offer 1:1 https://fakerolex.is. exact richardmillereplica is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. rolex swiss paneraiwatches.to has long been passionate about watchmaking talent. noobfactory,a perfect blend of comfort and fashion. normal fingers in making often is the components involved with best swiss https://it.wellreplicas.to/. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best bestreplicawatchsite.org review. fine quantity of cheap aaa reallydiamond.com. japanese https://www.valentinoreplica.ru. rimowareplica have been a landmark of the industry since its founding.

Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
LESTVICA 20. krog 21.05.22
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za prvaka
1.
19
13
4
2
49:20
43
2.
19
13
2
4
54:22
41
3.
20
13
1
6
47:30
40
4.
19
11
1
7
36:22
34
5.
19
7
7
5
33:25
28
6.
19
8
4
7
30:28
28
7.
19
8
2
9
43:46
26
8.
20
6
5
9
28:41
23
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za izpad
1.
19
10
4
5
34:21
34
2.
19
9
3
7
37:28
30
3.
19
5
5
9
29:36
20
4.
19
5
5
9
25:37
20
5.
19
6
2
11
25:40
20
6.
19
5
4
10
19:42
19
7.
19
4
6
9
29:34
18
8.
19
1
3
15
20:66
6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
19. krog 14.05.22
ATET Dren Vrhnika
:
IB 1975 Ljubljana
2 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ivančna Gorica
1 : 0 (0 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Bela krajina
0 : 3 (0 : 1)
Kolpa
:
KAMNIK
0 : 9 (0 : 5)
Ihan
:
Trebnje
3 : 0 (1 : 0)
Cockta Kresnice
:
Termit Moravče
3 : 1 (2 : 0)
Rudar Trbovlje
:
NK Zagorje
1 : 0 (0 : 0)
NK Kočevje
:
Svoboda Kisovec
2 : 1 (0 : 0)
18. krog 07.05.22
Ivančna Gorica
:
Cockta Kresnice
1 : 2 (1 : 1)
Trebnje
:
Arne Tabor 69
0 : 3 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika
:
Laby's Mengo 28
2 : 1 (1 : 1)
NK Zagorje
:
NK Kočevje
4 : 3 (1 : 1)
Ihan
:
Kolpa
5 : 0 (3 : 0)
IB 1975 Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
4 : 3 (1 : 1)
Termit Moravče
:
KAMNIK
2 : 2 (0 : 2)
Svoboda Kisovec
:
Bela krajina
1 : 1 (1 : 1)
17. krog 30.04.22
Cockta Kresnice
:
Trebnje
3 : 0 ()
KAMNIK
:
Ivančna Gorica
3 : 3 (1 : 2)
Bela krajina
:
NK Zagorje
0 : 2 (0 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Svoboda Kisovec
1 : 2 (0 : 1)
Rudar Trbovlje
:
ATET Dren Vrhnika
0 : 1 (0 : 0)
Kolpa
:
Termit Moravče
2 : 3 (2 : 2)
NK Kočevje
:
IB 1975 Ljubljana
3 : 4 (3 : 3)
Arne Tabor 69
:
Ihan
2 : 0 (2 : 0)
16. krog 23.04.22
Trebnje
:
KAMNIK
2 : 3 (1 : 1)
Ihan
:
Cockta Kresnice
4 : 0 (2 : 0)
NK Zagorje
:
Svoboda Kisovec
2 : 1 (1 : 0)
ATET Dren Vrhnika
:
NK Kočevje
6 : 0 (4 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Laby's Mengo 28
6 : 1 (1 : 0)
IB 1975 Ljubljana
:
Bela krajina
3 : 1 (1 : 0)
Ivančna Gorica
:
Termit Moravče
2 : 2 (0 : 1)
Arne Tabor 69
:
Kolpa
3 : 0 ()
15. krog 16.04.22
Ivančna Gorica
:
Bela krajina
0 : 2 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika
