Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 18.04.24 ob 22:57
Mlajši dečki - Pokal MNZ Ljubljana 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.04.24 ob 18.30
Krka : Brinje Grosuplje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:Gorše Matic  
1S:Klepec David 2S:Zavodnik Jan
27.04.24 ob 11.00
Ilirija Extra Lux : Domžale
Stadion Ilirija
GS:Sabadin Tomas  
1S:Nesimović Meris 2S:Džananović Nail
Regionalna Ljubljanska liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.10.23 ob 15.30
NK Mengo 28 : NK TREBNJE
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Regionalna Ljubljanska liga 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 14.00
Arne Tabor 69 : Anton Kamnik
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:Jozič Jernej  
1S:Trobec Miha 2S:Fridl Jarc Job
D:Pokovec Vinko
20.04.24 ob 17.00
Jevnica : Bela krajina
ŠRC Jevnica
GS:Sagrkovič Tian  
1S:Kozjek Blaž 2S:Vojska Matej
D:Stojanovič Zoran
20.04.24 ob 17.00
NK TREBNJE : NK IB 1975 Ljubljana
Stadion Cviblje Trebnje
GS:Skušek Aljaž  
1S:Brezovar Nejc 2S:Kužnik Marjan
D:Drnovšek Damjan
20.04.24 ob 17.00
Ljubljana Palis : Zagorje
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:Kokolj Žiga  
1S:Čiča Miodrag 2S:Čolič Ivo
D:Bojovič Miomir
20.04.24 ob 17.00
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec
Športni park Rudar Trbovlje
GS:Trobec Matjaž  
1S:Pirman Tomaž 2S:Kunavar Martin
D:Velić Sadet
20.04.24 ob 17.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Cockta Kresnice
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:Keserović Semir  
1S:Jašarević Aladin 2S:Vodnjov Jakob
D:Subotić Tanja
21.04.24 ob 16.30
NK Mengo 28 : Ivančna Gorica
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Nurikić Benjamin  
1S:Rozina Janez 2S:Kurež Anej
D:Klarič Jernej
Regionalna Ljubljanska liga 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
27.04.24 ob 17.00
Bela krajina : OŠ Olimpija Ljubljana
ŠRC Loka Črnomelj
GS:  
27.04.24 ob 17.00
Cockta Kresnice : Ivančna Gorica
Športni park Kresnice
GS:  
27.04.24 ob 17.00
NK Mengo 28 : Rudar Trbovlje
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
27.04.24 ob 17.00
Svoboda Kisovec : Ljubljana Palis
Igrišče Kisovec
GS:  
27.04.24 ob 17.00
Zagorje : Arne Tabor 69
Mestni stadion Zagorje
GS:  
27.04.24 ob 17.00
Anton Kamnik : NK TREBNJE
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
27.04.24 ob 17.00
NK IB 1975 Ljubljana : Jevnica
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
MNZ liga 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 13.30
Jezero Medvode : Kolpa
Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše
GS:Bernot Žan  
1S:Beširevič Elvin 2S:Josipović Jure
D:Benak Manja
20.04.24 ob 17.00
Ihan : Dragomer
Šport park Ihan
GS:Kos Andraž  
1S:Selko Anže 2S:Petročnik Luka
D:Stevanović Dragan
20.04.24 ob 17.00
Termit Moravče : NK Šmartno Infostyle
Igrišče Moravče
GS:Jazbec Žan  
1S:Maksimović Igor 2S:Čoh Aljaž
21.04.24 ob 17.00
Šentjernej : Komenda
Igrišče Komenda
GS:Kramer Gregor  
1S:Šalehar Mitja 2S:Poplašen Mladen
D:Ljutić Edis
Mladinska liga 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.04.24 ob 17.30
Svoboda Kisovec : NK Ljubljana
Igrišče Kisovec
GS:Janežič Matic  
1S:Turanović Armin 2S:Mešić Danijel
D:Kurež Miran
20.04.24 ob 11.00
Komenda : Arne Tabor 69
Igrišče Komenda
GS:Fašing Žiga  
1S:Omerović Albin 2S:Dević Aleksander
20.04.24 ob 13.00
NK IB 1975 Ljubljana : Kočevje
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:Plesec Kristijan  
1S:Žagar Juš 2S:Majcen Tomaž
D:Lazarević Mitar
20.04.24 ob 14.00
Ihan : Rudar Trbovlje
Šport park Ihan
GS:Pirc Žan  
1S:Dolenc Davor 2S:Topić Dragoslav
D:Švarc Dejan
20.04.24 ob 17.00
Krim : Šentjernej
Igrišče Krim
GS:Palek Zak  
1S:Đukič Đorđe 2S:Miladinovič Marko
21.04.24 ob 17.00
Bela krajina : Dragomer Dolomiti
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:Marjanović Nikola  
1S:Peulić Slađan 2S:Klepec David
D:Fabina Josip
21.04.24 ob 17.00
ŠD Vir : Jevnica
Igrišče Vir
GS:Humar Nace  
1S:Flerin Rok 2S:Fašing Jaka
