Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 1
1. krog 02.09.23
02.09.23
Ihan Domžale : Litija
4 : 1(4 : 1)
02.09.23
Črnuče : Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 3(1 : 3)
02.09.23
Bela krajina : Radomlje
3 : 2(3 : 0)
03.09.23
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
4 : 2(3 : 2)
03.09.23
Rudar Trbovlje : Slovan A
4 : 1(2 : 0)
03.09.23
NK Brinje Grosuplje : NK Šmartno
0 : 5(0 : 2)
2. krog 09.09.23
10.09.23
Litija : NK Šmartno
2 : 4(1 : 4)
09.09.23
Slovan A : NK Brinje Grosuplje
4 : 0(1 : 0)
09.09.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Rudar Trbovlje
0 : 6(0 : 3)
06.09.23
Radomlje : Arne Tabor 69
1 : 1(0 : 0)
10.09.23
Olimpija Ljubljana zeleni : Bela krajina
10 : 0(5 : 0)
10.09.23
Ihan Domžale : Črnuče
7 : 0(3 : 0)
3. krog 13.09.23
13.09.23
Črnuče : Litija
2 : 1(0 : 0)
13.09.23
Bela krajina : Ihan Domžale
1 : 7(0 : 7)
13.09.23
Arne Tabor 69 : Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 3(1 : 1)
13.09.23
Rudar Trbovlje : Radomlje
7 : 1(4 : 0)
13.09.23
NK Brinje Grosuplje : OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 0(1 : 0)
14.09.23
NK Šmartno : Slovan A
3 : 6(1 : 2)
4. krog 16.09.23
15.09.23
Litija : Slovan A
0 : 4(0 : 2)
17.09.23
OŠ Olimpija Ljubljana : NK Šmartno
2 : 6(0 : 3)
17.09.23
Radomlje : NK Brinje Grosuplje
7 : 1(0 : 0)
16.09.23
Olimpija Ljubljana zeleni : Rudar Trbovlje
1 : 4(1 : 2)
20.09.23
Ihan Domžale : Arne Tabor 69
4 : 0(4 : 0)
16.09.23
Črnuče : Bela krajina
0 : 0(0 : 0)
5. krog 23.09.23
23.09.23
Bela krajina : Litija
2 : 3(2 : 2)
23.09.23
Arne Tabor 69 : Črnuče
2 : 1(1 : 0)
23.09.23
Rudar Trbovlje : Ihan Domžale
2 : 3(2 : 1)
23.09.23
NK Brinje Grosuplje : Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 2(1 : 1)
23.09.23
NK Šmartno : Radomlje
6 : 3(2 : 1)
23.09.23
Slovan A : OŠ Olimpija Ljubljana
5 : 0(3 : 0)
6. krog 30.09.23
30.09.23
Litija : OŠ Olimpija Ljubljana
3 : 3(3 : 3)
01.10.23
Radomlje : Slovan A
9 : 2(4 : 1)
01.10.23
Olimpija Ljubljana zeleni : NK Šmartno
2 : 2(0 : 2)
30.09.23
Ihan Domžale : NK Brinje Grosuplje
9 : 0(5 : 0)
30.09.23
Črnuče : Rudar Trbovlje
01.10.23
Bela krajina : Arne Tabor 69
1 : 1(0 : 0)
7. krog 07.10.23
08.10.23
Arne Tabor 69 : Litija
2 : 4(1 : 3)
11.10.23
Rudar Trbovlje : Bela krajina
8 : 3(3 : 1)
08.10.23
NK Brinje Grosuplje : Črnuče
0 : 3(0 : 2)
11.10.23
NK Šmartno : Ihan Domžale
1 : 4(0 : 2)
12.10.23
Slovan A : Olimpija Ljubljana zeleni
1 : 6(0 : 3)
07.10.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Radomlje
0 : 2(0 : 0)
8. krog 14.10.23
11.10.23
Litija : Radomlje
2 : 0(1 : 0)
14.10.23
Olimpija Ljubljana zeleni : OŠ Olimpija Ljubljana
6 : 0(2 : 0)
14.10.23
Ihan Domžale : Slovan A
5 : 1(4 : 0)
14.10.23
Črnuče : NK Šmartno
2 : 5(1 : 2)
18.11.23
Bela krajina : NK Brinje Grosuplje
3 : 0(1 : 0)
14.10.23
Arne Tabor 69 : Rudar Trbovlje
0 : 5(0 : 2)
9. krog 21.10.23
22.10.23
Rudar Trbovlje : Litija
3 : 2(1 : 2)
22.10.23
NK Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69
0 : 1(0 : 1)
22.10.23
NK Šmartno : Bela krajina
6 : 1(4 : 0)
22.10.23
Slovan A : Črnuče
5 : 2(3 : 1)
21.10.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Ihan Domžale
1 : 9(1 : 5)
22.10.23
Radomlje : Olimpija Ljubljana zeleni
2 : 1(2 : 0)
10. krog 04.11.23
05.11.23
Litija : Olimpija Ljubljana zeleni
2 : 3(0 : 2)
05.11.23
Ihan Domžale : Radomlje
3 : 1(1 : 0)
07.11.23
Črnuče : OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 2(1 : 1)
04.11.23
Bela krajina : Slovan A
0 : 4(0 : 2)
08.11.23
Arne Tabor 69 : NK Šmartno
1 : 1(1 : 1)
04.11.23
Rudar Trbovlje : NK Brinje Grosuplje
