Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Cicibani U-10 skupina A
1. krog 02.09.23
02.09.23
NK TREBNJE : prost
02.09.23
ŠD Vir : Bela krajina
ODIGRANO
02.09.23
Svoboda Ljubljana : Vrhnika
ODIGRANO
02.09.23
Borovnica : Roltek Dob
ODIGRANO
02.09.23
Šentjernej : Arne Tabor 69
ODIGRANO
02.09.23
Radomlje črni : Dlan Logatec
ODIGRANO
02.09.23
Krim Hubat : Litija
ODIGRANO
2. krog 09.09.23
09.09.23
prost : Litija
10.09.23
Dlan Logatec : Krim Hubat
ODIGRANO
09.09.23
Arne Tabor 69 : Radomlje črni
09.09.23
Roltek Dob : Šentjernej
ODIGRANO
09.09.23
Vrhnika : Borovnica
ODIGRANO
09.09.23
Bela krajina : Svoboda Ljubljana
09.09.23
NK TREBNJE : ŠD Vir
ODIGRANO
3. krog 16.09.23
16.09.23
ŠD Vir : prost
16.09.23
Svoboda Ljubljana : NK TREBNJE
ODIGRANO
17.09.23
Borovnica : Bela krajina
ODIGRANO
17.09.23
Šentjernej : Vrhnika
ODIGRANO
14.09.23
Radomlje črni : Roltek Dob
ODIGRANO
16.09.23
Krim Hubat : Arne Tabor 69
ODIGRANO
16.09.23
Litija : Dlan Logatec
ODIGRANO
4. krog 23.09.23
23.09.23
prost : Dlan Logatec
22.09.23
Arne Tabor 69 : Litija
ODIGRANO
21.09.23
Roltek Dob : Krim Hubat
ODIGRANO
11.10.23
Vrhnika : Radomlje črni
ODIGRANO
24.09.23
Bela krajina : Šentjernej
ODIGRANO
24.09.23
NK TREBNJE : Borovnica
ODIGRANO
24.09.23
ŠD Vir : Svoboda Ljubljana
ODIGRANO
5. krog 30.09.23
30.09.23
Svoboda Ljubljana : prost
01.10.23
Borovnica : ŠD Vir
01.10.23
Šentjernej : NK TREBNJE
ODIGRANO
05.10.23
Radomlje črni : Bela krajina
ODIGRANO
27.09.23
Krim Hubat : Vrhnika
ODIGRANO
30.09.23
Litija : Roltek Dob
ODIGRANO
01.10.23
Dlan Logatec : Arne Tabor 69
ODIGRANO
6. krog 07.10.23
07.10.23
prost : Arne Tabor 69
07.10.23
Roltek Dob : Dlan Logatec
ODIGRANO
07.10.23
Vrhnika : Litija
ODIGRANO
07.10.23
Bela krajina : Krim Hubat
ODIGRANO
07.10.23
NK TREBNJE : Radomlje črni
ODIGRANO
08.10.23
ŠD Vir : Šentjernej
ODIGRANO
08.10.23
Svoboda Ljubljana : Borovnica
ODIGRANO
7. krog 14.10.23
14.10.23
Borovnica : prost
15.10.23
Šentjernej : Svoboda Ljubljana
ODIGRANO
15.10.23
Radomlje črni : ŠD Vir
ODIGRANO
14.10.23
Krim Hubat : NK TREBNJE
ODIGRANO
14.10.23
Litija : Bela krajina
ODIGRANO
14.10.23
Dlan Logatec : Vrhnika
ODIGRANO
14.10.23
Arne Tabor 69 : Roltek Dob
ODIGRANO
8. krog 21.10.23
21.10.23
prost : Roltek Dob
21.10.23
Vrhnika : Arne Tabor 69
ODIGRANO
22.10.23
Bela krajina : Dlan Logatec
ODIGRANO
21.10.23
NK TREBNJE : Litija
ODIGRANO
22.10.23
ŠD Vir : Krim Hubat
22.10.23
Svoboda Ljubljana : Radomlje črni
ODIGRANO
22.10.23
Borovnica : Šentjernej
ODIGRANO
9. krog 04.11.23
04.11.23
Šentjernej : prost
04.11.23
Radomlje črni : Borovnica
ODIGRANO
06.11.23
Krim Hubat : Svoboda Ljubljana
ODIGRANO
19.11.23
Litija : ŠD Vir
ODIGRANO
05.11.23
Dlan Logatec : NK TREBNJE
ODIGRANO
04.11.23
Arne Tabor 69 : Bela krajina
04.11.23
Roltek Dob : Vrhnika
ODIGRANO
10. krog 11.11.23
11.11.23
prost : Vrhnika
11.11.23
Bela krajina : Roltek Dob
ODIGRANO
11.11.23
NK TREBNJE : Arne Tabor 69
ODIGRANO
11.11.23
ŠD Vir : Dlan Logatec
ODIGRANO
11.11.23
Svoboda Ljubljana : Litija
ODIGRANO
11.11.23
Borovnica : Krim Hubat
11.11.23
Šentjernej : Radomlje črni
ODIGRANO
11. krog 06.04.24
06.04.24
Radomlje črni : prost
06.04.24
Krim Hubat : Šentjernej
ODIGRANO
05.04.24
Litija : Borovnica
ODIGRANO
06.04.24
Dlan Logatec : Svoboda Ljubljana
ODIGRANO
06.04.24
Arne Tabor 69 : ŠD Vir
ODIGRANO
06.04.24
Roltek Dob : NK TREBNJE
ODIGRANO
06.04.24
Vrhnika : Bela krajina
ODIGRANO
12. krog 13.04.24
13.04.24
prost : Bela krajina
13.04.24
NK TREBNJE : Vrhnika
ODIGRANO
14.04.24
ŠD Vir : Roltek Dob
13.04.24
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69
ODIGRANO
13.04.24
Borovnica : Dlan Logatec
14.04.24
Šentjernej : Litija
13.04.24
Radomlje črni : Krim Hubat
ODIGRANO
13. krog 20.04.24
20.04.24
Krim Hubat : prost
21.04.24
Litija : Radomlje črni
20.04.24
Dlan Logatec : Šentjernej
18.04.24
Arne Tabor 69 : Borovnica
20.04.24
Roltek Dob : Svoboda Ljubljana
20.04.24
Vrhnika : ŠD Vir
20.04.24
Bela krajina : NK TREBNJE