Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 2. liga
LESTVICA 19. krog 25.05.24
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Komenda B
14
12
1
1
54:18
37
2.
IB 1975 Ljubljana A
14
10
1
3
54:18
31
3.
Olimpija Ljubljana B
14
9
2
3
62:14
29
4.
Bravo B
14
9
1
4
56:20
28
5.
Vrhnika
15
7
4
4
46:32
25
6.
Radomlje rumeni
15
8
0
7
52:34
24
7.
Kočevje
14
7
2
5
56:31
23
8.
Arne Tabor 69
14
6
2
6
35:25
20
9.
OŠ Olimpija Ljubljana
14
4
2
8
27:45
14
10.
NK Zagorje
14
3
0
11
24:77
9
11.
Kolpa
13
1
1
11
14:58
4
12.
Dolomiti
13
0
0
13
4:112
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
19. krog 25.05.24
Radomlje rumeni
:
Vrhnika
3 : 6 (2 : 2)
14. krog 13.04.24
NK Zagorje
:
Kočevje
2 : 8 (1 : 4)
Bravo B
:
Dolomiti
5 : 0 (4 : 0)
Vrhnika
:
Kolpa
0 : 0 (0 : 0)
IB 1975 Ljubljana A
:
Arne Tabor 69
4 : 1 (2 : 1)
Radomlje rumeni
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 1 (1 : 1)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Komenda B
0 : 4 (0 : 2)
13. krog 06.04.24
Kočevje
:
OŠ Olimpija Ljubljana
3 : 1 (3 : 1)
Arne Tabor 69
:
Radomlje rumeni
1 : 0 (1 : 0)
Kolpa
:
IB 1975 Ljubljana A
2 : 5 (0 : 5)
Dolomiti
:
NK Zagorje
3 : 7 (3 : 6)
Komenda B
:
Vrhnika
6 : 2 (3 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Bravo B
2 : 0 (1 : 0)
12. krog 30.03.24
Radomlje rumeni
:
Kolpa
7 : 1 (4 : 0)
IB 1975 Ljubljana A
:
Komenda B
3 : 4 (1 : 1)
Bravo B
:
Arne Tabor 69
3 : 1 (1 : 1)
Vrhnika
:
Kočevje
4 : 3 (1 : 2)
NK Zagorje
:
OŠ Olimpija Ljubljana
6 : 4 (2 : 1)
Dolomiti
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 6 (0 : 2)
11. krog 11.11.23
Dolomiti
:
Arne Tabor 69
0 : 10 (0 : 4)
Vrhnika
:
OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 1 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
NK Zagorje
14 : 0 (9 : 0)
IB 1975 Ljubljana A
:
Kočevje
3 : 1 (2 : 1)
Bravo B
:
Kolpa
1 : 0 (1 : 0)
Radomlje rumeni
:
Komenda B
1 : 4 (0 : 2)
10. krog 04.11.23
Arne Tabor 69
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 3 (2 : 2)
Komenda B
:
Bravo B
3 : 2 (0 : 2)
NK Zagorje
:
Vrhnika
0 : 6 (0 : 1)
Kočevje
:
Radomlje rumeni
5 : 1 (2 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
IB 1975 Ljubljana A
0 : 8 (0 : 4)
9. krog 21.10.23
IB 1975 Ljubljana A
:
Vrhnika
0 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
Kolpa
10 : 1 (4 : 0)
Arne Tabor 69
:
NK Zagorje
4 : 0 (4 : 0)
Bravo B
:
Kočevje
7 : 2 (3 : 0)
Radomlje rumeni
:
OŠ Olimpija Ljubljana
6 : 0 (4 : 0)
Dolomiti
:
Komenda B
0 : 5 (0 : 0)
8. krog 14.10.23
Kolpa
:
Arne Tabor 69
0 : 5 (0 : 2)
NK Zagorje
:
IB 1975 Ljubljana A
0 : 3 (0 : 1)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Bravo B
1 : 2 (1 : 2)
Kočevje
:
Dolomiti
9 : 0 (5 : 0)
Komenda B
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 0 (0 : 0)
Vrhnika
:
Radomlje rumeni
5 : 2 (2 : 0)
7. krog 07.10.23
Olimpija Ljubljana B
:
Kočevje
4 : 2 (1 : 0)
Bravo B
:
Vrhnika
2 : 2 (1 : 0)
Kolpa
:
NK Zagorje
5 : 1 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Komenda B
2 : 4 (2 : 4)
Dolomiti
:
OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 11 (1 : 5)
Radomlje rumeni
:
IB 1975 Ljubljana A
0 : 4 (0 : 2)
6. krog 30.09.23
Kočevje
:
Arne Tabor 69
2 : 2 (1 : 1)
Vrhnika
:
Dolomiti
8 : 0 (5 : 0)
IB 1975 Ljubljana A
:
Bravo B
2 : 0 (0 : 0)
Komenda B
:
Kolpa
5 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 1 (1 : 1)
NK Zagorje
:
Radomlje rumeni
0 : 6 (0 : 2)
5. krog 23.09.23
Radomlje rumeni
:
Bravo B
2 : 5 (0 : 3)
NK Zagorje
:
Komenda B
0 : 1 (0 : 1)
Kolpa
:
Kočevje
1 : 4 (1 : 3)
Dolomiti
:
IB 1975 Ljubljana A
0 : 12 (0 : 5)
Olimpija Ljubljana B
:
Vrhnika
5 : 2 (2 : 2)
Arne Tabor 69
:
OŠ Olimpija Ljubljana
0 : 0 (0 : 0)
4. krog 16.09.23
Kočevje
:
Komenda B
5 : 1 (1 : 1)
NK Zagorje
:
Bravo B
1 : 12 (1 : 3)
IB 1975 Ljubljana A
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 4 (0 : 1)
Vrhnika
:
Arne Tabor 69
1 : 2 (1 : 2)
Radomlje rumeni
:
Dolomiti
9 : 0 (4 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Kolpa
2 : 1 (1 : 1)
3. krog 09.09.23
Dolomiti
:
Bravo B
0 : 13 (0 : 13)
Arne Tabor 69
:
IB 1975 Ljubljana A
2 : 3 (1 : 1)
Kolpa
:
Vrhnika
1 : 4 (0 : 2)
Kočevje
:
NK Zagorje
8 : 0 (5 : 0)
Komenda B
:
OŠ Olimpija Ljubljana
9 : 1 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Radomlje rumeni
0 : 2 (0 : 1)
2. krog 02.09.23
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Kočevje
2 : 1 (0 : 1)
IB 1975 Ljubljana A
:
Kolpa
6 : 0 (2 : 0)
Radomlje rumeni
:
Arne Tabor 69
3 : 0 (1 : 0)
Bravo B
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 1 (0 : 1)
NK Zagorje
:
Dolomiti
6 : 0 (2 : 0)
Vrhnika
:
Komenda B
1 : 4 (0 : 1)
1. krog 26.08.23
OŠ Olimpija Ljubljana
:
NK Zagorje
3 : 1 (0 : 0)
Kolpa
:
Radomlje rumeni
2 : 8 (0 : 5)
Arne Tabor 69
:
Bravo B
3 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Dolomiti
11 : 0 (4 : 0)
Kočevje
:
Vrhnika
3 : 3 (2 : 1)
Komenda B
:
IB 1975 Ljubljana A
4 : 1 (2 : 1)