10 : 0(4 : 0)
11. krog 11.11.23
12.11.23
NK Brinje Grosuplje : Litija
0 : 1(0 : 1)
11.11.23
NK Šmartno : Rudar Trbovlje
6 : 5(5 : 2)
12.11.23
Slovan A : Arne Tabor 69
1 : 1(0 : 0)
12.11.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Bela krajina
5 : 0(3 : 0)
11.11.23
Radomlje : Črnuče
3 : 1(1 : 1)
12.11.23
Olimpija Ljubljana zeleni : Ihan Domžale
0 : 4(0 : 2)
12. krog 30.03.24
29.03.24
Litija : Ihan Domžale
0 : 9(0 : 6)
30.03.24
Olimpija Ljubljana zeleni : Črnuče
2 : 0(1 : 0)
01.04.24
Radomlje : Bela krajina
30.03.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
3 : 0(1 : 0)
30.03.24
Slovan A : Rudar Trbovlje
2 : 5(1 : 2)
30.03.24
NK Šmartno : NK Brinje Grosuplje
9 : 0(2 : 0)
13. krog 06.04.24
04.04.24
NK Šmartno : Litija
5 : 3(3 : 1)
07.04.24
NK Brinje Grosuplje : Slovan A
0 : 3(0 : 2)
06.04.24
Rudar Trbovlje : OŠ Olimpija Ljubljana
7 : 0(4 : 0)
06.04.24
Arne Tabor 69 : Radomlje
2 : 2(1 : 1)
06.04.24
Bela krajina : Olimpija Ljubljana zeleni
0 : 7(0 : 2)
06.04.24
Črnuče : Ihan Domžale
0 : 4(0 : 2)
14. krog 13.04.24
11.04.24
Litija : Črnuče
3 : 2(2 : 1)
14.04.24
Ihan Domžale : Bela krajina
3 : 0(2 : 0)
13.04.24
Olimpija Ljubljana zeleni : Arne Tabor 69
3 : 1(1 : 0)
14.04.24
Radomlje : Rudar Trbovlje
13.04.24
OŠ Olimpija Ljubljana : NK Brinje Grosuplje
3 : 1(2 : 1)
13.04.24
Slovan A : NK Šmartno
3 : 4(1 : 2)
15. krog 20.04.24
20.04.24
Slovan A : Litija
5 : 1(2 : 0)
20.04.24
NK Šmartno : OŠ Olimpija Ljubljana
5 : 0(3 : 0)
17.04.24
NK Brinje Grosuplje : Radomlje
1 : 5(0 : 1)
20.04.24
Rudar Trbovlje : Olimpija Ljubljana zeleni
5 : 4(4 : 2)
21.04.24
Arne Tabor 69 : Ihan Domžale
3 : 9(2 : 3)
21.04.24
Bela krajina : Črnuče
2 : 2(2 : 0)
16. krog 04.05.24
04.05.24
Litija : Bela krajina
23.04.24
Črnuče : Arne Tabor 69
3 : 0(3 : 0)
04.05.24
Ihan Domžale : Rudar Trbovlje
04.05.24
Olimpija Ljubljana zeleni : NK Brinje Grosuplje
04.05.24
Radomlje : NK Šmartno
04.05.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Slovan A
17. krog 11.05.24
11.05.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Litija
11.05.24
Slovan A : Radomlje
11.05.24
NK Šmartno : Olimpija Ljubljana zeleni
11.05.24
NK Brinje Grosuplje : Ihan Domžale
11.05.24
Rudar Trbovlje : Črnuče
11.05.24
Arne Tabor 69 : Bela krajina
18. krog 18.05.24
18.05.24
Litija : Arne Tabor 69
18.05.24
Bela krajina : Rudar Trbovlje
18.05.24
Črnuče : NK Brinje Grosuplje
18.05.24
Ihan Domžale : NK Šmartno
18.05.24
Olimpija Ljubljana zeleni : Slovan A
18.05.24
Radomlje : OŠ Olimpija Ljubljana
19. krog 25.05.24
25.05.24
Radomlje : Litija
25.05.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Olimpija Ljubljana zeleni
25.05.24
Slovan A : Ihan Domžale
25.05.24
NK Šmartno : Črnuče
25.05.24
NK Brinje Grosuplje : Bela krajina
25.05.24
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69
20. krog 01.06.24
01.06.24
Litija : Rudar Trbovlje
01.06.24
Arne Tabor 69 : NK Brinje Grosuplje
01.06.24
Bela krajina : NK Šmartno
01.06.24
Črnuče : Slovan A
27.05.24
Ihan Domžale : OŠ Olimpija Ljubljana
01.06.24
Olimpija Ljubljana zeleni : Radomlje
21. krog 08.06.24
08.06.24
Olimpija Ljubljana zeleni : Litija
08.06.24
Radomlje : Ihan Domžale
08.06.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Črnuče
08.06.24
Slovan A : Bela krajina
08.06.24
NK Šmartno : Arne Tabor 69
08.06.24
NK Brinje Grosuplje : Rudar Trbovlje
22. krog 15.06.24
15.06.24
Litija : NK Brinje Grosuplje
15.06.24
Rudar Trbovlje : NK Šmartno
15.06.24
Arne Tabor 69 : Slovan A
15.06.24
Bela krajina : OŠ Olimpija Ljubljana
15.06.24
Črnuče : Radomlje
15.06.24
Ihan Domžale : Olimpija Ljubljana zeleni