Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
Zapisnik: 4. krog 18.09.2021
TEKMA: Kolpa - ATET Dren Vrhnika 2 : 2 (0 : 2)
Datum: 18.09.21 -
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Trobec Matjaž
1. pomočnik: Hristov Marijan
2. pomočnik: Križič Ivan
Delegat: Žunič Ivan
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Starašinič Samo (V)
2001
3
Gorše Jan
2001
4
Josipović Dorian
1999
6
Šuklje Nejc
1999
7
Žugelj Klemen
1998
8
Težak Domen (K)
1999
9
Kirin Aleš
1998
10
Kočevar Domen
1999
11
Žunič Aleš
2001
15
Mitevski Ivan
2000
16
Bubnjić Marko
2001
ATET Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Curanović Darjan (V)
1986
4
Cerlini Bor
2002
6
Smrtnik Matevž
1996
7
Šutić Matej
1990
8
Lesar Lenart
1995
9
Čuk Anže
1995
11
Šinik Ognjen
1986
13
Kukavica Armin
1987
14
Ciperle David
2002
21
Gabrovšek Matevž (K)
1994
22
Akpomudia Ogochukwu Prince
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Šuklje Matic
2001
14
Bečaj Samo
2000
17
Ribarič Tadej
1994
18
Hudelja Jure
2000
20
Gašperič Karlo
2002
21
Lozar Nejc
2002
22
Vipavec Tim
2002
Trener
Spudić Vojko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
10
Dolinar Sašo
2002
12
Babnik Tilen (V)
2001
15
Lukežič Matija
2002
17
Ambrožič Jan
2002
19
Bokalič Davor
1991
20
Komat Domen
2000
Trener
Kragelj Jan
STRELCI
Kolpa
1 : 2     10 - Kočevar Domen (65')
2 : 2     11 - Žunič Aleš (76')
ATET Dren Vrhnika
0 : 1     22 - Akpomudia Ogochukwu Prince (23')11m
0 : 2     8 - Lesar Lenart (42')
OPOMINJANI
Kolpa
6 - Šuklje Nejc (17')
8 - Težak Domen (27')
18 - Hudelja Jure (39')
11 - Žunič Aleš (71')
ATET Dren Vrhnika
13 - Kukavica Armin (33')
4 - Cerlini Bor (51')
6 - Smrtnik Matevž (58')
14 - Ciperle David (80')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
4'
2 - Šuklje Matic
4'
15 - Mitevski Ivan
35'
18 - Hudelja Jure
35'
16 - Bubnjić Marko
88'
21 - Lozar Nejc
88'
3 - Gorše Jan
95'
22 - Vipavec Tim
95'
11 - Žunič Aleš
ATET Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
71'
19 - Bokalič Davor
71'
9 - Čuk Anže
78'
10 - Dolinar Sašo
78'
6 - Smrtnik Matevž
93'
15 - Lukežič Matija
93'
22 - Akpomudia Ogochukwu Prince