Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
Zapisnik: 12. krog 05.11.2016
TEKMA: Bled Hirter - Zagorje 0 : 0 (0 : 0)
Datum: 05.11.16 - 14.00
Bled - Športni park Bledec Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Obrenović Rade
1. pomočnik: Černe Tomaž
2. pomočnik: Nikolov Goran
Delegat: Mohar Janez
POSTAVI
Bled Hirter
Priimek in ime
Rojen
1
Sitar Matic (V)
01.06.95
2
Varl Boštjan
30.01.92
4
Fermišek Tadej
25.04.91
5
Gaberšček Boštjan (K)
04.02.88
6
Udrih Jure
20.07.92
7
Trelc Janez
12.07.93
9
Pašić Armin
27.08.97
10
Čamdžić Ermin
03.02.82
11
Ambrožič Nejc
30.07.95
13
Stanko Ladislav
03.01.83
19
Arh Peter
15.03.96
Zagorje
Priimek in ime
Rojen
1
Gracar Miha (V,K)
28.08.87
2
Novak Gal
17.10.97
3
Gorišek Anže
28.08.93
4
Nahtigal Tomaž
24.06.90
6
Mlinar Tilen
03.02.96
8
Vodeb Nik
20.10.94
9
Holešek Jan
21.04.93
14
Povšnar Blaž
05.08.92
15
Bašić Denis
30.08.93
16
Kranjc Erik
31.07.96
18
Šmid Kristijan
04.03.97
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Gaberšček Klemen (V)
14.08.98
14
Čirkić Teoman
12.05.95
15
Ekić Sejad
01.09.73
16
Vukić Aleks
09.10.96
17
Ekić Jasmin
23.11.92
18
Ivanović Simon
08.05.90
21
Sitar Žiga
14.09.92
Trener
Dolinar Aleš
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
5
Arnšek Klemen
11.01.99
7
Klinc David
22.06.95
10
Kranjc Matija
11.04.98
11
Založnik Andraž
01.10.99
Trener
Navratil Eduard
STRELCI
Bled Hirter
Zagorje
OPOMINJANI
Bled Hirter
13 - Stanko Ladislav (25')
Zagorje
15 - Bašić Denis (30')
9 - Holešek Jan (49')
4 - Nahtigal Tomaž (61')
11 - Založnik Andraž (74')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bled Hirter
Minuta
Igralec
64'
21 - Sitar Žiga
64'
9 - Pašić Armin
83'
16 - Vukić Aleks
83'
7 - Trelc Janez
Zagorje
Minuta
Igralec
61'
10 - Kranjc Matija
61'
16 - Kranjc Erik
69'
11 - Založnik Andraž
69'
18 - Šmid Kristijan
87'
5 - Arnšek Klemen
87'
9 - Holešek Jan

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1