:
Rudar Trbovlje
1 : 1 (1 : 0)
Kolpa
:
Cockta Kresnice
0 : 4 (0 : 2)
Termit Moravče
:
KAMNIK
3 : 1 (0 : 0)
Arne Tabor 69
:
NK Zagorje
1 : 1 (0 : 1)
NK Kočevje
:
Svoboda Kisovec
1 : 1 (0 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Trebnje
3 : 0 (1 : 0)
IB 1975 Ljubljana
:
Ihan
2 : 1 (1 : 0)
14. krog 09.04.22
KAMNIK
:
NK Kočevje
1 : 4 (0 : 1)
Bela krajina
:
IB 1975 Ljubljana
1 : 3 (0 : 2)
Ihan
:
Kolpa
3 : 0 (1 : 0)
NK Zagorje
:
Ivančna Gorica
4 : 1 (1 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Arne Tabor 69
2 : 0 (2 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Termit Moravče
4 : 1 (0 : 0)
Trebnje
:
ATET Dren Vrhnika
0 : 2 (0 : 0)
Cockta Kresnice
:
Laby's Mengo 28
0 : 0 (0 : 0)
13. krog 02.04.22
Arne Tabor 69
:
NK Kočevje
6 : 2 (4 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Ihan
5 : 3 (2 : 2)
ATET Dren Vrhnika
:
Cockta Kresnice
4 : 1 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
KAMNIK
3 : 2 (1 : 1)
Kolpa
:
Bela krajina
1 : 4 (0 : 2)
Ivančna Gorica
:
Svoboda Kisovec
2 : 4 (0 : 2)
IB 1975 Ljubljana
:
NK Zagorje
1 : 0 (0 : 0)
Termit Moravče
:
Trebnje
0 : 2 (0 : 1)
12. krog 26.03.22
KAMNIK
:
Arne Tabor 69
0 : 0 (0 : 0)
NK Zagorje
:
Kolpa
4 : 0 (2 : 0)
NK Kočevje
:
Ivančna Gorica
4 : 3 (0 : 1)
Svoboda Kisovec
:
IB 1975 Ljubljana
0 : 0 (0 : 0)
Cockta Kresnice
:
Termit Moravče
1 : 1 (1 : 1)
Ihan
:
ATET Dren Vrhnika
1 : 4 (0 : 2)
Bela krajina
:
Laby's Mengo 28
1 : 0 (0 : 0)
Trebnje
:
Rudar Trbovlje
2 : 3 (0 : 1)
11. krog 06.11.21
ATET Dren Vrhnika
:
Bela krajina
2 : 1 (1 : 1)
Kolpa
:
Svoboda Kisovec
1 : 4 (1 : 3)
IB 1975 Ljubljana
:
NK Kočevje
6 : 3 (2 : 0)
Laby's Mengo 28
:
NK Zagorje
1 : 2 (1 : 0)
Termit Moravče
:
Ihan
2 : 3 (1 : 3)
Rudar Trbovlje
:
Cockta Kresnice
8 : 0 (2 : 0)
Trebnje
:
KAMNIK
0 : 1 (0 : 0)
Ivančna Gorica
:
Arne Tabor 69
2 : 1 (1 : 1)
10. krog 30.10.21
Cockta Kresnice
:
Trebnje
0 : 0 (0 : 0)
Ihan
:
Rudar Trbovlje
1 : 0 (0 : 0)
Bela krajina
:
Termit Moravče
1 : 0 (1 : 0)
NK Zagorje
:
ATET Dren Vrhnika
1 : 4 (0 : 3)
KAMNIK
:
Ivančna Gorica
3 : 1 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Laby's Mengo 28
2 : 0 (1 : 0)
NK Kočevje
:
Kolpa
6 : 0 (4 : 0)
Arne Tabor 69
:
IB 1975 Ljubljana
1 : 0 (0 : 0)
9. krog 23.10.21
IB 1975 Ljubljana
:
Ivančna Gorica
2 : 3 (0 : 1)
ATET Dren Vrhnika
:
Svoboda Kisovec
3 : 2 (0 : 0)
Cockta Kresnice
:
KAMNIK
0 : 0 (0 : 0)
Termit Moravče
:
NK Zagorje
2 : 0 (1 : 0)
Kolpa
:
Arne Tabor 69
1 : 4 (1 : 1)
Laby's Mengo 28
:
NK Kočevje
0 : 0 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Bela krajina
2 : 2 (2 : 2)
Trebnje
:
Ihan
5 : 1 (2 : 1)
8. krog 16.10.21
Ivančna Gorica
:
Kolpa
2 : 2 (1 : 2)
KAMNIK
:
IB 1975 Ljubljana
0 : 2 (0 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Termit Moravče
1 : 1 (1 : 1)
NK Kočevje
:
ATET Dren Vrhnika
2 : 1 (2 : 1)
Bela krajina
:
Trebnje
3 : 1 (2 : 0)
