Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 8. krog 13.10.2018
TEKMA: Kolpa - Interblock 4 : 0 (1 : 0)
Datum: 13.10.18 - 15.30
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Kozar Luka
1. pomočnik: Nadarevič Jaka
2. pomočnik: Kos Damjan
Delegat:
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Urigelj Janez (V)
1981
2
Plavulj Armin
1997
6
Terbovšek Peter Alen
1998
7
Kočevar Žiga
1994
9
Sašek Matic
1994
11
Jankulov Marko (K)
1992
15
Vavžik Luka
1987
17
Vrščaj Tadej
1981
19
Hudelja Jure
2000
20
Škrbec Jasmin
1990
22
Žagar Vid
1995
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Golja Klemen (V)
1998
4
Rastoka Aleksander
1990
6
Pibernik Matevž
1999
7
Zorič Haris (K)
1995
9
Ćordić Sinan
1999
13
Mustafoski Bedjit
1993
14
Šušteršič Tilen
1995
15
Osmičević Alen
1997
16
Švab Anže
1999
18
Tratnik Klemen
1999
20
Zajc Aleš
1994
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Perićak Ivan
1989
10
Spudić Darjan
1993
13
Frankovič Tadej
1998
14
Kirin Aleš
1998
16
Poljak Matej
1992
18
Spudić Kristjan
1997
21
Furjanić Nikola
1999
Trener
Filak Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Jašarević Aladin
1995
10
Bojović Timotej
1996
17
Sylaj Behar
1998
19
Sylaj Arif
1999
Trener
Karapetrović Darko
STRELCI
Kolpa
1 : 0     22 - Žagar Vid (40')
2 : 0     14 - Kirin Aleš (67')
3 : 0     10 - Spudić Darjan (68')
4 : 0     22 - Žagar Vid (87')11m
Interblock
OPOMINJANI
Kolpa
7 - Kočevar Žiga (28')
15 - Vavžik Luka (45')
Interblock
4 - Rastoka Aleksander (40')
15 - Osmičević Alen (66')
13 - Mustafoski Bedjit (82')
1 - Golja Klemen (86')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
63'
10 - Spudić Darjan
63'
11 - Jankulov Marko
63'
14 - Kirin Aleš
63'
19 - Hudelja Jure
75'
18 - Spudić Kristjan
75'
9 - Sašek Matic
78'
21 - Furjanić Nikola
78'
7 - Kočevar Žiga
83'
16 - Poljak Matej
83'
15 - Vavžik Luka
Interblock
Minuta
Igralec
65'
2 - Jašarević Aladin
65'
9 - Ćordić Sinan
69'
17 - Sylaj Behar
69'
7 - Zorič Haris
73'
10 - Bojović Timotej
73'
15 - Osmičević Alen
79'
19 - Sylaj Arif
79'
6 - Pibernik Matevž

REZULTATI TEKEM