D:Kolenc Leon
Kadeti skupina 1 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 12.00
Jevnica : Ivančna Gorica
ŠRC Jevnica
GS:Nurikić Benjamin  
1S:Vozelj Žan 2S:Jemec Aleks
20.04.24 ob 14.30
ŠD Vir : NK Ljubljana
Igrišče Vir
GS:Džananović Vahid  
1S:Pance Gašper 2S:Kovačič Lovro
21.04.24 ob 11.00
NK Mengo 28 : IB 1975 Ljubljana
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Rogič Nik  
1S:Petročnik Luka 2S:Strajnar Luka
21.04.24 ob 12.00
Litija : Arne Tabor 69
Športni park Kresnice
GS:Hostnik Benjamin  
1S:Jemec Aleks 2S:Fašing Žiga
21.04.24 ob 17.00
TEM Mirna : Rudar Trbovlje
Športni park Mirna
GS:Kramer Tomaž  
1S:Lobe Luka 2S:Grad Gaj Anton
22.04.24 ob 17.30
Krim Hubat : Komenda
Igrišče Komenda
GS:Kosić Maj  
1S:Josipović Jure 2S:Čolič Ivo
Kadeti skupina 2 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.04.24 ob 17.30
Vrhnika : Svoboda Kisovec
Športni park Vrhnika
GS:Andrejka Jure  
1S:Jankovec Blaž 2S:Duratović Jakub
Kadeti skupina 2 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.04.24 ob 17.30
Črnuče : Vrhnika
Igrišče Črnuče
GS:Stare Jaka  
1S:Strajnar Luka 2S:Trobec Miha
20.04.24 ob 11.00
slovan : NK Brinje Grosuplje B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Kadić Faruk  
1S:Ciuha Aleš 2S:Hodžić Ajdin
20.04.24 ob 17.00
NK Anton Kamnik : Bela krajina
Športni park Virtus, Duplica
GS:Zupančič Marcel  
1S:Jankovec Blaž 2S:Duratović Jakub
21.04.24 ob 10.00
Termit Moravče : Dolomiti
Igrišče Moravče
GS:Pozvek David  
1S:Vozelj Žan 2S:Kovačič Lovro
21.04.24 ob 14.00
NK Šmartno Infostyle : Svoboda Ljubljana
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Baras Boštjan  
1S:Jankovec Blaž 2S:Zupančič Marcel
21.04.24 ob 14.00
Svoboda Kisovec : NK Zagorje
Igrišče Kisovec
GS:Turanović Armin  
1S:Pance Gašper 2S:Mešić Danijel
Starejši dečki 1. liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.09.23 ob
Ekipa 5 : Ilirija Extra Lux A
PRELOŽENO
GS:  
Starejši dečki 1. liga 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob
NK Olimpija : NK Bravo
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
24.04.24 ob 19.15
NK DOMŽALE : Ilirija Extra Lux A
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:Jovič Lovro  
1S:Podjavoršek Jernej 2S:Bobičanec Vilijem
25.04.24 ob 18.30
Slovan : Kočevje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Lazić Aleksandar  
1S:Ručigaj Miha 2S:Bjelobaba Lev
Starejši dečki 2. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.23 ob 13.30
Ihan : Brinje Grosuplje
Šport park Ihan
GS:  
Starejši dečki 2. liga 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.04.24 ob 19.00
Krka B : OŠ Olimpija Ljubljana
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:Grad Gaj Anton  
1S:Potokar Nik 2S:Rovanšek Jon
20.04.24 ob 11.30
Ihan : Ilirija ExtraLux B
Šport park Ihan
GS:Jovič Lovro  
1S:Razboršek Filip 2S:Gradišek Luka
20.04.24 ob 12.00
Olimpija Ljubljana B : Kolpa
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:Sagrković Lan  
Starejši dečki skupina 1 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.03.24 ob
Jevnica : TEM Mirna
PRELOŽENO
GS:Rogič Nik  
1S:Fašing Jaka 2S:Fašing Žiga
16.04.24 ob 17.00
ŠD Vir : Komenda
Igrišče Komenda
GS:Dolenc Davor  
1S:Šere Jakob 2S:Josipović Jure
Starejši dečki skupina 1 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 10.00
Jevnica : Ivančna Gorica
ŠRC Jevnica
GS:Jemec Aleks  
1S:Vozelj Žan 2S:Nurikić Benjamin
20.04.24 ob 12.00
ŠD Vir : NK Ljubljana
Igrišče Vir
GS:Pance Gašper  
1S:Kovačič Lovro 2S:Džananović Vahid
21.04.24 ob 09.00
NK Mengo 28 : IB 1975 Ljubljana
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Šere Jakob  
1S:Dolenc Davor 2S:Bobičanec Vilijem
21.04.24 ob 10.00
Litija : Arne Tabor 69
Športni park Kresnice
GS:Fašing Žiga  
1S:Jemec Aleks 2S:Hostnik Benjamin
21.04.24 ob 15.00
TEM Mirna : Rudar Trbovlje
Športni park Mirna
GS:Grad Gaj Anton  
1S:Lobe Luka 2S:Kramer Tomaž
24.04.24 ob 17.30
Komenda : Krim
Igrišče Komenda
GS:Humar Nace  
1S:Flerin Rok 2S:Šere Jakob
Starejši dečki skupina 2 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 09.00
