Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 10. krog 27.10.2018
TEKMA: Kolpa - Slovan 4 : 0 (3 : 0)
Datum: 27.10.18 - 15.00
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Pušnjak Jure
2. pomočnik: Križič Ivan
Delegat: Lazarević Mitar
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Urigelj Janez (V)
1981
7
Kočevar Žiga
1994
8
Brčina Davor
1987
9
Sašek Matic
1994
10
Spudić Darjan
1993
14
Kirin Aleš
1998
15
Vavžik Luka
1987
17
Vrščaj Tadej
1981
20
Škrbec Jasmin
1990
21
Kolenac Dejan (K)
1987
22
Žagar Vid
1995
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Čefarin David (V)
1996
2
Krajc Jaka
1995
6
Petrovič Žiga
1996
7
Babić Admir (K)
1987
8
Puškar Anel
1999
10
Kitić Dane
1986
15
Omeragić Denis
1996
17
Ferk Tadej
1996
19
Banjanac Blaž
1998
21
Halilbašić Maid
1999
22
Miljević Stefan
1996
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Plavulj Armin
1997
11
Jankulov Marko
1992
12
Ivec Aleš (V)
1991
13
Frankovič Tadej
1998
16
Poljak Matej
1992
18
Spudić Kristjan
1997
19
Hudelja Jure
2000
Trener
Filak Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Grmek Tadej
1994
11
Ademoski Senat
1995
12
Vojinović Darko (V)
1999
14
Nuhanović Aldin
1999
16
Marinković Saša
1986
18
Barbosa Falcao Fabio
1999
Trener
Mačkič Marinko
STRELCI
Kolpa
1 : 0     10 - Spudić Darjan (10')
2 : 0     7 - Kočevar Žiga (36')
3 : 0     10 - Spudić Darjan (44')
4 : 0     19 - Hudelja Jure (61')
Slovan
OPOMINJANI
Kolpa
21 - Kolenac Dejan (69')
17 - Vrščaj Tadej (80')
Slovan
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
33'
19 - Hudelja Jure
33'
14 - Kirin Aleš
62'
11 - Jankulov Marko
62'
9 - Sašek Matic
65'
18 - Spudić Kristjan
65'
20 - Škrbec Jasmin
71'
13 - Frankovič Tadej
71'
7 - Kočevar Žiga
82'
16 - Poljak Matej
82'
22 - Žagar Vid
Slovan
Minuta
Igralec
46'
16 - Marinković Saša
46'
8 - Puškar Anel
60'
11 - Ademoski Senat
60'
19 - Banjanac Blaž
69'
18 - Barbosa Falcao Fabio
69'
2 - Krajc Jaka
82'
14 - Nuhanović Aldin
82'
21 - Halilbašić Maid
86'
9 - Grmek Tadej
86'
6 - Petrovič Žiga

REZULTATI TEKEM