Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Pokal Mlajši dečki MNZ Ljubljana 20/21
Zapisnik: 2. krog 06.10.2020
TEKMA: Jezero Medvode - Brinje Grosuplje 0 : 6 (0 : 3)
Datum: 06.10.20 - 16.30
Medvode - Stadion ob Sori, Medvode Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Kern Jan
1. pomočnik: Kravanja Jan
2. pomočnik: Zajc Rok
Delegat:
POSTAVI
Jezero Medvode
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Bogataj Mark (V)
2008
2
Polak Anže
2008
4
Omejec-Židan Brina
2007
6
Bajramović Nesad
2008
7
Obolnar Filip
2008
8
Milivojević Nemanja (K)
2008
10
Cijak Jan Rok
2008
11
Stavrev Milan
2008
15
Dobnikar Nejc
2008
16
Šmigoc Jaka
2009
20
Grabnar Martin
2008
Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Mehle Matej
2008
3
Košir Maj
2008
13
Cingerle Savić Matej (V)
2008
15
Lamovšek Vitan
2008
16
Ljubenović Maks
2008
17
Balažic Jan (K)
2008
20
Vujanič Bor
2008
22
Kenk Vid
2008
25
Zabukovec Benjamin
2008
27
Karalić Jakovac Tian
2008
30
Rukavina Maks
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Korać Ali
2008
9
Oljača Luka
2009
12
Mächtig Mark (V)
2009
13
Zemljarič Gal
2008
Trener
Juričinec Gregor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Trotovšek Aljaž (V)
2009
5
Njenjić Nikola
2008
6
Steklačič Jernej
2009
8
Čajić Amel
2008
12
Dolinar Martin
2008
23
Dernovšek Anže
2009
77
Škulj Leon
2008
Trener
Kovačič Janez
STRELCI
Jezero Medvode
Brinje Grosuplje
0 : 1     16 - Ljubenović Maks (4')11m
0 : 2     17 - Balažic Jan (9')
0 : 3     25 - Zabukovec Benjamin (11')
0 : 4     25 - Zabukovec Benjamin (39')
0 : 5     25 - Zabukovec Benjamin (46')
0 : 6     77 - Škulj Leon (60')
OPOMINJANI
Jezero Medvode
Brinje Grosuplje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Jezero Medvode
Minuta
Igralec
42'
12 - Mächtig Mark
42'
1 - Bogataj Mark
51'
13 - Zemljarič Gal
51'
15 - Dobnikar Nejc
58'
5 - Korać Ali
58'
7 - Obolnar Filip
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
31'
77 - Škulj Leon
31'
3 - Košir Maj
31'
5 - Njenjić Nikola
31'
30 - Rukavina Maks
31'
1 - Trotovšek Aljaž
31'
13 - Cingerle Savić Matej
34'
6 - Steklačič Jernej
34'
20 - Vujanič Bor
39'
12 - Dolinar Martin
39'
16 - Ljubenović Maks
47'
8 - Čajić Amel
47'
22 - Kenk Vid
47'
23 - Dernovšek Anže
47'
25 - Zabukovec Benjamin