Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osve�eno 19.01.20 ob 23:58
Futsal U-11 MNZ Ljubljana 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
22.12.19 ob 10.00
Kočevje modri : Kočevje beli
Športna dvorana Kočevje
GS:  
22.12.19 ob 10.40
Extrem Loška dolina-Bloke : Kočevje beli
Športna dvorana Kočevje
GS:  
22.12.19 ob 11.20
Extrem Loški Potok : Kočevje modri
Športna dvorana Kočevje
GS:  
22.12.19 ob 12.00
Extrem Sodražica : Extrem Loška dolina-Bloke
Športna dvorana Kočevje
GS:  
22.12.19 ob 12.40
Extrem Loški Potok : Ribnica
Športna dvorana Kočevje
GS:  
22.12.19 ob 13.20
Futsal Olimpija Ljubljana : Extrem Sodražica
Športna dvorana Kočevje
GS:  
22.12.19 ob 14.00
Ribnica : Futsal klub Dobrepolje
Športna dvorana Kočevje
GS:  
22.12.19 ob 14.40
Futsal klub Dobrepolje : Futsal Olimpija Ljubljana
Športna dvorana Kočevje
GS:  
Futsal U-11 MNZ Ljubljana 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
19.01.20 ob 10.00
Ribnica : Kočevje modri
Športna dvorana Kočevje
GS:  
19.01.20 ob 10.40
Kočevje modri : Extrem Sodražica
Športna dvorana Kočevje
GS:  
19.01.20 ob 11.20
Futsal Olimpija Ljubljana : Ribnica
Športna dvorana Kočevje
GS:  
19.01.20 ob 12.00
Kočevje beli : Extrem Sodražica
Športna dvorana Kočevje
GS:  
19.01.20 ob 12.40
Futsal Olimpija Ljubljana : Extrem Loški Potok
Športna dvorana Kočevje
GS:  
19.01.20 ob 13.20
Kočevje beli : Futsal klub Dobrepolje
Športna dvorana Kočevje
GS:  
19.01.20 ob 14.00
Extrem Loška dolina-Bloke : Extrem Loški Potok
Športna dvorana Kočevje
GS:  
19.01.20 ob 14.40
Extrem Loška dolina-Bloke : Futsal klub Dobrepolje
Športna dvorana Kočevje
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.11.19 ob
Futsal klub Dobrepolje modri : Futsal Olimpija Ljubljana
GS:  
16.11.19 ob
Extrem Ribnica : Futsal klub Dobrepolje modri
GS:  
16.11.19 ob
Extrem Loška dolina-Bloke : Extrem Ribnica
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
07.12.19 ob
Futsal klub Dobrepolje modri : Ribnica
GS:  
07.12.19 ob
Extrem Sodražica : Futsal klub Dobrepolje modri
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.02.20 ob 10.00
Futsal Olimpija Ljubljana : Extrem Loška dolina-Bloke
Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
GS:  
01.02.20 ob 10.35
Futsal Olimpija Ljubljana : Futsal klub Dobrepolje modri
Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
GS:  
01.02.20 ob 11.10
Extrem Ribnica : Extrem Loška dolina-Bloke
Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
GS:  
01.02.20 ob 11.45
Futsal klub Dobrepolje modri : Extrem Sodražica
Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
GS:  
01.02.20 ob 12.20
Extrem Ribnica : FK klub Dobrepolje rumeni
Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
GS:  
01.02.20 ob 12.55
Ribnica : Extrem Sodražica
Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
GS:  
01.02.20 ob 13.30
Ribnica : FK klub Dobrepolje rumeni
Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana
GS:  

REZULTATI TEKEM