Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 4. liga
LESTVICA 8. krog 17.10.20
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Bravo C
6
6
0
0
26:3
18
2.
Jezero Medvode
6
6
0
0
25:5
18
3.
OŠ Olimpija Ljubljana
7
5
1
1
39:8
16
4.
ATET Dren Vrhnika B
7
5
1
1
23:10
16
5.
Olimpija Ljubljana C
6
4
0
2
25:11
12
6.
Slovan B
7
4
0
3
19:11
12
7.
NK Radomlje zlati
7
4
0
3
14:11
12
8.
Borovnica
8
2
3
3
15:10
9
9.
Arne Tabor 69 B
8
3
0
5
24:31
9
10.
Litija
6
2
1
3
14:12
7
11.
DOL
7
1
4
2
14:23
7
12.
Interblock B
8
1
2
5
11:34
5
13.
Ilirija ExtraLux C
7
1
0
6
3:30
3
14.
Cockta Kresnice
7
0
2
5
5:37
2
15.
Ljubljana Hermes
5
0
0
5
6:27
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
8. krog 17.10.20
NK Radomlje zlati
:
Ilirija ExtraLux C
4 : 0 (1 : 0)
Borovnica
:
DOL
1 : 1 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Interblock B
10 : 0 (4 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
ATET Dren Vrhnika B
2 : 5 (0 : 2)
7. krog 10.10.20
ATET Dren Vrhnika B
:
Borovnica
1 : 0 (0 : 0)
DOL
:
Jezero Medvode
1 : 2 (1 : 1)
Interblock B
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (4 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
NK Radomlje zlati
1 : 0 (0 : 0)
Slovan B
:
Bravo C
0 : 4 (0 : 0)
Litija
:
Cockta Kresnice
7 : 1 (4 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Arne Tabor 69 B
0 : 7 (0 : 3)
6. krog 03.10.20
Jezero Medvode
:
ATET Dren Vrhnika B
4 : 1 (2 : 1)
Borovnica
:
Ilirija ExtraLux C
3 : 0 (2 : 0)
Bravo C
:
Interblock B
6 : 2 (2 : 0)
Cockta Kresnice
:
DOL
1 : 1 (0 : 1)
Arne Tabor 69 B
:
OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 8 (2 : 8)
NK Radomlje zlati
:
Slovan B
1 : 0 (0 : 0)
5. krog 26.09.20
Olimpija Ljubljana C
:
Bravo C
0 : 3 (0 : 1)
DOL
:
Litija
1 : 1 (1 : 1)
Slovan B
:
Arne Tabor 69 B
4 : 0 (1 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Borovnica
2 : 2 (1 : 1)
Interblock B
:
NK Radomlje zlati
1 : 2 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika B
:
Cockta Kresnice
7 : 1 (3 : 0)
4. krog 19.09.20
Arne Tabor 69 B
:
Interblock B
7 : 2 (3 : 1)
Jezero Medvode
:
OŠ Olimpija Ljubljana
3 : 0 (1 : 0)
Borovnica
:
Slovan B
0 : 1 (0 : 0)
NK Radomlje zlati
:
Olimpija Ljubljana C
2 : 4 (0 : 3)
Cockta Kresnice
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 2 (0 : 0)
Litija
:
ATET Dren Vrhnika B
1 : 3 (1 : 1)
Bravo C
:
Ljubljana Hermes
7 : 0 (5 : 0)
3. krog 12.09.20
Interblock B
:
Borovnica
0 : 0 (0 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Cockta Kresnice
9 : 0 (3 : 0)
Slovan B
:
Jezero Medvode
2 : 6 (2 : 4)
Olimpija Ljubljana C
:
Arne Tabor 69 B
5 : 2 (2 : 2)
ATET Dren Vrhnika B
:
DOL
2 : 2 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
Litija
0 : 4 (0 : 3)
Ljubljana Hermes
:
NK Radomlje zlati
3 : 4 (0 : 2)
2. krog 05.09.20
Jezero Medvode
:
Interblock B
7 : 0 (0 : 0)
NK Radomlje zlati
:
Bravo
1 : 2 (0 : 2)
Borovnica
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 5 (1 : 2)
Arne Tabor 69 B
:
Ljubljana Hermes
4 : 3 (2 : 2)
DOL
:
Ilirija ExtraLux C
8 : 1 (3 : 1)
Litija
:
OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 4 (0 : 1)
Cockta Kresnice
:
Slovan B
0 : 9 (0 : 5)
1. krog 29.08.20
Slovan B
:
Litija
3 : 0 (2 : 0)
Interblock B
:
Cockta Kresnice
2 : 2 (0 : 2)
Olimpija Ljubljana C
:
Jezero Medvode
1 : 3 (0 : 2)
Ilirija ExtraLux C
:
ATET Dren Vrhnika B
0 : 4 (0 : 1)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
DOL
15 : 0 (7 : 0)
Bravo C
:
Arne Tabor 69 B
4 : 0 (2 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Borovnica
0 : 8 (0 : 3)