Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 25.09.18 ob 11:27
2SML - ZAHOD 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.18 ob 16.30
Arne Tabor 69 : Krka
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Jerič Anže  
1S:Buzadžija Bojan 2S:Gregorc Jan
D:Pokovec Vinko
2SML - ZAHOD 5. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
26.09.18 ob 17.00
Sava Kranj : NK Šenčur
Športni center Stražišče
GS:Žnidaršič Žiga  
1S:Manojlović Dejan 2S:Bavrlić Dejan
D:Mohar Janez
2SML - ZAHOD 6. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.09.18 ob 16.30
Slovan : Krka
PRELOŽENO
GS:Lavrenčič Rok  
1S:Mask Sara 2S:Leban Erik
2SML - ZAHOD 8. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
29.09.18 ob 13.00
NK Brinje Grosuplje : NK Šenčur
Stadion Brinje Grosuplje
GS:Gregorc Jan  
1S:Pahulje Erazem 2S:Šiljak Vanja
D:Setnikar Gojko
30.09.18 ob 13.00
Roltek Dob : ND Bilje
Športni park Dob
GS:Celjer Tilen  
1S:Oblak Tomaž 2S:Jerič Jaka
D:Bojovič Miomir
30.09.18 ob 13.00
Krka : ND Primorje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:Šalehar Mitja  
1S:Tošić Dragan 2S:Brulc Klemen
D:Fabina Josip
30.09.18 ob 16.00
Slovan : Sava Kranj
Športni park Kodeljevo
GS:Leban Erik  
2S:Ozebek Matej
D:Rozina Grega
30.09.18 ob 17.00
FC Koper : Arne Tabor 69
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
GS:Radujko Aleksander  
1S:Špeh Nik 2S:Radujko Đorđe
D:Stepančič Zdenko
2SML - ZAHOD 9. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
07.10.18 ob
ND Primorje : NK Brinje Grosuplje
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
07.10.18 ob
Sava Kranj : Krka
Športni center Stražišče
GS:  
07.10.18 ob
ND Bilje : Slovan
Igrišče Bilje, V Dolinci
GS:  
07.10.18 ob
Arne Tabor 69 : Roltek Dob
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
07.10.18 ob
NK Šenčur : FC Koper
Športni park Šenčur
GS:  
2SKL - ZAHOD 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.18 ob 14.30
Arne Tabor 69 : Krka
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Gregorc Jan  
1S:Buzadžija Bojan 2S:Jerič Anže
D:Pokovec Vinko
2SKL - ZAHOD 5. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
26.09.18 ob 15.00
Sava Kranj : NK Šenčur
Športni center Stražišče
GS:Bavrlić Dejan  
1S:Manojlović Dejan 2S:Žnidaršič Žiga
D:Mohar Janez
2SKL - ZAHOD 6. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
16.09.18 ob 14.30
Slovan : Krka
PRELOŽENO
GS:Leban Erik  
1S:Mask Sara 2S:Lavrenčič Rok
2SKL - ZAHOD 8. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
29.09.18 ob 11.00
Brinje Grosuplje : NK Šenčur
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:Šiljak Vanja  
1S:Pahulje Erazem 2S:Gregorc Jan
D:Setnikar Gojko
30.09.18 ob 11.00
Roltek Dob : ND Bilje
Športni park Dob
GS:Jerič Jaka  
1S:Oblak Tomaž 2S:Celjer Tilen
D:Bojovič Miomir
30.09.18 ob 11.00
Krka : ND Primorje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:Brulc Klemen  
1S:Tošić Dragan 2S:Šalehar Mitja
D:Fabina Josip
30.09.18 ob 14.00
Slovan : Sava Kranj
Športni park Kodeljevo
GS:Ozebek Matej  
2S:Leban Erik
D:Rozina Grega
30.09.18 ob 15.00
FC Koper : Arne Tabor 69
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
GS:Radujko Đorđe  
1S:Špeh Nik 2S:Radujko Aleksander
D:Stepančič Zdenko
2SKL - ZAHOD 9. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
07.10.18 ob
ND Primorje : Brinje Grosuplje
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
07.10.18 ob
Sava Kranj : Krka
Športni center Stražišče
GS:  
07.10.18 ob
ND Bilje : Slovan
Igrišče Bilje, V Dolinci
GS:  
07.10.18 ob
Arne Tabor 69 : Roltek Dob
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
07.10.18 ob
NK Šenčur : FC Koper
Športni park Šenčur
GS: