Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 11.11.19 ob 23:57
2SML - ZAHOD 15. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.11.19 ob 13.30
Dren Vrhnika : Vitanest Bilje
Športni park Vrhnika
GS:  
D:Rozina Grega
16.11.19 ob 15.00
NK Interblock : Roltek Dob
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
D:Setnikar Gojko
16.11.19 ob 18.00
NK Krka : Arne Tabor 69
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
D:Fabina Josip
17.11.19 ob 13.00
Tabor Sežana : NK Brinje Grosuplje
Stadion Rajko Štolfa Sežana
GS:  
D:Prelc Rok
17.11.19 ob 13.00
ND Primorje : Šenčur
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
D:Bezjak Dušan
2SML - ZAHOD 16. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
21.11.19 ob 19.00
Šenčur : Dren Vrhnika
Športni park Šenčur
GS:  
24.11.19 ob
NK Brinje Grosuplje : NK Krka
Stadion Brinje Grosuplje
GS:  
24.11.19 ob
Arne Tabor 69 : NK Interblock
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
24.11.19 ob
Roltek Dob : ND Primorje
Športni park Dob
GS:  
24.11.19 ob
Vitanest Bilje : Tabor Sežana
Igrišče Bilje, V Dolinci
GS:  
2SKL - ZAHOD 15. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.11.19 ob 11.30
Dren Vrhnika : Vitanest Bilje
Športni park Vrhnika
GS:  
D:Rozina Grega
16.11.19 ob 13.00
NK Interblock : Roltek Dob
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
D:Setnikar Gojko
16.11.19 ob 16.00
NK Krka : Arne Tabor 69
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
D:Fabina Josip
17.11.19 ob 11.00
Tabor Sežana : NK Brinje Grosuplje
Stadion Rajko Štolfa Sežana
GS:  
D:Prelc Rok
17.11.19 ob 11.00
ND Primorje : Šenčur
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
D:Bezjak Dušan
2SKL - ZAHOD 16. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
21.11.19 ob 17.00
Šenčur : Dren Vrhnika
Športni park Šenčur
GS:  
24.11.19 ob
NK Brinje Grosuplje : NK Krka
Stadion Brinje Grosuplje
GS:  
24.11.19 ob
Arne Tabor 69 : NK Interblock
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
24.11.19 ob
Roltek Dob : ND Primorje
Športni park Dob
GS:  
24.11.19 ob
Vitanest Bilje : Tabor Sežana
Igrišče Bilje, V Dolinci
GS:  

REZULTATI TEKEM