ND Slovan : NK Brinje Grosuplje B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Ciuha Aleš  
1S:Hodžić Ajdin 2S:Kadić Faruk
20.04.24 ob 15.00
Anton Kamnik : Bela krajina
Športni park Virtus, Duplica
GS:Jankovec Blaž  
1S:Duratović Jakub 2S:Zupančič Marcel
21.04.24 ob 12.00
NK Šmartno Infostyle : Svoboda Ljubljana
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Zupančič Marcel  
1S:Jankovec Blaž 2S:Baras Boštjan
21.04.24 ob 12.00
Svoboda Kisovec : NK Zagorje
Igrišče Kisovec
GS:Mešić Danijel  
1S:Pance Gašper 2S:Turanović Armin
21.04.24 ob 12.00
Črnuče IB : Vrhnika
Igrišče Črnuče
GS:Sabadin Tomas  
1S:Bosnić Edis 2S:Nesimović Meris
21.04.24 ob 12.30
Termit Moravče : Dolomiti
Igrišče Moravče
GS:Janežič Matic  
1S:Kunavar Martin 2S:Vidergar Matej
Mlajši dečki 1. liga 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 09.00
Ihan Domžale : Ilirija ExtraLux A
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:Gradišek Luka  
23.04.24 ob 19.00
Olimpija Ljubljana A : Roltek Dob
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:Stare Jaka  
23.04.24 ob 19.15
Domžale : Rudar Trbovlje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:Keserović Semir  
Mlajši dečki 2. liga 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 10.30
Olimpija Ljubljana B : IB 1975 Ljubljana A
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:Pospeh Tomislav  
20.04.24 ob 11.00
Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Podzemelj
GS:Klepec David  
20.04.24 ob 11.30
Arne Tabor 69 : Vrhnika
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Todorović Momčilo  
23.04.24 ob 18.00
Dolomiti : Radomlje rumeni
Igrišče Dobrova
GS:Hlebec Tajda  
24.04.24 ob 18.00
Bravo B : NK Zagorje
Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo
GS:Pirc Žan  
25.04.24 ob 17.30
Komenda B : Kočevje
Igrišče Komenda
GS:Kos Andraž  
Mlajši dečki 3. liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.11.23 ob 11.00
NK Ribnica : Ilirija ExtraLux B
Stadion Ugar Ribnica
GS:Poplašen Mladen  
Mlajši dečki 3. liga 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.11.23 ob
Jevnica : TEM Mirna
ŠRC Jevnica
GS:  
Mlajši dečki 3. liga 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 12.30
Olimpija Ljubljana C : NK Ribnica
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:Džananović Edis  
21.04.24 ob 11.00
Jevnica : Ilirija ExtraLux B
ŠRC Jevnica
GS:Rozina Janez  
21.04.24 ob 13.30
Krim Hubat : Litija
Igrišče Krim
GS:Bevk Oto  
22.04.24 ob 18.00
NK TREBNJE : TEM Mirna
Stadion Cviblje Trebnje
GS:Kramer Tomaž  
24.04.24 ob 17.00
NK Mengo 28 : Bravo C
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Pirman Tomaž  
24.04.24 ob 17.30
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje B
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:Grad Gaj Anton  
Mlajši dečki 4. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 11.30
Arne Tabor 69 B : IB 1975 Ljubljana B
Maksov gaj - Arne Tabor, pom.igrišče
GS:Stare Jaka  
Mlajši dečki 4. liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Dlan Logatec : Termit Moravče
PRELOŽENO
GS:Sagrković Lan  
04.11.23 ob
Arne Tabor 69 B : Svoboda Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.04.24 ob 18.00
NK Ljubljana : NK Šmartno
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:Džananović Edis  
Mlajši dečki 4. liga 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob
Termit Moravče : Arne Tabor 69 B
Igrišče Moravče
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 10.00
ŠD Vir : Ilirija ExtraLux C
Igrišče Vir
GS:Bobičanec Vilijem  
20.04.24 ob 10.00
Arne Tabor 69 B : NK Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Todorović Momčilo  
20.04.24 ob 10.00
Jezero Medvode : Dlan Logatec
Igrišče Smlednik
GS:Križman Simon  
20.04.24 ob 15.00
Svoboda Ljubljana : Termit Moravče
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:Arnečič Aljaž  
21.04.24 ob 10.00
Slovan B : IB 1975 Ljubljana B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Džananović Nail  
