Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px     image002  Mercator
TEKMOVANJA
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA ZAHOD 22/23
Zapisnik: 3. krog 27.08.2022
TEKMA: Svoboda Ljubljana - Slovan 2 : 1 (0 : 1)
Datum: 27.08.22 - 17.00
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 200
Glavni sodnik: Jerman Danijel
1. pomočnik: Olenik Alen
2. pomočnik: Kamnik Blaž
Delegat: Avdagić Meho
POSTAVI
Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Tiganj Denny (V)
2003
3
Gorenc Nik
2002
5
Božič Maj
2000
6
Petrušić David
2003
7
Hudin Žan
2001
8
Kurent Matic
2002
10
Sadiković Haris
2003
13
Gačnik Vid
2003
14
Sojer Matic (K)
2001
15
Oder Aleksander
2002
17
Mesec Jan
2001
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Jerak Lan
2003
3
Šakanović Amel
2003
4
Haznadar Jan
2002
5
Popovič David
2003
8
Puškar Anel
1999
9
Grmek Tadej (K)
1994
10
Krajc Jaka
1995
11
Peklaj Žan
1998
16
Vojinović Darko (V)
1999
21
Turinek Tim
2001
23
Barbosa Falcao Fabio
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Potočar Jan
1999
4
Lečnik Spaić Domen
2003
9
Kmetič Val
2003
11
Zulić Din
2002
12
Kanurić Nedžad (V)
2002
16
Kojić Taik
2003
18
Resnik Nik
2003
Trener
Rizvić Hajro
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Handanović Armin (V)
2003
14
Gršič Gašper
2000
17
Wszola Mateusz
1999
22
Ćoralić Denis
1999
25
Jankulov Marko
1992
30
Hari Vajda Max
1995
Trener
Mačkič Marinko
STRELCI
Svoboda Ljubljana
1 : 1     8 - Kurent Matic (85')
2 : 1     11 - Zulić Din (88')11m
Slovan
0 : 1     10 - Krajc Jaka (9')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana
14 - Sojer Matic (51')
16 - Kojić Taik (54')
Slovan
3 - Šakanović Amel (34')
9 - Grmek Tadej (48')
23 - Barbosa Falcao Fabio (51')
4 - Haznadar Jan (56')
16 - Vojinović Darko (66')
30 - Hari Vajda Max (87')
IZKLJUČENI
3 - Šakanović Amel (51')
4 - Haznadar Jan (90')
MENJAVE
Svoboda Ljubljana
Minuta
Igralec
45'
9 - Kmetič Val
45'
15 - Oder Aleksander
60'
11 - Zulić Din
60'
10 - Sadiković Haris
60'
2 - Potočar Jan
60'
7 - Hudin Žan
82'
18 - Resnik Nik
82'
13 - Gačnik Vid
Slovan
Minuta
Igralec
42'
17 - Wszola Mateusz
42'
10 - Krajc Jaka
60'
14 - Gršič Gašper
60'
9 - Grmek Tadej
70'
30 - Hari Vajda Max
70'
11 - Peklaj Žan
70'
25 - Jankulov Marko
70'
8 - Puškar Anel