Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Cicibani U-10 skupina C
1. krog 02.09.23
02.09.23
ŽNK Radomlje : Brinje Grosuplje A
ODIGRANO
07.09.23
NK Ljubljana : Dragomer
02.09.23
Kolpa : DONŠ Vodice
ODIGRANO
02.09.23
ND ČRNUČE : Vrhnika B
ODIGRANO
02.09.23
Slovan : Jezero Medvode
ODIGRANO
2. krog 09.09.23
09.09.23
Brinje Grosuplje A : Jezero Medvode
ODIGRANO
13.09.23
Vrhnika B : Slovan
ODIGRANO
09.09.23
DONŠ Vodice : ND ČRNUČE
ODIGRANO
09.09.23
Dragomer : Kolpa
ODIGRANO
09.09.23
ŽNK Radomlje : NK Ljubljana
ODIGRANO
3. krog 16.09.23
16.09.23
NK Ljubljana : Brinje Grosuplje A
ODIGRANO
16.09.23
Kolpa : ŽNK Radomlje
ODIGRANO
16.09.23
ND ČRNUČE : Dragomer
ODIGRANO
16.09.23
Slovan : DONŠ Vodice
ODIGRANO
17.09.23
Jezero Medvode : Vrhnika B
ODIGRANO
4. krog 23.09.23
24.09.23
Brinje Grosuplje A : Vrhnika B
ODIGRANO
22.09.23
DONŠ Vodice : Jezero Medvode
ODIGRANO
23.09.23
Dragomer : Slovan
ODIGRANO
23.09.23
ŽNK Radomlje : ND ČRNUČE
ODIGRANO
23.09.23
NK Ljubljana : Kolpa
ODIGRANO
5. krog 30.09.23
30.09.23
Kolpa : Brinje Grosuplje A
ODIGRANO
30.09.23
ND ČRNUČE : NK Ljubljana
ODIGRANO
30.09.23
Slovan : ŽNK Radomlje
ODIGRANO
30.09.23
Jezero Medvode : Dragomer
ODIGRANO
01.10.23
Vrhnika B : DONŠ Vodice
ODIGRANO
6. krog 07.10.23
08.10.23
Brinje Grosuplje A : DONŠ Vodice
ODIGRANO
07.10.23
Dragomer : Vrhnika B
ODIGRANO
07.10.23
ŽNK Radomlje : Jezero Medvode
ODIGRANO
07.10.23
NK Ljubljana : Slovan
ODIGRANO
07.10.23
Kolpa : ND ČRNUČE
ODIGRANO
7. krog 14.10.23
14.10.23
ND ČRNUČE : Brinje Grosuplje A
ODIGRANO
15.10.23
Slovan : Kolpa
ODIGRANO
13.10.23
Jezero Medvode : NK Ljubljana
ODIGRANO
14.10.23
Vrhnika B : ŽNK Radomlje
ODIGRANO
15.10.23
DONŠ Vodice : Dragomer
ODIGRANO
8. krog 21.10.23
21.10.23
Brinje Grosuplje A : Dragomer
ODIGRANO
21.10.23
ŽNK Radomlje : DONŠ Vodice
21.10.23
NK Ljubljana : Vrhnika B
ODIGRANO
22.10.23
Kolpa : Jezero Medvode
ODIGRANO
21.10.23
ND ČRNUČE : Slovan
ODIGRANO
9. krog 04.11.23
04.11.23
Slovan : Brinje Grosuplje A
ODIGRANO
26.10.23
Jezero Medvode : ND ČRNUČE
ODIGRANO
04.11.23
Vrhnika B : Kolpa
ODIGRANO
04.11.23
DONŠ Vodice : NK Ljubljana
ODIGRANO
04.11.23
Dragomer : ŽNK Radomlje
ODIGRANO
10. krog 06.04.24
07.04.24
Brinje Grosuplje A : ŽNK Radomlje
ODIGRANO
07.04.24
Dragomer : NK Ljubljana
06.04.24
DONŠ Vodice : Kolpa
ODIGRANO
06.04.24
Vrhnika B : ND ČRNUČE
ODIGRANO
06.04.24
Jezero Medvode : Slovan
ODIGRANO
11. krog 13.04.24
13.04.24
Jezero Medvode : Brinje Grosuplje A
14.04.24
Slovan : Vrhnika B
13.04.24
ND ČRNUČE : DONŠ Vodice
ODIGRANO
13.04.24
Kolpa : Dragomer
ODIGRANO
13.04.24
NK Ljubljana : ŽNK Radomlje
ODIGRANO
12. krog 20.04.24
21.04.24
Brinje Grosuplje A : NK Ljubljana
20.04.24
ŽNK Radomlje : Kolpa
20.04.24
Dragomer : ND ČRNUČE
20.04.24
DONŠ Vodice : Slovan
16.04.24
Vrhnika B : Jezero Medvode
13. krog 04.05.24
04.05.24
Vrhnika B : Brinje Grosuplje A
10.04.24
Jezero Medvode : DONŠ Vodice
ODIGRANO
04.05.24
Slovan : Dragomer
04.05.24
ND ČRNUČE : ŽNK Radomlje
04.05.24
Kolpa : NK Ljubljana
14. krog 11.05.24
11.05.24
Brinje Grosuplje A : Kolpa
11.05.24
NK Ljubljana : ND ČRNUČE
11.05.24
ŽNK Radomlje : Slovan
11.05.24
Dragomer : Jezero Medvode
11.05.24
DONŠ Vodice : Vrhnika B
15. krog 18.05.24
18.05.24
DONŠ Vodice : Brinje Grosuplje A
18.05.24
Vrhnika B : Dragomer
18.05.24
Jezero Medvode : ŽNK Radomlje
18.05.24
Slovan : NK Ljubljana
18.05.24
ND ČRNUČE : Kolpa
16. krog 25.05.24
25.05.24
Brinje Grosuplje A : ND ČRNUČE
25.05.24
Kolpa : Slovan
25.05.24
NK Ljubljana : Jezero Medvode
25.05.24
ŽNK Radomlje : Vrhnika B
25.05.24
Dragomer : DONŠ Vodice
17. krog 01.06.24
01.06.24
Dragomer : Brinje Grosuplje A
01.06.24
DONŠ Vodice : ŽNK Radomlje
01.06.24
Vrhnika B : NK Ljubljana
01.06.24
Jezero Medvode : Kolpa
01.06.24
Slovan : ND ČRNUČE
18. krog 08.06.24
08.06.24
Brinje Grosuplje A : Slovan
08.06.24
ND ČRNUČE : Jezero Medvode
08.06.24
Kolpa : Vrhnika B
08.06.24
NK Ljubljana : DONŠ Vodice
08.06.24
ŽNK Radomlje : Dragomer