23.04.24 ob 18.30
Komenda B : NK Šmartno
Igrišče Komenda
GS:Trobec Matjaž  
Mlajši dečki 5. liga 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.09.23 ob 15.00
Nk Dragomer : NK Anton Kamnik
Igrišče Dragomer
GS:Sagrković Lan  
Mlajši dečki 5. liga 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Fenix Kresnice : NK Anton Kamnik
Športni park Kresnice
GS:Jemec Aleks  
Mlajši dečki 5. liga 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.04.24 ob 16.00
NK Dol : Fenix Kresnice
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:Pirc Žan  
Mlajši dečki 5. liga 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 10.00
Črnuče : Svoboda Kisovec
Igrišče Črnuče
GS:Ručigaj Miha  
20.04.24 ob 10.00
Šentjernej : NK Dol
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:Peulić Slađan  
20.04.24 ob 13.00
NK Anton Kamnik : Borovnica Vrhnika
Športni park Virtus, Duplica
GS:Janežič Matic  
20.04.24 ob 16.30
Nk Dragomer : IB 1975 Ljubljana C
Igrišče Dragomer
GS:Avdić Adel  
20.04.24 ob
Radomlje črni : Fenix Kresnice
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.23 ob 15.30
Črnuče : Rudar Trbovlje
Igrišče Črnuče
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.04.24 ob 15.00
Radomlje : Bela krajina
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.04.24 ob 11.00
Radomlje : Rudar Trbovlje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 11.30
Rudar Trbovlje : Olimpija Ljubljana zeleni
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
20.04.24 ob 12.00
NK Šmartno : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
20.04.24 ob 13.00
Slovan A : Litija
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Arne Tabor 69 : Ihan Domžale
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 13.30
Bela krajina : Črnuče
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.09.23 ob 10.00
Krka : Slovan B
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.09.23 ob 09.30
Slovan B : Anton Kamnik
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.09.23 ob 19.30
Krka : NK Roltek Dob
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.09.23 ob 17.00
Krka : Dlan Logatec
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.23 ob 12.00
Krim Hubat : Anton Kamnik
Igrišče Krim
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob 09.00
Krka : Anton Kamnik
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.11.23 ob 10.00
NK Roltek Dob : Ihan
Športni park Dob
GS:  
11.11.23 ob 11.00
Anton Kamnik : Jezero Medvode
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.03.24 ob 18.00
Slovan B : Krka
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.04.24 ob 19.00
Krka : NK Zagorje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 11.00
Anton Kamnik : NK Roltek Dob
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
20.04.24 ob 11.00
Krka : Olimpija Ljubljana beli
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob 11.00
Krim Hubat : Ihan
Igrišče Krim
GS:  
20.04.24 ob 11.30
IB 1975 Ljubljana B : Dlan Logatec
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob
Dragomer : NK Zagorje
Igrišče Dragomer
GS:  
21.04.24 ob 13.15
Slovan B : Jezero Medvode
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.08.23 ob 18.00
Krka : NK Bravo
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.09.23 ob 12.00
Kresnice Fenix : IB1975 Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-11 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.09.23 ob 16.45
NK Ljubljana : NK Bravo
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
13.09.23 ob 18.00
Krka : slovan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
13.09.23 ob
Kočevje : Radomlje rumeni
Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče (z UT)
GS:  
13.09.23 ob
Domžale : Vrhnika
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.23 ob 11.00
Kočevje : Kresnice Fenix
Stadion Gaj Kočevje - pomožno igrišče (z UT)
GS:  
24.09.23 ob 15.00
Krka : IB1975 Ljubljana
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
27.09.23 ob 17.30
NK Ljubljana : slovan
