Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 9. krog 14.10.2017
TEKMA: Šobec Lesce - Bled Hirter 1 : 4 (0 : 1)
Datum: 14.10.17 - 15.30
Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Begič Amel
1. pomočnik: Čeganjac Andrej
2. pomočnik: Kolenc Leon
Delegat: Žunič Ivan
POSTAVI
Šobec Lesce
Priimek in ime
Rojen
1
Patljak Jure (V)
26.03.97
2
Bohinec Sebastjan
20.12.98
3
Strašek Rok
19.07.96
4
Lavtar Matevž
31.08.99
5
Gorišek Jaka (K)
28.03.81
6
Rozman Miha
13.06.98
7
Rizvič Alen
13.01.95
8
Jožef Andrej
31.03.77
9
Mlakar Rok
28.06.98
10
Dermastja Jaka
12.05.95
14
Ivanović Simon
08.05.90
Bled Hirter
Priimek in ime
Rojen
1
Sitar Matic (V)
01.06.95
3
Djukić Darko
12.09.94
5
Gaberšček Boštjan (K)
04.02.88
6
Udrih Jure
20.07.92
8
Berginc Denis
09.08.91
9
Remškar Moreno
09.05.93
10
Pašić Armin
27.08.97
13
Stanko Ladislav
03.01.83
15
Jerina Matic
12.07.91
17
Grašič Rok
27.04.96
20
Križaj Jure
27.01.92
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Kadirić Amar (V)
21.01.93
13
Červinski Žan
13.08.94
15
Stojkov Toni
28.03.93
16
Kozinc Bor
16.06.99
17
Vikić Edin
21.08.93
18
Šabić Adnan
03.01.97
Trener
Jožef Andrej
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Varl Boštjan
30.01.92
4
Fermišek Tadej
25.04.91
7
Trelc Janez
12.07.93
11
Zajšek Luka
27.01.92
16
Vukić Aleks
09.10.96
19
Debeljak Mitja
06.03.95
21
Vasiloski Robert
22.02.99
Trener
Dolinar Aleš
STRELCI
Šobec Lesce
1 : 4     13 - Červinski Žan (73')
Bled Hirter
0 : 1     6 - Udrih Jure (42')
0 : 2     13 - Stanko Ladislav (55')11m
0 : 3     17 - Grašič Rok (58')
0 : 4     9 - Remškar Moreno (68')
OPOMINJANI
Šobec Lesce
10 - Dermastja Jaka (49')
2 - Bohinec Sebastjan (88')
Bled Hirter
6 - Udrih Jure (72')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šobec Lesce
Minuta
Igralec
46'
18 - Šabić Adnan
46'
9 - Mlakar Rok
56'
13 - Červinski Žan
56'
5 - Gorišek Jaka
71'
16 - Kozinc Bor
71'
14 - Ivanović Simon
Bled Hirter
Minuta
Igralec
60'
2 - Varl Boštjan
60'
20 - Križaj Jure
60'
11 - Zajšek Luka
60'
17 - Grašič Rok
66'
4 - Fermišek Tadej
66'
15 - Jerina Matic