Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
Zapisnik: 10. krog 22.10.2016
TEKMA: Kolpa - Rudar Trbovlje 5 : 3 (3 : 2)
Datum: 23.10.16 - 15.00
Podzemelj - Športni park Podzemelj Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Žnidaršič Andrej
1. pomočnik: Šekić Haris
2. pomočnik: Kužnik Marjan
Delegat: Klopčič Bogomil
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Rojen
1
Križman Roman Josef (V)
11.02.98
2
Ambrožič Blaž
25.09.89
3
Žugelj Mitja (K)
16.04.93
6
Stepan Andrej
14.08.95
7
Jankulov Marko
31.01.92
10
Kočevar Žiga
04.03.94
14
Šušak Branko
21.02.94
15
Spudić Darjan
15.07.93
18
Spudić Kristjan
07.02.97
20
Vidovič Alen
09.08.88
21
Gruden Denis
03.02.97
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Radić Klemen (V)
05.01.95
4
Turanović Armin
24.01.91
6
Drnovšek Rok (K)
15.12.92
7
Berger Jan
11.01.90
8
Katić Daniel
13.03.93
9
Brodar Žan
22.03.92
10
Sotenšek Jan
22.11.97
11
Kazič Staš
11.07.96
16
Kahteran Alen
17.05.94
17
Zalaznik Tom
22.06.94
18
Jurić Antonio
22.02.91
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Kolenac Dejan
02.11.87
8
Žugelj Gregor
02.09.91
9
Končar Grega
21.01.96
12
Brulc Jaša (V)
14.06.97
16
Poljak Matej
11.10.92
19
Sašek Matic
20.04.94
Trener
Filak Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
19
Jakovljević Josip
14.09.92
Trener
Buovski Antonio
STRELCI
Kolpa
1 : 1     2 - Ambrožič Blaž (7')
2 : 1     10 - Kočevar Žiga (15')
3 : 1     20 - Vidovič Alen (28')
4 : 2     20 - Vidovič Alen (57')
5 : 2     15 - Spudić Darjan (74')
Rudar Trbovlje
0 : 1     7 - Berger Jan (5')
3 : 2     11 - Kazič Staš (44')
5 : 3     19 - Jakovljević Josip (81')
OPOMINJANI
Kolpa
15 - Spudić Darjan (58')
9 - Končar Grega (85')
Rudar Trbovlje
7 - Berger Jan (33')
11 - Kazič Staš (58')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
65'
9 - Končar Grega
65'
18 - Spudić Kristjan
78'
16 - Poljak Matej
78'
20 - Vidovič Alen
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
78'
19 - Jakovljević Josip
78'
18 - Jurić Antonio

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2