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.23 ob 10.00
Vrhnika : Rudar Trbovlje
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.23 ob 15.00
NK Ljubljana : IB1975 Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.23 ob 13.30
Krka : Kočevje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 14.30
NK Ljubljana : Krka
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
24.10.23 ob 17.00
Arne Tabor 69 : Radomlje rumeni
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-11 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Kresnice Fenix : Rudar Trbovlje
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-11 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.11.23 ob 11.00
Domžale : Kočevje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.03.24 ob 18.00
Krka : Ilirija ExtraLux
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
30.03.24 ob
NK Ljubljana : Domžale
GS:  
Cicibani U-11 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob 09.00
IB1975 Ljubljana : NK Bravo
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
13.04.24 ob 10.00
Krka : Arne Tabor 69
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
13.04.24 ob 14.00
NK Ljubljana : Ilirija ExtraLux
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.04.24 ob 18.00
Arne Tabor 69 : Kočevje
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
20.04.24 ob 09.30
Vrhnika : Krka
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
20.04.24 ob 10.00
Rudar Trbovlje : NK Ljubljana
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
21.04.24 ob 11.45
slovan : Kresnice Fenix
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
24.04.24 ob 18.45
Radomlje rumeni : IB1975 Ljubljana
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
24.04.24 ob 19.00
Ilirija ExtraLux : Domžale
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.10.23 ob 17.00
NK Anton Kamnik : Ihan
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 12.00
NK Anton Kamnik : Termit Moravče
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Jevnica : NK Anton Kamnik
ŠRC Jevnica
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
06.04.24 ob 09.00
NK Anton Kamnik : Dragomer
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
07.04.24 ob 10.30
Radomlje črni : NK Ribnica
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob 11.00
NK Ribnica : Ihan
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
13.04.24 ob 11.00
NK TREBNJE : Dragomer
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 10.00
Ihan : Jevnica
Šport park Ihan
GS:  
20.04.24 ob
Radomlje črni : Jezero Medvode
GS:  
21.04.24 ob 11.00
NK Anton Kamnik : NK TREBNJE
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
21.04.24 ob 11.00
Dragomer : Litija
Igrišče Dragomer
GS:  
23.04.24 ob 18.00
Termit Moravče : NK Ribnica
Igrišče Moravče
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.09.23 ob 09.30
TEM Mirna : Dolomiti
Športni park Mirna
GS:  
03.09.23 ob 11.00
Svoboda Kisovec : Kolpa
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.09.23 ob 09.30
Svoboda Kisovec : Dolomiti
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.04.24 ob 18.00
Kolpa : Dlan Logatec
Športni park Podzemelj
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.23 ob 09.30
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
07.10.23 ob 11.00
Borovnica : Kolpa
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.23 ob 12.30
Svoboda Kisovec : TEM Mirna
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 12.00
NK Mengo 28 : Šentjernej deklice
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.11.23 ob 11.00
Svoboda Kisovec : NK Olimpija
Igrišče Kisovec
GS:  
25.04.24 ob 18.00
Kolpa : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Podzemelj
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 09.00
NK Olimpija : NK Mengo 28
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob 10.00
Dolomiti : Svoboda Kisovec
Igrišče Dobrova
GS:  
20.04.24 ob 12.00
Šentjernej deklice : Kolpa
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
