Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 2. liga
LESTVICA 8. krog 17.10.20
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Olimpija Ljubljana B
8
6
1
1
23:6
19
2.
Bravo B
7
6
0
1
34:9
18
3.
Bela krajina
7
6
0
1
26:7
18
4.
Brinje Grosuplje B
8
5
0
3
35:13
15
5.
Mirna
8
4
2
2
20:16
14
6.
Kočevje
8
4
1
3
24:18
13
7.
Kamnik
6
4
0
2
13:9
12
8.
Roltek Dob
7
3
1
3
23:14
10
9.
Kolpa
7
3
1
3
23:23
10
10.
Jevnica
8
3
1
4
15:15
10
11.
Ilirija ExtraLux B
7
2
2
3
14:20
8
12.
Termit Moravče
6
0
1
5
5:36
1
13.
Zagorje
7
0
0
7
1:32
0
14.
Krim RollJet
8
0
0
8
4:42
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
8. krog 17.10.20
Kočevje
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 1 (1 : 0)
Mirna
:
Kolpa
2 : 2 (2 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Krim RollJet
13 : 0 (4 : 0)
Roltek Dob
:
Ilirija ExtraLux B
1 : 4 (1 : 4)
Zagorje
:
Jevnica
0 : 1 (0 : 1)
7. krog 10.10.20
Olimpija Ljubljana B
:
Krim RollJet
2 : 1 (1 : 0)
Mirna
:
Brinje Grosuplje B
0 : 2 (0 : 1)
Jevnica
:
Kočevje
1 : 3 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux B
:
Bravo B
1 : 5 (0 : 1)
Bela krajina
:
Zagorje
5 : 0 (2 : 0)
6. krog 03.10.20
Bravo B
:
Kolpa
6 : 1 (1 : 0)
Krim RollJet
:
Jevnica
0 : 2 (0 : 2)
Termit Moravče
:
Ilirija ExtraLux B
3 : 3 (2 : 0)
Zagorje
:
Kamnik
1 : 3 (1 : 2)
Kočevje
:
Bela krajina
0 : 4 (0 : 1)
Roltek Dob
:
Mirna
3 : 3 (3 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 3 (0 : 2)
5. krog 26.09.20
Jevnica
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 3 (1 : 2)
Roltek Dob
:
Brinje Grosuplje B
1 : 2 (0 : 2)
Mirna
:
Bravo B
3 : 1 (2 : 0)
Kolpa
:
Termit Moravče
5 : 1 (1 : 0)
Kamnik
:
Kočevje
4 : 0 (2 : 0)
Bela krajina
:
Krim RollJet
8 : 1 (4 : 1)
4. krog 19.09.20
Olimpija Ljubljana B
:
Bela krajina
4 : 0 (1 : 0)
Brinje Grosuplje B
:
Jevnica
3 : 1 (2 : 0)
Termit Moravče
:
Mirna
0 : 3 (0 : 1)
Krim RollJet
:
Kamnik
0 : 5 (0 : 3)
Zagorje
:
Kolpa
0 : 8 (0 : 2)
Bravo B
:
Roltek Dob
4 : 2 (2 : 1)
Kočevje
:
Ilirija ExtraLux B
2 : 1 (1 : 0)
3. krog 12.09.20
Bela krajina
:
Jevnica
4 : 2 (2 : 2)
Mirna
:
Zagorje
4 : 0 (0 : 0)
Kamnik
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 0 (1 : 0)
Kolpa
:
Kočevje
2 : 10 (1 : 5)
Ilirija ExtraLux B
:
Krim RollJet
3 : 1 (1 : 1)
Bravo B
:
Brinje Grosuplje B
7 : 1 (4 : 1)
Roltek Dob
:
Termit Moravče
5 : 0 (3 : 0)
2. krog 05.09.20
Olimpija Ljubljana B
:
Ilirija ExtraLux B
6 : 0 (1 : 0)
Kočevje
:
Mirna
7 : 1 (2 : 1)
Termit Moravče
:
Bravo Publikum B
1 : 7 (1 : 3)
Krim RollJet
:
Kolpa
0 : 5 (0 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Bela krajina
0 : 1 (0 : 1)
Jevnica
:
Kamnik
4 : 0 (0 : 0)
Zagorje
:
Roltek Dob
0 : 7 (0 : 1)
1. krog 29.08.20
Mirna
:
Krim RollJet
4 : 1 (2 : 1)
Termit Moravče
:
Brinje Grosuplje B
0 : 13 (0 : 5)
Kolpa
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 4 (0 : 3)
Kamnik
:
Bela krajina
0 : 4 (0 : 0)
NK Dob
:
NK Kočevje
4 : 1 (3 : 0)
Bravo Publikum B
:
Zagorje
4 : 0 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux B
:
NK Jevnica
2 : 2 (2 : 1)