Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 29.01.23 ob 19:57
Futsal U-11 MNZ Ljubljana 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
27.11.22 ob
Extrem Sodražica : Extrem Loška dolina-Bloke
GS:  
27.11.22 ob
Extrem Ribnica : Extrem Loška dolina-Bloke
GS:  
27.11.22 ob
Extrem Loški Potok : Extrem Sodražica
GS:  
27.11.22 ob
Ribnica modri : Extrem Ribnica
GS:  
27.11.22 ob
Futsal Olimpija : Extrem Loški Potok
GS:  
27.11.22 ob
Ribnica modri : Ribnica rdeči
GS:  
27.11.22 ob
FK Dobrepolje : Futsal Olimpija
GS:  
27.11.22 ob
Ribnica rdeči : FK Dobrepolje
GS:  
Futsal U-11 MNZ Ljubljana 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.12.22 ob 09.30
Extrem Sodražica : FK Dobrepolje
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
17.12.22 ob 10.10
FK Dobrepolje : Extrem Loška dolina-Bloke
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
17.12.22 ob 10.50
Ribnica modri : Extrem Sodražica
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
17.12.22 ob 11.30
Extrem Loška dolina-Bloke : Extrem Loški Potok
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
17.12.22 ob 12.10
Futsal Olimpija : Ribnica modri
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
17.12.22 ob 12.50
Extrem Ribnica : Extrem Loški Potok
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
17.12.22 ob 13.30
Ribnica rdeči : Futsal Olimpija
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
17.12.22 ob 14.10
Ribnica rdeči : Extrem Ribnica
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
Futsal U-11 MNZ Ljubljana 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
07.01.23 ob 12.30
Extrem Sodražica : Ribnica rdeči
Športna dvorana Sodražica
GS:  
07.01.23 ob 13.10
Futsal Olimpija : Extrem Sodražica
Športna dvorana Sodražica
GS:  
07.01.23 ob 13.50
Ribnica rdeči : Extrem Loška dolina-Bloke
Športna dvorana Sodražica
GS:  
07.01.23 ob 14.30
Futsal Olimpija : Extrem Ribnica
Športna dvorana Sodražica
GS:  
07.01.23 ob 15.10
Extrem Loška dolina-Bloke : Ribnica modri
Športna dvorana Sodražica
GS:  
07.01.23 ob 15.50
Extrem Ribnica : FK Dobrepolje
Športna dvorana Sodražica
GS:  
07.01.23 ob 16.30
Ribnica modri : Extrem Loški Potok
Športna dvorana Sodražica
GS:  
07.01.23 ob 17.10
Extrem Loški Potok : FK Dobrepolje
Športna dvorana Sodražica
GS:  
Futsal U-11 MNZ Ljubljana 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
29.01.23 ob 09.30
Extrem Loški Potok : Ribnica rdeči
Športni center Ribnica
GS:  
29.01.23 ob 10.10
FK Dobrepolje : Ribnica rdeči
Športni center Ribnica
GS:  
29.01.23 ob 10.50
Extrem Loški Potok : Futsal Olimpija
Športni center Ribnica
GS:  
29.01.23 ob 11.30
FK Dobrepolje : Ribnica modri
Športni center Ribnica
GS:  
29.01.23 ob 12.10
Extrem Loška dolina-Bloke : Futsal Olimpija
Športni center Ribnica
GS:  
29.01.23 ob 12.50
Extrem Ribnica : Ribnica modri
Športni center Ribnica
GS:  
29.01.23 ob 13.30
Extrem Loška dolina-Bloke : Extrem Sodražica
Športni center Ribnica
GS:  
29.01.23 ob 14.10
Extrem Sodražica : Extrem Ribnica
Športni center Ribnica
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
27.11.22 ob 09.25
Extrem Loška dolina-Bloke : Extrem Sodražica
GS:  
27.11.22 ob 10.00
FK Dobrepolje beli : Extrem Loška dolina-Bloke
GS:  
27.11.22 ob 10.35
Ribnica : Extrem Sodražica
GS:  
27.11.22 ob 11.10
FK Dobrepolje modri : FK Dobrepolje beli
GS:  
27.11.22 ob 11.45
Ribnica : FK Dobrepolje modri
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
11.12.22 ob 12.30
FK Dobrepolje modri : FK Dobrepolje beli
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
11.12.22 ob 13.05
FK Dobrepolje modri : Extrem Loška dolina-Bloke
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
11.12.22 ob 13.40
Extrem Sodražica : FK Dobrepolje beli
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
11.12.22 ob 14.15
Extrem Loška dolina-Bloke : Ribnica
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
11.12.22 ob 14.50
Ribnica : Extrem Sodražica
Športna dvorana Videm Dobrepolje
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.01.23 ob 09.00
Extrem Sodražica : FK Dobrepolje modri
Športna dvorana Sodražica
GS:  
14.01.23 ob 09.35
Extrem Sodražica : Extrem Loška dolina-Bloke
Športna dvorana Sodražica
GS:  
14.01.23 ob 10.10
FK Dobrepolje beli : FK Dobrepolje modri
Športna dvorana Sodražica
GS:  
14.01.23 ob 10.45
Extrem Loška dolina-Bloke : Ribnica
Športna dvorana Sodražica
GS:  
14.01.23 ob 11.20
FK Dobrepolje beli : Ribnica
Športna dvorana Sodražica
GS:  
Futsal U-9 MNZ Ljubljana 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
28.01.23 ob 10.30
FK Dobrepolje modri : Ribnica
Športni center Ribnica
GS:  
28.01.23 ob 11.05
Ribnica : Extrem Loška dolina-Bloke
Športni center Ribnica
GS:  
28.01.23 ob 11.40
Extrem Sodražica : FK Dobrepolje modri
Športni center Ribnica
GS:  
28.01.23 ob 12.15
Extrem Loška dolina-Bloke : FK Dobrepolje beli
Športni center Ribnica
GS:  
28.01.23 ob 12.50
FK Dobrepolje beli : Extrem Sodražica
Športni center Ribnica
GS: