Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 4. liga
1. krog 26.08.23
28.10.23
Dlan Logatec : IB 1975 Ljubljana B
1 : 0(0 : 0)
19.09.23
NK Šmartno : NK Ljubljana
0 : 1(0 : 1)
20.09.23
Komenda B : Termit Moravče
3 : 0(3 : 0)
27.08.23
Jezero Medvode : Ilirija ExtraLux C
1 : 2(1 : 0)
27.08.23
Arne Tabor 69 B : Slovan B
0 : 2(0 : 1)
26.08.23
Svoboda Ljubljana : ŠD Vir
3 : 1(1 : 0)
2. krog 02.09.23
02.09.23
IB 1975 Ljubljana B : ŠD Vir
5 : 0(2 : 0)
02.09.23
Slovan B : Svoboda Ljubljana
10 : 0(3 : 0)
02.09.23
Ilirija ExtraLux C : Arne Tabor 69 B
12 : 1(7 : 0)
02.09.23
Termit Moravče : Jezero Medvode
1 : 5(1 : 3)
14.09.23
NK Ljubljana : Komenda B
5 : 0(4 : 0)
02.09.23
Dlan Logatec : NK Šmartno
4 : 1(2 : 1)
3. krog 09.09.23
10.09.23
NK Šmartno : IB 1975 Ljubljana B
1 : 6(0 : 3)
08.09.23
Jezero Medvode : NK Ljubljana
3 : 1(1 : 0)
10.09.23
Arne Tabor 69 B : Termit Moravče
7 : 1(3 : 0)
09.09.23
Svoboda Ljubljana : Ilirija ExtraLux C
1 : 5(0 : 1)
10.09.23
ŠD Vir : Slovan B
0 : 7(0 : 3)
09.09.23
Dlan Logatec : Komenda B
3 : 0(0 : 0)
4. krog 16.09.23
16.09.23
IB 1975 Ljubljana B : Slovan B
2 : 13(0 : 4)
27.09.23
Ilirija ExtraLux C : ŠD Vir
7 : 1(3 : 0)
16.09.23
Termit Moravče : Svoboda Ljubljana
3 : 1(0 : 1)
16.09.23
NK Ljubljana : Arne Tabor 69 B
9 : 1(4 : 1)
16.09.23
Dlan Logatec : Jezero Medvode
5 : 1(3 : 0)
16.09.23
NK Šmartno : Komenda B
7 : 3(7 : 3)
5. krog 23.09.23
24.09.23
Komenda B : IB 1975 Ljubljana B
0 : 9(0 : 4)
24.09.23
Jezero Medvode : NK Šmartno
6 : 3(5 : 0)
24.09.23
Arne Tabor 69 B : Dlan Logatec
1 : 5(0 : 0)
02.10.23
Svoboda Ljubljana : NK Ljubljana
1 : 4(1 : 2)
26.09.23
ŠD Vir : Termit Moravče
6 : 0(4 : 0)
23.09.23
Slovan B : Ilirija ExtraLux C
6 : 0(2 : 0)
6. krog 30.09.23
30.09.23
IB 1975 Ljubljana B : Ilirija ExtraLux C
4 : 2(2 : 2)
04.09.23
Termit Moravče : Slovan B
0 : 7(0 : 3)
01.10.23
NK Ljubljana : ŠD Vir
4 : 1(4 : 1)
01.10.23
Dlan Logatec : Svoboda Ljubljana
5 : 0(3 : 0)
05.10.23
NK Šmartno : Arne Tabor 69 B
5 : 1(4 : 1)
29.09.23
Komenda B : Jezero Medvode
0 : 7(0 : 4)
7. krog 07.10.23
08.10.23
Jezero Medvode : IB 1975 Ljubljana B
2 : 1(0 : 1)
07.10.23
Arne Tabor 69 B : Komenda B
1 : 0(0 : 0)
07.10.23
ŠD Vir : Dlan Logatec
0 : 7(0 : 3)
07.10.23
Slovan B : NK Ljubljana
3 : 0(1 : 0)
08.10.23
Ilirija ExtraLux C : Termit Moravče
11 : 0(5 : 0)
08.10.23
NK Šmartno : Svoboda Ljubljana
1 : 0(1 : 0)
8. krog 14.10.23
14.10.23
IB 1975 Ljubljana B : Termit Moravče
6 : 0(3 : 0)
14.10.23
NK Ljubljana : Ilirija ExtraLux C
3 : 1(2 : 1)
15.10.23
Dlan Logatec : Slovan B
0 : 1(0 : 0)
14.10.23
NK Šmartno : ŠD Vir
3 : 1(1 : 0)
14.10.23
Komenda B : Svoboda Ljubljana
4 : 0(3 : 0)
15.10.23
Jezero Medvode : Arne Tabor 69 B
10 : 0(4 : 0)
9. krog 21.10.23
21.10.23
Arne Tabor 69 B : IB 1975 Ljubljana B
22.10.23
Svoboda Ljubljana : Jezero Medvode
0 : 3(0 : 2)
21.10.23
ŠD Vir : Komenda B
3 : 3(1 : 2)
21.10.23
Slovan B : NK Šmartno
2 : 1(1 : 1)
22.10.23
Ilirija ExtraLux C : Dlan Logatec
4 : 2(2 : 1)
18.10.23
Termit Moravče : NK Ljubljana
1 : 1(1 : 0)
10. krog 04.11.23
19.11.23
IB 1975 Ljubljana B : NK Ljubljana
5 : 0(3 : 0)
04.11.23
Dlan Logatec : Termit Moravče
05.11.23
NK Šmartno : Ilirija ExtraLux C
1 : 1(1 : 1)
05.11.23
Komenda B : Slovan B
0 : 6(0 : 2)
19.11.23
Jezero Medvode : ŠD Vir
10 : 1(3 : 1)
04.11.23
Arne Tabor 69 B : Svoboda Ljubljana
11. krog 11.11.23
12.11.23
Svoboda Ljubljana : IB 1975 Ljubljana B
1 : 3(0 : 2)
11.11.23
ŠD Vir : Arne Tabor 69 B
2 : 1(0 : 1)
11.11.23
Slovan B : Jezero Medvode
3 : 3(1 : 1)
11.11.23
Ilirija ExtraLux C : Komenda B
1 : 2(0 : 1)
19.11.23
Termit Moravče : NK Šmartno
1 : 6(1 : 3)
12.11.23
NK Ljubljana : Dlan Logatec
0 : 2(0 : 0)
12. krog 30.03.24
30.03.24
IB 1975 Ljubljana B : Dlan Logatec
2 : 0(1 : 0)
25.04.24
NK Ljubljana : NK Šmartno
30.03.24
Termit Moravče : Komenda B
0 : 7(0 : 7)
21.05.24
Ilirija ExtraLux C : Jezero Medvode
30.03.24
Slovan B : Arne Tabor 69 B
7 : 0(2 : 0)
30.03.24
ŠD Vir : Svoboda Ljubljana
3 : 5(2 : 1)
13. krog 06.04.24
06.04.24
ŠD Vir : IB 1975 Ljubljana B
1 : 5(1 : 1)
07.04.24
Svoboda Ljubljana : Slovan B
0 : 4(0 : 1)
06.04.24
Arne Tabor 69 B : Ilirija ExtraLux C
0 : 1(0 : 0)
10.04.24
Jezero Medvode : Termit Moravče
4 : 1(1 : 0)
07.04.24
Komenda B : NK Ljubljana
0 : 5(0 : 2)
06.04.24
NK Šmartno : Dlan Logatec
1 : 0(0 : 0)
14. krog 13.04.24
14.04.24
IB 1975 Ljubljana B : NK Šmartno
3 : 0(2 : 0)
14.04.24
NK Ljubljana : Jezero Medvode
0 : 0(0 : 0)
13.04.24
Termit Moravče : Arne Tabor 69 B
28.05.24
Ilirija ExtraLux C : Svoboda Ljubljana
14.04.24
Slovan B : ŠD Vir
12 : 3(4 : 1)
14.04.24
Komenda B : Dlan Logatec
2 : 7(0 : 3)
15. krog 20.04.24
21.04.24
Slovan B : IB 1975 Ljubljana B
20.04.24
ŠD Vir : Ilirija ExtraLux C
20.04.24
Svoboda Ljubljana : Termit Moravče
20.04.24
Arne Tabor 69 B : NK Ljubljana
20.04.24
Jezero Medvode : Dlan Logatec
23.04.24
Komenda B : NK Šmartno
16. krog 04.05.24
04.05.24
IB 1975 Ljubljana B : Komenda B
04.05.24
NK Šmartno : Jezero Medvode
04.05.24
Dlan Logatec : Arne Tabor 69 B
04.05.24
NK Ljubljana : Svoboda Ljubljana
04.05.24
Termit Moravče : ŠD Vir
04.05.24
Ilirija ExtraLux C : Slovan B
17. krog 11.05.24
11.05.24
Ilirija ExtraLux C : IB 1975 Ljubljana B
11.05.24
Slovan B : Termit Moravče
11.05.24
ŠD Vir : NK Ljubljana
11.05.24
Svoboda Ljubljana : Dlan Logatec
11.05.24
Arne Tabor 69 B : NK Šmartno
11.05.24
Jezero Medvode : Komenda B
18. krog 18.05.24
18.05.24
IB 1975 Ljubljana B : Jezero Medvode
18.05.24
Komenda B : Arne Tabor 69 B
18.05.24
Dlan Logatec : ŠD Vir
18.05.24
NK Ljubljana : Slovan B
18.05.24
Termit Moravče : Ilirija ExtraLux C
18.05.24
Svoboda Ljubljana : NK Šmartno
19. krog 25.05.24
25.05.24
Termit Moravče : IB 1975 Ljubljana B
25.05.24
Ilirija ExtraLux C : NK Ljubljana
25.05.24
Slovan B : Dlan Logatec
25.05.24
ŠD Vir : NK Šmartno
25.05.24
Svoboda Ljubljana : Komenda B
25.05.24
Arne Tabor 69 B : Jezero Medvode
20. krog 01.06.24
01.06.24
IB 1975 Ljubljana B : Arne Tabor 69 B
01.06.24
Jezero Medvode : Svoboda Ljubljana
01.06.24
Komenda B : ŠD Vir
01.06.24
NK Šmartno : Slovan B
01.06.24
Dlan Logatec : Ilirija ExtraLux C
01.06.24
NK Ljubljana : Termit Moravče
21. krog 08.06.24
08.06.24
NK Ljubljana : IB 1975 Ljubljana B
08.06.24
Termit Moravče : Dlan Logatec
08.06.24
Ilirija ExtraLux C : NK Šmartno
08.06.24
Slovan B : Komenda B
08.06.24
ŠD Vir : Jezero Medvode
08.06.24
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 B
22. krog 15.06.24
15.06.24
IB 1975 Ljubljana B : Svoboda Ljubljana
15.06.24
Arne Tabor 69 B : ŠD Vir
15.06.24
Jezero Medvode : Slovan B
15.06.24
Komenda B : Ilirija ExtraLux C
15.06.24
NK Šmartno : Termit Moravče
15.06.24
Dlan Logatec : NK Ljubljana