
1987
16
Peceli Tadej
1999
Trener
Burja Aleš
STRELCI
Bela krajina 2016
1 : 1     11 - Šarić Elvis (40')
2 : 1     8 - Gregorčič Rok (72')
Termit Moravče
0 : 1     10 - Matečko Nejc (23')11m
2 : 2     4 - Zore Aleš (88')
OPOMINJANI
Bela krajina 2016
3 - Ambrožič Blaž (43')
6 - Dervišević Zehrudin (59')
11 - Šarić Elvis (77')
Termit Moravče
19 - Čebulj Tomaž (39')
3 - Vrankar Rok (51')
4 - Zore Aleš (74')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
46'
7 - Blagojević Živko
46'
15 - Čović Mirel
62'
9 - Jedrinovič Dejan
62'
17 - Jotanović Uroš
66'
14 - Dedić Edis
66'
16 - Mihelić Domagoj
78'
20 - Frankovič Mitja
78'
11 - Šarić Elvis
Termit Moravče
Minuta
Igralec
78'
8 - Pačnik Nejc
78'
9 - Prestor Rok
90'
15 - Vesel Rok
90'
19 - Čebulj Tomaž
93'
13 - Novak Anže
93'
7 - Pogačar Capuder Lovro

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2019/20
10. krog 26.10.19
NK Termit Moravče : Bela krajina 2 : 2
MNZ Liga 2019/20
8. krog 19.10.19
Jevnica : Šmartno 0 : 0
Dolomiti : Kamnik 0 : 3
Ljubljana Hermes : Dol 1 : 3
ATET Dren Vrhnika : Litija 0 : 0
Dragomer : Črnuče 1 : 4