Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 3. liga 17/18
Zapisnik: 1. krog 26.08.2017
TEKMA: Slovan B - Ljubljana Hermes 1 : 3
Datum: 07.09.17 - 16.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Maksimović Igor
1. pomočnik: Garmut Gašper
2. pomočnik: Stevanović Dragan
Delegat:
POSTAVI
Slovan B
Priimek in ime
Rojen
1
Stare Jaka (V)
24.02.05
2
Omanović Alen
18.05.04
3
Kostadinov Kristijan (K)
15.09.03
4
Pavlin Pino
30.10.03
5
Huseinović Tarik
09.06.04
6
Kolmanko Nejc
08.02.03
7
Drenica Arjanit
17.08.03
8
Palamar Ernest
17.11.04
9
Fatić Adis
14.11.03
10
Ristić Aleks
09.09.05
11
Kraševec Luka
23.12.05
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
Rojen
6
Salkić Ermin (K)
06.12.03
7
Podgoršek Jakob
13.07.03
8
Omerzel Vizjak Anže
11.12.04
9
Kar Klobučarič Tim
14.12.04
10
Nograšek Žan
29.09.03
11
Gliha Lovro
03.01.03
13
Poredoš Rok
17.04.03
14
Muminhodžić Adis
23.05.04
15
Pavlič Anže
14.09.03
22
Plut Luka (V)
29.01.03
23
Puc Žiga
26.07.04
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Velić Aldin
18.03.05
14
Petrović David
29.10.05
15
Šesek Mark
26.09.05
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Bavec Samo
22.12.04
4
Komazec Jure
28.11.03
Trener
STRELCI
Slovan B
1 : 1     10 - Ristić Aleks (45')
Ljubljana Hermes
0 : 1     15 - Pavlič Anže (5')
1 : 2     6 - Salkić Ermin (48')
1 : 3     23 - Puc Žiga (58')
OPOMINJANI
Slovan B
Ljubljana Hermes
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan B
Minuta
Igralec
36'
14 - Petrović David
36'
8 - Palamar Ernest
38'
15 - Šesek Mark
38'
9 - Fatić Adis
40'
13 - Velić Aldin
40'
5 - Huseinović Tarik
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
51'
4 - Komazec Jure
51'
15 - Pavlič Anže
64'
2 - Bavec Samo
64'
8 - Omerzel Vizjak Anže

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2