20.04.24 ob 16.00
Dlan Logatec : OŠ Olimpija Ljubljana
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
20.04.24 ob 17.00
Borovnica : TEM Mirna
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.09.23 ob 12.00
Bela krajina : ND ČRNUČE
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob 13.00
Brinje Grosuplje : NK Roltek Dob
Stadion Brinje Grosuplje
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 09.00
Komenda : NK Šmartno
Igrišče Komenda
GS:  
20.04.24 ob
NK Roltek Dob : ND ČRNUČE
Športni park Dob
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Svoboda Ljubljana : NK Dol
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
21.04.24 ob 11.00
Bela krajina : Brinje Grosuplje
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-10 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.09.23 ob 12.00
Kresnice Fenix : Krka
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-10 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.09.23 ob 19.00
NK Olimpija : Kresnice Fenix
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.09.23 ob 18.00
Krka : NK Olimpija
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
17.09.23 ob 11.00
Kresnice Fenix : IB 1975 Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-10 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.09.23 ob 10.00
Domžale : Radomlje rumeni
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
24.09.23 ob 12.00
IB 1975 Ljubljana : Krka
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.23 ob 10.00
Anton Kamnik : Domžale
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
22.11.23 ob 18.00
Krka : NK Brinje Grosuplje A
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.23 ob 11.00
slovan : Anton Kamnik
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
11.10.23 ob 19.00
Ilirija ExtraLux : Radomlje rumeni
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.23 ob 09.30
Krka : Rudar Trbovlje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
15.10.23 ob 11.00
Anton Kamnik : Ilirija ExtraLux
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Cicibani U-10 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 09.00
Ilirija ExtraLux : NK Bravo
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
22.10.23 ob 10.30
Domžale : Krka
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Kresnice Fenix : Ilirija ExtraLux
GS:  
05.11.23 ob 09.30
Krka : slovan
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.11.23 ob 09.00
Anton Kamnik : NK Bravo
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
11.11.23 ob 12.00
Ilirija ExtraLux : Krka
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
11.11.23 ob 12.30
Domžale : IB 1975 Ljubljana
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
12.11.23 ob 16.30
slovan : NK Olimpija
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
06.04.24 ob 09.00
Krka : Radomlje rumeni
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
06.04.24 ob
Kresnice Fenix : Anton Kamnik
GS:  
07.04.24 ob 09.00
IB 1975 Ljubljana : slovan
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.04.24 ob 11.30
Ilirija ExtraLux : IB 1975 Ljubljana
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT
GS:  
14.04.24 ob 12.00
Anton Kamnik : Krka
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
14.04.24 ob 18.30
slovan : NK Brinje Grosuplje A
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.04.24 ob 19.00
Krka : NK Bravo
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob 10.00
IB 1975 Ljubljana : Radomlje rumeni
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
20.04.24 ob 10.00
Ivančna Gorica : slovan
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Rudar Trbovlje : Domžale
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
21.04.24 ob 12.30
NK Brinje Grosuplje A : Ilirija ExtraLux
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
24.04.24 ob 19.00
NK Olimpija : Anton Kamnik
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.09.23 ob 10.00
Arne Tabor 69 : Radomlje črni
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
