Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Pokal Mlajši dečki MNZ Ljubljana 20/21
Zapisnik: 1. krog 15.09.2020
TEKMA: Kolpa - Arne Tabor 69 3 : 2 (2 : 2)
Datum: 29.09.20 - 16.30
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Skušek Aljaž
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Brulc Klemen
Delegat:
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vrbanić Anej
2008
3
Kordiš Andraž
2008
4
Simonič Erik
2008
5
Filak Blaž (K)
2008
6
Banfi Emerik
2008
7
Ogulin Lan
2008
8
Per Enej
2008
9
Bukovec Erik
2008
10
Rus Luka
2009
11
Vrbanec David
2009
22
Koletič Alex (V)
2008
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Ciperle Jošt
2008
6
Ahačič Urban
2008
7
Franza Anej
2008
8
Križnar Aljaž
2008
9
Lukan Nejc
2008
10
Mir Aleksander (K)
2008
12
Mihelčič Marn Gaber (V)
2008
15
Geršak Kristian
2008
16
Živković Luka
2008
19
Rigler Jon
2008
20
Duhovnik Arne
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Štrucelj Jakob (V)
2008
12
Somrak Maj
2009
13
Radovanović Vid
2009
15
Sodec Erik
2009
16
Razinger Timotej
2008
17
Fajdiga Filip
2009
18
Macele Patrik
2009
Trener
Džemić Elvir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Volavšek Lara
2007
5
Košir Tevž
2008
11
Rasiewicz Kris
2008
13
Hozjan Erik
2008
14
Novak Lenart
2008
17
Hribljan Benjamin
2008
18
Šterk Jure
2008
Trener
Stojanović Gorazd
STRELCI
Kolpa
1 : 0     8 - Per Enej (3')
2 : 1     4 - Simonič Erik (19')
3 : 2     5 - Filak Blaž (55')
Arne Tabor 69
1 : 1     20 - Duhovnik Arne (7')
2 : 2     20 - Duhovnik Arne (28')
OPOMINJANI
Kolpa
Arne Tabor 69
12 - Mihelčič Marn Gaber (49')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
31'
1 - Štrucelj Jakob
31'
22 - Koletič Alex
31'
17 - Fajdiga Filip
31'
6 - Banfi Emerik
31'
15 - Sodec Erik
31'
9 - Bukovec Erik
35'
18 - Macele Patrik
35'
2 - Vrbanić Anej
35'
16 - Razinger Timotej
35'
4 - Simonič Erik
35'
12 - Somrak Maj
35'
3 - Kordiš Andraž
52'
13 - Radovanović Vid
52'
11 - Vrbanec David
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
31'
2 - Volavšek Lara
31'
7 - Franza Anej
31'
18 - Šterk Jure
31'
15 - Geršak Kristian
31'
11 - Rasiewicz Kris
31'
8 - Križnar Aljaž
31'
5 - Košir Tevž
31'
4 - Ciperle Jošt
31'
14 - Novak Lenart
31'
19 - Rigler Jon
31'
17 - Hribljan Benjamin
31'
9 - Lukan Nejc
31'
13 - Hozjan Erik
31'
16 - Živković Luka