Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 16. krog 24.03.2018
TEKMA: Komenda - Arne Tabor 69 2 : 1 (1 : 0)
Datum: 11.04.18 - 16.30
Komenda - Igrišče Komenda Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Šmajc David
1. pomočnik: Gerkman Borut
2. pomočnik: Štrajhar Primož
Delegat: Dobrun Žiga
POSTAVI
Komenda
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Peterka Mitja
1990
3
Vasiljević Daniel
1996
5
Tošić Darko
1991
6
Križman Julijan
1993
7
Rahne Nik
1993
8
Kongnyuy Dinnyuy (K)
1988
9
Iglič Anže
1996
12
Vrečič Lenart (V)
1995
13
Ibranović Dino
1994
14
Loboda Jure
1992
21
Gabrovšek Matevž
1994
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lipovac Tim (V)
1997
2
Koleša Sašo
1997
3
Heljezović Haris
1995
4
Simič Jon
1992
5
Horvat Tomaž (K)
1987
6
Kuraja Rafael
1985
7
Škerl Filip
1997
11
Klebčar Maximiliano
1987
14
Srovin Nejc
1996
15
Marinović Siniša
1987
20
Vukšinič Gregor
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Golja Klemen (V)
1998
4
Peterka Boštjan
1991
11
Vasilić Aleksandar
1994
18
Struna Lan
1998
19
Baloh Urban
1995
20
Klemenc Aleš
1998
24
Kopitar Žan
1998
Trener
Mitič Radivoje
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Trivunčevič Dragan
1987
9
Gomboši Roman
1986
10
Kujovič Selvad
1976
12
Vukšinič Žiga (V)
1995
13
Novak Gal
1997
16
Kmetič Žiga
1982
18
Obrenovič Zoran
1993
Trener
STRELCI
Komenda
1 : 0     9 - Iglič Anže (44')
2 : 1     9 - Iglič Anže (62')
Arne Tabor 69
1 : 1     15 - Marinović Siniša (61')11m
OPOMINJANI
Komenda
7 - Rahne Nik (10')
6 - Križman Julijan (39')
5 - Tošić Darko (48')
12 - Vrečič Lenart (50')
3 - Vasiljević Daniel (60')
4 - Peterka Boštjan (91')
Arne Tabor 69
15 - Marinović Siniša (42')
8 - Trivunčevič Dragan (53')
5 - Horvat Tomaž (74')
4 - Simič Jon (82')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda
Minuta
Igralec
14'
18 - Struna Lan
14'
2 - Peterka Mitja
73'
4 - Peterka Boštjan
73'
9 - Iglič Anže
88'
20 - Klemenc Aleš
88'
7 - Rahne Nik
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
8 - Trivunčevič Dragan
46'
14 - Srovin Nejc
59'
9 - Gomboši Roman
59'
7 - Škerl Filip
77'
18 - Obrenovič Zoran
77'
2 - Koleša Sašo

REZULTATI TEKEM