Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
RAZPORED TURNIRJEV CICIBANOV U-8
Osveženo 25.07.24 ob 22:57
Cicibani U-8 skupina 1 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.04.24 ob 10.00
Slovan B : IB 1975 Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-8 skupina 1 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
04.05.24 ob
Domžale Dob rumeni : Kresnice Fenix
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
04.05.24 ob
IB 1975 Ljubljana : Slovan B
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
04.05.24 ob
Domžale Dob rumeni : IB 1975 Ljubljana
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
04.05.24 ob
Kresnice Fenix : Slovan B
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
04.05.24 ob
Domžale Dob rumeni : Slovan B
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
04.05.24 ob
Kresnice Fenix : IB 1975 Ljubljana
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 1 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
19.05.24 ob 09.00
Kresnice Fenix : Domžale Dob rumeni
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 09.00
IB 1975 Ljubljana : Domžale Dob rumeni
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 09.00
IB 1975 Ljubljana : Kresnice Fenix
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 1 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
08.06.24 ob 08.00
IB 1975 Ljubljana : Kresnice Fenix
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob 08.00
Domžale Dob rumeni : Slovan B
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob 08.00
IB 1975 Ljubljana : Domžale Dob rumeni
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob 08.00
Kresnice Fenix : Slovan B
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob 08.00
IB 1975 Ljubljana : Slovan B
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
08.06.24 ob 08.00
Kresnice Fenix : Domžale Dob rumeni
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.04.24 ob 14.30
ŽNK Radomlje : Svoboda Kisovec
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 14.30
Roltek Dob : Dol
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 14.30
ŽNK Radomlje : Roltek Dob
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 14.30
Svoboda Kisovec : Dol
GS:  
14.04.24 ob 14.30
ŽNK Radomlje : Dol
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 14.30
Svoboda Kisovec : Roltek Dob
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
15.05.24 ob 17.30
Roltek Dob : Dol
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
15.05.24 ob 17.30
ŽNK Radomlje : Svoboda Kisovec
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
15.05.24 ob 17.30
Roltek Dob : ŽNK Radomlje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
15.05.24 ob 17.30
Dol : Svoboda Kisovec
GS:  
15.05.24 ob 17.30
Roltek Dob : Svoboda Kisovec
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
15.05.24 ob 17.30
Dol : ŽNK Radomlje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.06.24 ob
Svoboda Kisovec : Roltek Dob
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
01.06.24 ob
ŽNK Radomlje : Roltek Dob
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
01.06.24 ob
ŽNK Radomlje : Svoboda Kisovec
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
Cicibani U-8 skupina 2 5. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
09.05.24 ob 18.00
Svoboda Kisovec : Roltek Dob
Igrišče Kisovec
GS:  
09.05.24 ob 18.00
Dol : ŽNK Radomlje
Igrišče Kisovec
GS:  
09.05.24 ob 18.00
Svoboda Kisovec : Dol
Igrišče Kisovec
GS:  
09.05.24 ob 18.00
Roltek Dob : ŽNK Radomlje
Igrišče Kisovec
GS:  
09.05.24 ob 18.00
Svoboda Kisovec : ŽNK Radomlje
Igrišče Kisovec
GS:  
09.05.24 ob 18.00
Roltek Dob : Dol
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-8 skupina 3 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.04.24 ob 13.00
Kalcer Radomlje : Jevnica
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 13.00
Litija : Zagorje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 13.00
Kalcer Radomlje : Litija
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 13.00
Jevnica : Zagorje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 13.00
Kalcer Radomlje : Zagorje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 13.00
Jevnica : Litija
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 3 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
07.05.24 ob 17.30
Zagorje : Kalcer Radomlje
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
07.05.24 ob 17.30
Litija : Kalcer Radomlje
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
07.05.24 ob 17.30
Litija : Zagorje
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
Cicibani U-8 skupina 3 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.06.24 ob
Zagorje : Kalcer Radomlje
Mestni stadion Zagorje
GS:  
01.06.24 ob
Jevnica : Litija
Mestni stadion Zagorje
GS:  
01.06.24 ob
Zagorje : Jevnica
Mestni stadion Zagorje
GS:  
01.06.24 ob
Kalcer Radomlje : Litija
Mestni stadion Zagorje
GS:  
01.06.24 ob
Zagorje : Litija
Mestni stadion Zagorje
GS:  
01.06.24 ob
Kalcer Radomlje : Jevnica
Mestni stadion Zagorje
GS:  
Cicibani U-8 skupina 4 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
13.04.24 ob 10.00
Junior : Dlan Logatec
Igrišče Dobrova
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Vrhnika : Trebnje Modri
Igrišče Dobrova
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Junior : Vrhnika
Igrišče Dobrova
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Dlan Logatec : Trebnje Modri
Igrišče Dobrova
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Junior : Trebnje Modri
Igrišče Dobrova
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Dlan Logatec : Vrhnika
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-8 skupina 4 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