09.09.23 ob 11.00
Bela krajina : Svoboda Ljubljana
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.10.23 ob 11.00
Borovnica : ŠD Vir
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.10.23 ob 10.00
ŠD Vir : Krim Hubat
Igrišče Vir
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob
Arne Tabor 69 : Bela krajina
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.11.23 ob 13.00
Borovnica : Krim Hubat
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.04.24 ob
Borovnica : Dlan Logatec
GS:  
14.04.24 ob 10.00
Šentjernej : Litija
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
14.04.24 ob 11.00
ŠD Vir : Roltek Dob
Igrišče Vir
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.04.24 ob 17.30
Arne Tabor 69 : Borovnica
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
20.04.24 ob 11.30
Vrhnika : ŠD Vir
Športni park Vrhnika - igrišče z UT
GS:  
20.04.24 ob 12.30
Bela krajina : NK TREBNJE
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
20.04.24 ob 13.30
Dlan Logatec : Šentjernej
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
20.04.24 ob
Roltek Dob : Svoboda Ljubljana
GS:  
21.04.24 ob 10.00
Litija : Radomlje črni
Stadion Litija
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.09.23 ob
Dolomiti : Svoboda Kisovec
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.09.23 ob 10.00
TEM Mirna : Ihan
Športni park Mirna
GS:  
10.09.23 ob 09.00
Dolomiti : NK Šmartno
Igrišče Dobrova
GS:  
10.09.23 ob 11.00
NK Zagorje : NK Mengo 28
Mestni stadion Zagorje
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.09.23 ob 09.30
Dolomiti : Komenda
Igrišče Dobrova
GS:  
16.09.23 ob 12.00
NK Mengo 28 : TEM Mirna
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.23 ob 10.00
TEM Mirna : NK Roltek Dob
Športni park Mirna
GS:  
23.09.23 ob 12.00
Dolomiti : Ihan
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.23 ob 10.00
NK Mengo 28 : Dolomiti
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
01.10.23 ob 10.00
NK Zagorje : TEM Mirna
Mestni stadion Zagorje
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.23 ob 10.00
Dolomiti : NK Roltek Dob
Igrišče Dobrova
GS:  
07.10.23 ob
Svoboda Kisovec : TEM Mirna
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.10.23 ob 10.00
NK Zagorje : Dolomiti
Mestni stadion Zagorje
GS:  
15.10.23 ob 10.00
NK Mengo 28 : Komenda
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 10.00
Dolomiti : TEM Mirna
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.11.23 ob 10.00
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
04.11.23 ob 10.00
NK Zagorje : Komenda
Mestni stadion Zagorje
GS:  
04.11.23 ob
NK Roltek Dob : Ihan
Športni park Dob
GS:  
05.11.23 ob 10.00
TEM Mirna : NK Šmartno
Športni park Mirna
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
06.04.24 ob 10.00
NK Zagorje : Ihan
Mestni stadion Zagorje
GS:  
07.04.24 ob 08.30
Brinje Grosuplje B : NK Šmartno
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.04.24 ob 10.15
TEM Mirna : NK Mengo 28
Športni park Mirna
GS:  
20.04.24 ob
Svoboda Kisovec : NK Šmartno
Igrišče Kisovec
GS:  
21.04.24 ob 11.00
Brinje Grosuplje B : Ihan
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
24.04.24 ob 17.00
NK Zagorje : NK Roltek Dob
Mestni stadion Zagorje
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.09.23 ob 17.30
NK Ljubljana : Dragomer
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.10.23 ob 09.00
ŽNK Radomlje : DONŠ Vodice
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.04.24 ob 10.00
Dragomer : NK Ljubljana
Igrišče Dragomer
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.04.24 ob 12.30
Slovan : Vrhnika B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.04.24 ob 18.00
Vrhnika B : Jezero Medvode
Športni park Dren
GS:  
20.04.24 ob 09.00
DONŠ Vodice : Slovan
Igrišče Komenda
GS:  
20.04.24 ob 10.00
Dragomer : ND ČRNUČE
Igrišče Dragomer
GS:  
20.04.24 ob
ŽNK Radomlje : Kolpa
GS:  
21.04.24 ob 09.00
Brinje Grosuplje A : NK Ljubljana
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS: