Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
RAZPORED TURNIRJEV CICIBANOV U-9
Osveženo 20.04.24 ob 22:57
Cicibani U-9 skupina 1 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
21.04.24 ob 10.00
Vrhnika : Jezero Medvode
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Ihan : Kresnice Fenix
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Vrhnika : Ihan
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Jezero Medvode : Kresnice Fenix
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Vrhnika : Kresnice Fenix
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Jezero Medvode : Ihan
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
21.04.24 ob 09.00
Črnuče : Vrhnika
Igrišče Črnuče
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Arne Tabor 69 : Trebnje
Igrišče Črnuče
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Črnuče : Arne Tabor 69
Igrišče Črnuče
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Vrhnika : Trebnje
Igrišče Črnuče
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Črnuče : Trebnje
Igrišče Črnuče
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Vrhnika : Arne Tabor 69
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
20.04.24 ob 10.00
Bela krajina : Brinje Grosuplje A
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
20.04.24 ob 10.00
Ribnica : IB 1975 Ljubljana
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
20.04.24 ob 10.00
Bela krajina : Ribnica
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
20.04.24 ob 10.00
Brinje Grosuplje A : IB 1975 Ljubljana
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
20.04.24 ob 10.00
Bela krajina : IB 1975 Ljubljana
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
20.04.24 ob 10.00
Brinje Grosuplje A : Ribnica
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 4 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
21.04.24 ob 10.00
Ivančna Gorica : Vir
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Rudar Trbovlje : Slovan
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Vir : Slovan
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Ivančna Gorica : Slovan
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Vir : Rudar Trbovlje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 5 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
21.04.24 ob 10.00
Šmartno : Zagorje
Šporni park Šmartno - pomožno igrišče
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Svoboda Kisovec : NŠ Domžale Dob rumeni
Šporni park Šmartno - pomožno igrišče
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Šmartno : Svoboda Kisovec
Šporni park Šmartno - pomožno igrišče
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Zagorje : NŠ Domžale Dob rumeni
Šporni park Šmartno - pomožno igrišče
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Šmartno : NŠ Domžale Dob rumeni
Šporni park Šmartno - pomožno igrišče
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Zagorje : Svoboda Kisovec
Šporni park Šmartno - pomožno igrišče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 6 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
20.04.24 ob 10.30
Dlan Logatec : Ljubljana
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
20.04.24 ob 10.30
Anton Kamnik : Bravo
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
20.04.24 ob 10.30
Dlan Logatec : Anton Kamnik
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
20.04.24 ob 10.30
Ljubljana : Bravo
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
20.04.24 ob 10.30
Dlan Logatec : Bravo
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
20.04.24 ob 10.30
Ljubljana : Anton Kamnik
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-9 skupina 7 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
20.04.24 ob
Radomlje črni : Ilirija ExtraLux
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
20.04.24 ob
Roltek Dob : Kočevje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
20.04.24 ob
Radomlje črni : Roltek Dob
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
20.04.24 ob
Ilirija ExtraLux : Kočevje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
20.04.24 ob
Radomlje črni : Kočevje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
20.04.24 ob
Ilirija ExtraLux : Roltek Dob
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
23.04.24 ob 17.30
Mengo 28 : Dragomer
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
23.04.24 ob 17.30
Junior : Radomlje rumeni
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
23.04.24 ob 17.30
Mengo 28 : Junior
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
23.04.24 ob 17.30
Dragomer : Radomlje rumeni
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
23.04.24 ob 17.30
Mengo 28 : Radomlje rumeni
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
23.04.24 ob 17.30
Dragomer : Junior
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
20.04.24 ob 09.15
Olimpija Ljubljana zeleni : Krka
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob 09.15
TEM Mirna : Krim Hubat
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob 09.15
Olimpija Ljubljana zeleni : TEM Mirna
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob 09.15
Krka : Krim Hubat
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob 09.15
Olimpija Ljubljana zeleni : Krim Hubat
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob 09.15
Krka : TEM Mirna
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 10 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
21.04.24 ob 09.00
Brinje Grosuplje B : Domžale Dob modri
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Kolpa : Dol
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Brinje Grosuplje B : Kolpa
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Domžale Dob modri : Dol
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Brinje Grosuplje B : Dol
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Domžale Dob modri : Kolpa
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.09.23 ob 11.00
Ekipa 1 : Ekipa 2
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.09.23 ob 11.00
Ekipa 1 : Ekipa 3
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.09.23 ob 11.00
Ekipa 2 : Ekipa 4
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.09.23 ob 11.00
Ekipa 1 : Ekipa 4
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.09.23 ob 11.00
Ekipa 2 : Ekipa 3
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
30.09.23 ob 09.00
Ekipa 4 : Ekipa 1
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
30.09.23 ob 09.00
Ekipa 3 : Ekipa 1
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
30.09.23 ob 09.00
Ekipa 3 : Ekipa 4
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.10.23 ob 12.30
Ekipa 1 : Ekipa 2
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
14.10.23 ob 12.30
Ekipa 3 : Ekipa 1
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
14.10.23 ob 12.30
Ekipa 4 : Ekipa 2
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
14.10.23 ob 12.30
Ekipa 4 : Ekipa 1
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
04.11.23 ob
Ekipa 4 : Ekipa 1
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.11.23 ob
Ekipa 2 : Ekipa 3
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.11.23 ob
Ekipa 4 : Ekipa 2
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.11.23 ob
Ekipa 1 : Ekipa 3
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.11.23 ob
Ekipa 4 : Ekipa 3
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.11.23 ob
Ekipa 1 : Ekipa 2
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS: