Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 2. krog 02.09.2017
TEKMA: Laby`s Mengo 28 - Termit Moravče 11 : 0 (6 : 0)
Datum: 03.09.17 - 17.30
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kurež Anej
1. pomočnik: Jandrič Jelenko
2. pomočnik: Jasenčić Edin
Delegat: Velić Sadet
POSTAVI
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
4
Tome Jan
26.09.00
6
Ljubešek Denis
07.08.99
9
Arh Blaž (K)
22.08.00
13
Sašek Jan (V)
27.03.00
17
Juras Urban
25.02.00
23
Gonza Tim
20.10.00
24
Dević Aleksandar
06.10.99
37
Kmetič Anej
18.12.99
39
Hren Urban
28.08.00
44
Ahmetaj Clirim
11.03.99
52
Berro Žan
25.10.99
Termit Moravče
Priimek in ime
Rojen
1
Bibič David (V)
05.01.01
3
Rotar Gašper
19.05.01
4
Škarja Nejc
28.04.00
5
Vidergar Primož
28.07.00
7
Lipovec Anže
18.01.00
8
Mal Domen
29.03.01
9
Kerč Tim
02.09.99
10
Vrankar Rok (K)
03.08.99
11
Peceli Tadej
04.01.99
13
Burja Anton Martin
19.02.00
15
Urbanija Kristjan
19.03.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
32
Roš Jaka
05.02.00
Trener
Topić Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Klopčič Miha
14.07.99
6
Štojs Alex
19.09.01
16
Bizilj Žan
07.04.99
Trener
STRELCI
Laby`s Mengo 28
1 : 0     39 - Hren Urban (9')
2 : 0     37 - Kmetič Anej (11')
3 : 0     17 - Juras Urban (14')
4 : 0     23 - Gonza Tim (19')
5 : 0     17 - Juras Urban (39')
6 : 0     24 - Dević Aleksandar (42')
7 : 0     17 - Juras Urban (55')
8 : 0     32 - Roš Jaka (58')
9 : 0     17 - Juras Urban (66')
10 : 0     37 - Kmetič Anej (75')
11 : 0     24 - Dević Aleksandar (81')
Termit Moravče
OPOMINJANI
Laby`s Mengo 28
37 - Kmetič Anej (85')
Termit Moravče
10 - Vrankar Rok (21')
5 - Vidergar Primož (83')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
53'
32 - Roš Jaka
53'
52 - Berro Žan
Termit Moravče
Minuta
Igralec
46'
16 - Bizilj Žan
46'
15 - Urbanija Kristjan
53'
6 - Štojs Alex
53'
13 - Burja Anton Martin

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2