Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
Zapisnik: 10. krog 22.10.2016
TEKMA: Šobec Lesce - Zagorje 0 : 1 (0 : 1)
Datum: 22.10.16 - 15.00
LESCE - NA ŽAGI Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Bubek Alen
1. pomočnik: Jug Tadej
2. pomočnik: Orešek Aljaž
Delegat: Tivold Štefan
POSTAVI
Šobec Lesce
Priimek in ime
Rojen
1
Škrjanec Anže (V)
19.02.94
2
Grilc Marko (K)
19.12.96
3
Rizvič Alen
13.01.95
4
Kolar Luka
15.08.97
5
Bertoncelj Matic
09.07.97
6
Ploh Rok
04.03.97
7
Amidžić Adis
27.01.98
8
Kremenović Igor
21.01.99
9
Gorišek Grega
10.09.89
10
Rozman Miha
13.06.98
20
Rozman-Močnik Žan
14.12.96
Zagorje
Priimek in ime
Rojen
1
Gracar Miha (V,K)
28.08.87
2
Novak Gal
17.10.97
3
Gorišek Anže
28.08.93
4
Nahtigal Tomaž
24.06.90
5
Vozelj Nejc
27.11.84
6
Mlinar Tilen
03.02.96
8
Vodeb Nik
20.10.94
9
Holešek Jan
21.04.93
13
Burja Aleš
16.12.89
14
Povšnar Blaž
05.08.92
17
Klančišar Luka
25.04.92
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Markelj Nejc (V)
26.11.91
13
Jovanović David
17.08.98
14
Belcijan Gregor
16.08.97
15
Kremenović Pero
26.02.94
16
Mlakar Rok
28.06.98
17
Amidžić Maid
27.01.98
Trener
Jožef Andrej
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
7
Klinc David
22.06.95
11
Prašnikar Jaka
26.08.92
16
Kranjc Erik
31.07.96
18
Šmid Kristijan
04.03.97
95
Mrežar Domen (V)
07.11.95
Trener
Navratil Eduard
STRELCI
Šobec Lesce
Zagorje
0 : 1     9 - Holešek Jan (31')
OPOMINJANI
Šobec Lesce
4 - Kolar Luka (76')
Zagorje
6 - Mlinar Tilen (59')
IZKLJUČENI
4 - Kolar Luka (80')
MENJAVE
Šobec Lesce
Minuta
Igralec
60'
13 - Jovanović David
60'
7 - Amidžić Adis
60'
16 - Mlakar Rok
60'
20 - Rozman-Močnik Žan
72'
14 - Belcijan Gregor
72'
10 - Rozman Miha
Zagorje
Minuta
Igralec
63'
11 - Prašnikar Jaka
63'
3 - Gorišek Anže
70'
18 - Šmid Kristijan
70'
17 - Klančišar Luka
86'
7 - Klinc David
86'
6 - Mlinar Tilen

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1