NK Zagorje
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (1 : 0)
Arne Tabor 69
:
Laby's Mengo 28
1 : 1 (0 : 0)
Ihan
:
Cockta Kresnice
3 : 1 (0 : 1)
7. krog 09.10.21
Trebnje
:
NK Zagorje
2 : 0 (1 : 0)
Kolpa
:
IB 1975 Ljubljana
4 : 2 (1 : 2)
ATET Dren Vrhnika
:
Arne Tabor 69
4 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Svoboda Kisovec
3 : 1 (2 : 0)
Termit Moravče
:
NK Kočevje
1 : 0 (1 : 0)
Ihan
:
KAMNIK
1 : 0 (0 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Ivančna Gorica
1 : 1 (0 : 0)
Cockta Kresnice
:
Bela krajina
0 : 3 (0 : 1)
6. krog 02.10.21
Ivančna Gorica
:
ATET Dren Vrhnika
1 : 0 (0 : 0)
KAMNIK
:
Kolpa
1 : 1 (0 : 1)
IB 1975 Ljubljana
:
Laby's Mengo 28
0 : 2 (0 : 0)
NK Kočevje
:
Rudar Trbovlje
0 : 4 (0 : 2)
NK Zagorje
:
Cockta Kresnice
3 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Termit Moravče
2 : 0 (1 : 0)
Bela krajina
:
Ihan
1 : 1 (0 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Trebnje
2 : 2 (0 : 2)
5. krog 25.09.21
Rudar Trbovlje
:
Arne Tabor 69
4 : 0 (2 : 0)
Trebnje
:
NK Kočevje
4 : 1 (1 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Kolpa
2 : 1 (2 : 1)
Termit Moravče
:
Ivančna Gorica
1 : 3 (0 : 2)
Ihan
:
NK Zagorje
3 : 0 (1 : 0)
Bela krajina
:
KAMNIK
3 : 1 (1 : 0)
Cockta Kresnice
:
Svoboda Kisovec
1 : 5 (0 : 4)
ATET Dren Vrhnika
:
IB 1975 Ljubljana
4 : 1 (2 : 0)
4. krog 18.09.21
Ivančna Gorica
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (1 : 0)
IB 1975 Ljubljana
:
Termit Moravče
5 : 0 (3 : 0)
KAMNIK
:
Laby's Mengo 28
1 : 2 (1 : 1)
Kolpa
:
ATET Dren Vrhnika
2 : 2 (0 : 2)
Svoboda Kisovec
:
Ihan
2 : 2 (0 : 1)
Arne Tabor 69
:
Trebnje
7 : 1 (2 : 0)
NK Zagorje
:
Bela krajina
4 : 0 (1 : 0)
NK Kočevje
:
Cockta Kresnice
6 : 1 (1 : 1)
3. krog 11.09.21
Bela krajina
:
Svoboda Kisovec
1 : 2 (1 : 1)
Trebnje
:
Ivančna Gorica
1 : 0 (1 : 0)
Cockta Kresnice
:
Arne Tabor 69
2 : 0 (1 : 0)
Ihan
:
NK Kočevje
0 : 1 (0 : 0)
Termit Moravče
:
Kolpa
2 : 1 (1 : 0)
NK Zagorje
:
KAMNIK
5 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
IB 1975 Ljubljana
1 : 2 (1 : 1)
ATET Dren Vrhnika
:
Laby's Mengo 28
4 : 4 (4 : 0)
2. krog 04.09.21
IB 1975 Ljubljana
:
Trebnje
3 : 0 (1 : 0)
Ivančna Gorica
:
Cockta Kresnice
2 : 0 (0 : 0)
KAMNIK
:
ATET Dren Vrhnika
1 : 2 (0 : 1)
NK Kočevje
:
Bela krajina
5 : 2 (1 : 0)
Kolpa
:
Rudar Trbovlje
2 : 3 (2 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Termit Moravče
3 : 2 (1 : 0)
Arne Tabor 69
:
Ihan
2 : 1 (1 : 1)
Svoboda Kisovec
:
NK Zagorje
0 : 2 (0 : 1)
1. krog 28.08.21
NK Zagorje
:
NK Kočevje
1 : 0 (1 : 0)
Ihan
:
Ivančna Gorica
1 : 1 (0 : 1)
Termit Moravče
:
ATET Dren Vrhnika
1 : 1 (0 : 0)
Cockta Kresnice
:
IB 1975 Ljubljana
0 : 1 (0 : 1)
Svoboda Kisovec
:
KAMNIK
0 : 0 (0 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Laby's Mengo 28
4 : 0 (3 : 0)
Bela krajina
:
Arne Tabor 69
0 : 0 (0 : 0)
Trebnje
:
Kolpa
3 : 2 (2 : 2)