Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
Zapisnik: 6. krog 24.09.2016
TEKMA: Bled Hirter - Ivančna Gorica 1 : 1 (0 : 0)
Datum: 24.09.16 - 16.30
Bled - Športni park Bledec Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Halilović Denis
1. pomočnik: Pištolac Elvis
2. pomočnik: Cerovac Daniel
Delegat: Avdagić Meho
POSTAVI
Bled Hirter
Priimek in ime
Rojen
1
Sitar Matic (V)
01.06.95
2
Varl Boštjan
30.01.92
4
Fermišek Tadej
25.04.91
5
Gaberšček Boštjan (K)
04.02.88
6
Udrih Jure
20.07.92
9
Pašić Armin
27.08.97
10
Čamdžić Ermin
03.02.82
11
Ambrožič Nejc
30.07.95
13
Stanko Ladislav
03.01.83
19
Arh Peter
15.03.96
21
Sitar Žiga
14.09.92
Ivančna Gorica
Priimek in ime
Rojen
4
Novosel Andrija
12.08.93
5
Jerant Žan
14.02.95
6
Smrtnik Matevž
18.09.96
7
Šajn Marko
05.11.95
11
Ajkić Adis
19.07.96
14
Kovačević Mitja (K)
12.04.91
15
Pene Janko
24.05.94
18
Jankep Armand Dubois
17.12.85
20
Kožar Aleš
11.10.95
21
Škof Blaž
30.01.78
72
Levičar Primož (V)
24.01.94
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Vasiloski Robert
22.02.99
12
Gaberšček Klemen (V)
14.08.98
14
Čirkić Teoman
12.05.95
16
Vukić Aleks
09.10.96
17
Ekić Jasmin
23.11.92
18
Ivanović Simon
08.05.90
Trener
Dolinar Aleš
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
8
Gale Denis
18.03.96
9
Srovin Nejc
18.12.96
10
Ivanovski Miran
23.07.96
12
Koren Rafael (V)
03.01.69
17
Medle Blaž
20.01.97
19
Škoflek Filip
09.12.91
23
Ikanović Denis
10.09.97
Trener
Šabotič Damir
STRELCI
Bled Hirter
1 : 1     10 - Čamdžić Ermin (70')11m
Ivančna Gorica
0 : 1     4 - Novosel Andrija (57')
OPOMINJANI
Bled Hirter
Ivančna Gorica
6 - Smrtnik Matevž (69')
14 - Kovačević Mitja (89')
17 - Medle Blaž (93')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bled Hirter
Minuta
Igralec
61'
14 - Čirkić Teoman
61'
13 - Stanko Ladislav
92'
16 - Vukić Aleks
92'
9 - Pašić Armin
Ivančna Gorica
Minuta
Igralec
83'
8 - Gale Denis
83'
11 - Ajkić Adis
89'
17 - Medle Blaž
89'
21 - Škof Blaž

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1