Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 3. krog 02.09.2017
TEKMA: Arne Tabor 69 - Komenda 2 : 1 (2 : 0)
Datum: 02.09.17 - 17.00
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 150
Glavni sodnik: Žnidaršič Andrej
1. pomočnik: Jamnik Jure
2. pomočnik: Štrajhar Primož
Delegat: Pokovec Vinko
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Rojen
1
Biček Franci Peter (V)
27.11.90
2
Novak Gal
24.03.97
3
Koleša Sašo
31.01.97
4
Kuraja Rafael
05.07.85
5
Horvat Tomaž
12.09.87
6
Kujovič Selvad
28.10.76
7
Škerl Filip
10.09.97
8
Trivunčevič Dragan
03.09.87
9
Gomboši Roman
12.10.86
10
Bokal Žiga (K)
16.10.85
20
Simič Jon
21.04.92
Komenda
Priimek in ime
Rojen
3
Ibranović Dino
09.05.94
4
Peterka Boštjan
08.07.91
5
Vasiljević Daniel
16.01.96
6
Križman Julijan
14.11.93
7
Štruklec Luka
16.08.97
8
Kongnyuy Dinnyuy
24.01.88
9
Pavić Vanja
26.06.95
10
Kačar Miha
24.01.95
12
Vrečič Lenart (V,K)
27.10.95
14
Iglič Anže
17.05.96
17
Rahne Nik
06.01.93
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
11
Kmetič Žiga
19.07.82
12
Vukšinič Žiga (V)
25.03.95
14
Kralj Matija
11.12.98
15
Platiša Jošt
16.12.95
16
Vehabović Nedim
27.02.87
17
Starc Gašper
12.02.87
18
Vukšinič Gregor
04.12.97
Trener
Sajovic Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Golja Klemen (V)
21.07.98
2
Peterka Mitja
28.08.90
13
Čanaćević Bojan
11.03.91
15
Škrlep Luka
02.11.98
16
Šuštar Janez
12.04.97
18
Struna Lan
27.06.98
19
Baloh Urban
16.02.95
Trener
Mitič Radivoje
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     9 - Gomboši Roman (7')
2 : 0     8 - Trivunčevič Dragan (46')
Komenda
2 : 1     17 - Rahne Nik (58')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
20 - Simič Jon (50')
Komenda
6 - Križman Julijan (32')
5 - Vasiljević Daniel (44')
9 - Pavić Vanja (72')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
66'
18 - Vukšinič Gregor
66'
7 - Škerl Filip
80'
11 - Kmetič Žiga
80'
9 - Gomboši Roman
89'
16 - Vehabović Nedim
89'
6 - Kujovič Selvad
Komenda
Minuta
Igralec
46'
13 - Čanaćević Bojan
46'
4 - Peterka Boštjan
61'
2 - Peterka Mitja
61'
7 - Štruklec Luka
72'
18 - Struna Lan
72'
14 - Iglič Anže