Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
Zapisnik: 1. krog 20.08.2016
TEKMA: Tinex Šenčur - AŠK Bravo 1 : 2 (0 : 2)
Datum: 19.08.16 - 19.00
Šenčur - Športni park Šenčur Gledalcev: 200
Glavni sodnik: Zirnstein Kevin
1. pomočnik: Benko Danijel
2. pomočnik: Olenik Alen
Delegat: Tratnjek Andrej
POSTAVI
Tinex Šenčur
Priimek in ime
Rojen
4
Lovrić Igor
14.10.95
5
Vrtačnik Tilen
06.05.95
7
Novak Mihael
24.03.87
8
Topić Aleksander
11.02.93
9
Markič Luka
17.05.94
10
Agičić Ervin
25.01.95
11
Tominc Nejc
08.03.97
12
Žlebnik Tilen (V,K)
21.06.92
13
Možina Nace
04.08.97
19
Dvanajščak Anže
06.05.96
21
Logar Jan
24.01.94
AŠK Bravo
Priimek in ime
Rojen
3
Klemenčič Marko
09.03.97
7
Potočnik Domen
25.01.96
10
Marinović Siniša
09.09.87
11
Adamič Niko
26.03.96
17
Corn Jaka
14.04.95
19
Filipčič Nejc
16.07.97
22
Zibelnik Jan (V)
09.01.90
24
Tučić Milan
15.08.96
25
Arsić Srđan
26.07.93
33
Jurišić Luka (K)
04.08.93
66
Frelih David
30.12.96
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Vrtač Žan (V)
22.03.99
3
Zupančič Jure
14.09.96
15
Jagodic Bašič Luka
19.11.97
16
Kern Gregor
30.08.97
18
Boldin Tim
06.03.97
20
Pinoza Aleksander
13.02.97
22
Koler Nejc
24.03.96
Trener
Stanković Goran
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Vošnjak Jan (V)
21.11.96
5
Pirc Rok
17.08.95
8
Ninković Vito
10.06.97
13
Čančar Marko
28.02.97
14
Fortin Matevž
03.07.91
16
Škrbec David
29.01.97
21
Dobnikar Miha
19.03.97
Trener
Kreft Boštjan
STRELCI
Tinex Šenčur
1 : 2     3 - Zupančič Jure (87')
AŠK Bravo
0 : 1     24 - Tučić Milan (16')
0 : 2     17 - Corn Jaka (30')
OPOMINJANI
Tinex Šenčur
4 - Lovrić Igor (12')
12 - Žlebnik Tilen (27')
AŠK Bravo
10 - Marinović Siniša (27')
66 - Frelih David (77')
IZKLJUČENI
22 - Koler Nejc (39')
MENJAVE
Tinex Šenčur
Minuta
Igralec
30'
22 - Koler Nejc
30'
5 - Vrtačnik Tilen
46'
20 - Pinoza Aleksander
46'
10 - Agičić Ervin
71'
3 - Zupančič Jure
71'
19 - Dvanajščak Anže
AŠK Bravo
Minuta
Igralec
61'
14 - Fortin Matevž
61'
11 - Adamič Niko
68'
16 - Škrbec David
68'
17 - Corn Jaka
86'
21 - Dobnikar Miha
86'
66 - Frelih David

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1