Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Pokal Mlajši dečki MNZ Ljubljana 20/21
Zapisnik: 2. krog 06.10.2020
TEKMA: NK Olimpija Ljubljana - Interblock 8 : 1 (4 : 0)
Datum: 06.10.20 - 16.30
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Božič Lara
1. pomočnik: Kozjek Marko
2. pomočnik: Angelovska Maja
Delegat:
POSTAVI
NK Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
-14
Bačvić Dženan
2008
3
Miklavčič Anže
2008
4
Hasanović Ali
2008
6
Dobrnjič Edis
2008
7
Mikulič Aleksej (K)
2008
9
Sadiković Ajdin
2008
10
Arko An
2008
11
Juvan Aleksander
2008
12
Daniil Churakov (V)
2008
13
Petek Nejc
2008
15
Hojs Maks
2008
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Avramović Adrian (V)
2008
2
Ogrin Matija
2008
3
Furlan Hugo
2008
6
Vodnik Nik
2008
7
Vraničar Maks
2008
8
Savić Starman Maks
2008
10
Tušek Nejc
2008
11
Loncaric Tim
2008
14
Duranović Adin
2008
16
Mišovič Luka
2008
21
Pokovec Staš (K)
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pavlič Tim (V)
2008
2
Mikulič Marko
2008
16
Talevski Martin
2008
Trener
Kurež Anton
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Botonjić Tarik (V)
2008
9
Mišković Jaka
2008
13
Badovinac Gašper
2008
18
Karakaš Karlo
2008
19
Ćuk Žan
2008
20
Mihovilović Luka
2008
Trener
Anžur Luka
STRELCI
NK Olimpija Ljubljana
1 : 0     7 - Mikulič Aleksej (10')
2 : 0     11 - Juvan Aleksander (19')
3 : 0     15 - Hojs Maks (22')
4 : 0     7 - Mikulič Aleksej (25')
5 : 0     6 - Dobrnjič Edis (33')
6 : 0     11 - Juvan Aleksander (40')
7 : 0     7 - Mikulič Aleksej (43')
8 : 0     4 - Hasanović Ali (49')
Interblock
8 : 1     11 - Loncaric Tim (51')
OPOMINJANI
NK Olimpija Ljubljana
9 - Sadiković Ajdin (56')
Interblock
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
31'
16 - Talevski Martin
31'
10 - Arko An
34'
2 - Mikulič Marko
34'
-14 - Bačvić Dženan
50'
1 - Pavlič Tim
50'
12 - Daniil Churakov
Interblock
Minuta
Igralec
34'
20 - Mihovilović Luka
34'
2 - Ogrin Matija
34'
9 - Mišković Jaka
34'
16 - Mišovič Luka
54'
19 - Ćuk Žan
54'
3 - Furlan Hugo
54'
4 - Botonjić Tarik
54'
6 - Vodnik Nik
54'
18 - Karakaš Karlo
54'
7 - Vraničar Maks
54'
13 - Badovinac Gašper
54'
8 - Savić Starman Maks