04.05.24 ob 10.30
Dlan Logatec : Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
04.05.24 ob 10.30
Trebnje Modri : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
04.05.24 ob 10.30
Dlan Logatec : Trebnje Modri
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
04.05.24 ob 10.30
Vrhnika : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
04.05.24 ob 10.30
Dlan Logatec : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
04.05.24 ob 10.30
Vrhnika : Trebnje Modri
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-8 skupina 4 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
19.05.24 ob 17.00
Vrhnika : Trebnje Modri
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 17.00
Junior : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 17.00
Vrhnika : Junior
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 17.00
Trebnje Modri : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 17.00
Vrhnika : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 17.00
Trebnje Modri : Junior
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 4 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.06.24 ob 10.00
Trebnje Modri : Junior
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
01.06.24 ob 10.00
Dlan Logatec : Vrhnika
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
01.06.24 ob 10.00
Trebnje Modri : Dlan Logatec
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
01.06.24 ob 10.00
Junior : Vrhnika
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
01.06.24 ob 10.00
Trebnje Modri : Vrhnika
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
01.06.24 ob 10.00
Junior : Dlan Logatec
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 5 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
13.04.24 ob 11.00
Olimpija Ljubljana : Vir
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
13.04.24 ob 11.00
Bravo Lumpi : Ilirija ExtraLux
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
13.04.24 ob 11.00
Olimpija Ljubljana : Bravo Lumpi
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
13.04.24 ob 11.00
Vir : Ilirija ExtraLux
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
13.04.24 ob 11.00
Olimpija Ljubljana : Ilirija ExtraLux
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
13.04.24 ob 11.00
Vir : Bravo Lumpi
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 5 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
12.05.24 ob 10.00
Vir : Bravo Lumpi
Igrišče Vir
GS:  
12.05.24 ob 10.00
Ilirija ExtraLux : Olimpija Ljubljana
Igrišče Vir
GS:  
12.05.24 ob 10.00
Vir : Ilirija ExtraLux
Igrišče Vir
GS:  
12.05.24 ob 10.00
Bravo Lumpi : Olimpija Ljubljana
Igrišče Vir
GS:  
12.05.24 ob 10.00
Vir : Olimpija Ljubljana
Igrišče Vir
GS:  
12.05.24 ob 10.00
Bravo Lumpi : Ilirija ExtraLux
Igrišče Vir
GS:  
Cicibani U-8 skupina 5 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.06.24 ob
Ilirija ExtraLux : Olimpija Ljubljana
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob
Vir : Bravo Lumpi
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob
Ilirija ExtraLux : Vir
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob
Olimpija Ljubljana : Bravo Lumpi
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
01.06.24 ob
Ilirija ExtraLux : Bravo Lumpi
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob
Olimpija Ljubljana : Vir
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 6 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.04.24 ob 16.00
Brinje Grosuplje A : Arne Tabor 69
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 16.00
Brinje Grosuplje A : Domžale Dob modri
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 16.00
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 16.00
Brinje Grosuplje A : OŠ Olimpija Ljubljana
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 16.00
Arne Tabor 69 : Domžale Dob modri
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 6 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
11.05.24 ob 11.00
Arne Tabor 69 : Domžale Dob modri
GS:  
11.05.24 ob 11.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje A
GS:  
11.05.24 ob 11.00
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
GS:  
11.05.24 ob 11.00
Arne Tabor 69 : Brinje Grosuplje A
GS:  
11.05.24 ob 11.00
Domžale Dob modri : OŠ Olimpija Ljubljana
GS:  
Cicibani U-8 skupina 6 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
18.05.24 ob 13.00
Brinje Grosuplje A : Arne Tabor 69
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
18.05.24 ob 13.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
18.05.24 ob 13.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje A
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 6 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.06.24 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje A
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
01.06.24 ob
Arne Tabor 69 : Domžale Dob modri
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
01.06.24 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
01.06.24 ob
Brinje Grosuplje A : Domžale Dob modri
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
01.06.24 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Domžale Dob modri
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
01.06.24 ob
Brinje Grosuplje A : Arne Tabor 69
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
Cicibani U-8 skupina 7 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
13.04.24 ob 10.00
Šmartno : Črnuče
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Bela krajina : Brinje Grosuplje B
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Šmartno : Bela krajina
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Črnuče : Brinje Grosuplje B
