Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 11. krog 10.11.2018
TEKMA: Interblock - Termit Moravče 0 : 1 (0 : 0)
Datum: 10.11.18 - 15.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Klančar Jaka
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Tošić Dragan
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Golja Klemen (V)
1998
2
Merhar Nejc
1999
4
Maksimovič Haris
1997
5
Tratnik Klemen
1999
6
Pibernik Matevž
1999
7
Mustafoski Bedjit
1993
10
Jagodič Željko (K)
1995
14
Šušteršič Tilen
1995
15
Osmičević Alen
1997
19
Kočevar Jure
1990
20
Zajc Aleš
1994
Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Šimenc Andraž
1997
4
Zore Aleš
1993
5
Vesel Jure
1988
7
Pogačar Capuder Lovro
1992
9
Prestor Rok (K)
1992
11
Mal Florjan
1993
13
Avbelj Jaka
1994
14
Vidergar Ambrož
1994
15
Peterka Boštjan
1991
19
Čebulj Tomaž
1996
98
Bibič Tadej (V)
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Sylaj Behar
1998
9
Ćordić Sinan
1999
11
Mustafoski Belmin
1996
13
Rastoka Aleksander
1990
Trener
Karapetrović Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Jerman Robert
1989
6
Klopčič Andraž
1997
8
Vrankar Rok
1999
10
Capuder Miha
1991
16
Pačnik Nejc
1999
18
Klopčič Miha
1999
20
Kladnik Nik
1998
Trener
Burja Aleš
STRELCI
Interblock
Termit Moravče
0 : 1     10 - Capuder Miha (93')
OPOMINJANI
Interblock
20 - Zajc Aleš (26')
10 - Jagodič Željko (30')
7 - Mustafoski Bedjit (38')
4 - Maksimovič Haris (41')
14 - Šušteršič Tilen (56')
Termit Moravče
9 - Prestor Rok (65')
IZKLJUČENI
4 - Maksimovič Haris (53')
19 - Kočevar Jure (58')
2 - Merhar Nejc (93')
9 - Ćordić Sinan (95')
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
59'
9 - Ćordić Sinan
59'
10 - Jagodič Željko
82'
11 - Mustafoski Belmin
82'
14 - Šušteršič Tilen
90'
8 - Sylaj Behar
90'
6 - Pibernik Matevž
Termit Moravče
Minuta
Igralec
66'
8 - Vrankar Rok
66'
19 - Čebulj Tomaž
75'
10 - Capuder Miha
75'
7 - Pogačar Capuder Lovro
75'
2 - Jerman Robert
75'
13 - Avbelj Jaka
89'
6 - Klopčič Andraž
89'
4 - Zore Aleš

REZULTATI TEKEM