Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
Zapisnik: 9. krog 15.10.2016
TEKMA: Rudar Trbovlje - Tinex Šenčur 0 : 1 (0 : 0)
Datum: 15.10.16 - 15.30
Trbovlje - Športni Park Rudar Gledalcev: 150
Glavni sodnik: Šorli Armando
1. pomočnik: Perger Primož
2. pomočnik: Cotič Urban
Delegat: Huselja Emir
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Radić Klemen (V)
05.01.95
6
Drnovšek Rok (K)
15.12.92
7
Berger Jan
11.01.90
8
Katić Daniel
13.03.93
9
Ribič Sašo
29.06.91
10
Sotenšek Jan
22.11.97
14
Rižner Davor
02.04.94
16
Kahteran Alen
17.05.94
17
Zalaznik Tom
22.06.94
18
Jurić Antonio
22.02.91
20
Cigole Žiga
23.01.95
Tinex Šenčur
Priimek in ime
Rojen
2
Schwarzmann Jernej
02.09.94
4
Lovrić Igor
14.10.95
5
Vrtačnik Tilen
06.05.95
9
Markič Luka
17.05.94
12
Žlebnik Tilen (V,K)
21.06.92
13
Možina Nace
04.08.97
15
Jagodic Bašič Luka
19.11.97
17
Kern Gregor
30.08.97
19
Dvanajščak Anže
06.05.96
20
Pinoza Aleksander
13.02.97
21
Logar Jan
24.01.94
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Valič Žiga
31.12.92
3
Brodar Žan
22.03.92
19
Jakovljević Bernard
06.04.94
22
Bokal Rok (V)
22.02.91
Trener
Buovski Antonio
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Iličič Luka
25.09.98
7
Koler Nejc
24.03.96
8
Vidič Marko
31.07.96
11
Tominc Nejc
08.03.97
14
Celar Žiga
29.01.97
Trener
Stanković Goran
STRELCI
Rudar Trbovlje
Tinex Šenčur
0 : 1     19 - Dvanajščak Anže (53')
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
1 - Radić Klemen (42')
6 - Drnovšek Rok (58')
20 - Cigole Žiga (77')
2 - Valič Žiga (92')
Tinex Šenčur
13 - Možina Nace (17')
19 - Dvanajščak Anže (59')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
66'
2 - Valič Žiga
66'
10 - Sotenšek Jan
84'
3 - Brodar Žan
84'
18 - Jurić Antonio
Tinex Šenčur
Minuta
Igralec
36'
8 - Vidič Marko
36'
21 - Logar Jan
74'
7 - Koler Nejc
74'
17 - Kern Gregor
80'
14 - Celar Žiga
80'
19 - Dvanajščak Anže

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1