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Šmartno : Brinje Grosuplje B
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Črnuče : Bela krajina
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-8 skupina 7 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
05.05.24 ob 09.30
Brinje Grosuplje B : Šmartno
Igrišče Črnuče
GS:  
05.05.24 ob 09.30
Bela krajina : Šmartno
Igrišče Črnuče
GS:  
05.05.24 ob 09.30
Bela krajina : Brinje Grosuplje B
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-8 skupina 7 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
19.05.24 ob 10.00
Bela krajina : Brinje Grosuplje B
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
19.05.24 ob 10.00
Šmartno : Črnuče
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
19.05.24 ob 10.00
Bela krajina : Šmartno
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
19.05.24 ob 10.00
Brinje Grosuplje B : Črnuče
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
19.05.24 ob 10.00
Bela krajina : Črnuče
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
19.05.24 ob 10.00
Brinje Grosuplje B : Šmartno
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 7 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.06.24 ob 16.00
Brinje Grosuplje B : Šmartno
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob 16.00
Črnuče : Bela krajina
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob 16.00
Brinje Grosuplje B : Črnuče
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob 16.00
Šmartno : Bela krajina
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob 16.00
Brinje Grosuplje B : Bela krajina
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
01.06.24 ob 16.00
Šmartno : Črnuče
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 8 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.04.24 ob 09.00
Jezero Medvode : Krka
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
14.04.24 ob 09.00
Rudar Trbovlje : Krka
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
14.04.24 ob 09.00
Rudar Trbovlje : Jezero Medvode
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Cicibani U-8 skupina 8 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
12.05.24 ob 10.00
Krka : Anton Kamnik
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
12.05.24 ob 10.00
Jezero Medvode : Anton Kamnik
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
12.05.24 ob 10.00
Jezero Medvode : Krka
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
Cicibani U-8 skupina 8 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
19.05.24 ob 10.00
Jezero Medvode : Rudar Trbovlje
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
19.05.24 ob 10.00
Krka : Rudar Trbovlje
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
19.05.24 ob 10.00
Krka : Jezero Medvode
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
Cicibani U-8 skupina 8 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
01.06.24 ob 12.00
Krka : Jezero Medvode
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
01.06.24 ob 12.00
Rudar Trbovlje : Anton Kamnik
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
01.06.24 ob 12.00
Krka : Rudar Trbovlje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
01.06.24 ob 12.00
Jezero Medvode : Anton Kamnik
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
01.06.24 ob 12.00
Krka : Anton Kamnik
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
01.06.24 ob 12.00
Jezero Medvode : Rudar Trbovlje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 9 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.04.24 ob 09.30
slovan : Mengo 28
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 09.30
Šentjernej : Mengo 28
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 09.30
Šentjernej : slovan
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 9 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
11.05.24 ob 11.00
Šentjernej : slovan
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
11.05.24 ob 11.00
Mengo 28 : Ihan
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
11.05.24 ob 11.00
Šentjernej : Mengo 28
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
11.05.24 ob 11.00
slovan : Ihan
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
11.05.24 ob 11.00
Šentjernej : Ihan
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
11.05.24 ob 11.00
slovan : Mengo 28
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-8 skupina 9 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
19.05.24 ob 11.00
Ihan : Ivančna Gorica
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 11.00
Mengo 28 : Ivančna Gorica
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
19.05.24 ob 11.00
Mengo 28 : Ihan
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 9 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
02.06.24 ob 09.00
Mengo 28 : Ihan
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
02.06.24 ob 09.00
Ivančna Gorica : Šentjernej
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
02.06.24 ob 09.00
Mengo 28 : Ivančna Gorica
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
02.06.24 ob 09.00
Ihan : Šentjernej
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
02.06.24 ob 09.00
Mengo 28 : Šentjernej
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
02.06.24 ob 09.00
Ihan : Ivančna Gorica
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-8 skupina 9 5. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
15.06.24 ob
Ihan : Ivančna Gorica
Šport park Ihan
GS:  
15.06.24 ob
Šentjernej : slovan
Šport park Ihan
GS:  
15.06.24 ob
Ihan : Šentjernej
Šport park Ihan
GS:  
15.06.24 ob
Ivančna Gorica : slovan
Šport park Ihan
GS:  
15.06.24 ob
Ihan : slovan
Šport park Ihan
GS:  
15.06.24 ob
Ivančna Gorica : Šentjernej
Šport park Ihan
GS: