Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
LESTVICA 16. krog 13.04.24
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
15
12
3
0
37:10
39
2.
15
12
2
1
64:15
38
3.
15
10
0
5
42:31
30
4.
15
9
1
5
40:16
28
5.
15
8
1
6
42:45
25
6.
15
7
1
7
46:45
22
7.
15
7
0
8
52:48
21
8.
15
6
3
6
30:29
21
9.
15
6
2
7
35:28
20
10.
14
6
2
6
22:25
20
11.
15
6
1
8
32:57
19
12.
15
5
3
7
27:38
18
13.
15
3
1
11
23:42
10
14.
15
3
1
11
21:50
10
15.
15
1
1
13
16:50
4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
16. krog 13.04.24
Komenda
:
Svoboda Kisovec
3 : 0 (1 : 0)
Arne Tabor 69
:
NK IB 1975 Ljubljana
12 : 1 (5 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Svoboda Ljubljana
2 : 1 (0 : 1)
Dragomer Dolomiti
:
NK Ljubljana
4 : 0 (1 : 0)
Jevnica
:
Krim
1 : 0 (0 : 0)
Šentjernej
:
Ihan
4 : 1 (0 : 0)
Kočevje
:
Bela krajina
4 : 3 (2 : 2)
15. krog 06.04.24
Kočevje
:
ŠD Vir
3 : 1 (1 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Dragomer Dolomiti
0 : 2 (0 : 1)
Komenda
:
Arne Tabor 69
0 : 0 (0 : 0)
Šentjernej
:
Svoboda Ljubljana
8 : 5 (4 : 2)
Krim
:
Jevnica
1 : 2 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Ihan
2 : 3 (0 : 1)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Bela krajina
9 : 3 (4 : 3)
14. krog 30.03.24
Jevnica
:
Šentjernej
2 : 2 (1 : 1)
ŠD Vir
:
Krim
2 : 2 (0 : 2)
Bela krajina
:
Komenda
0 : 2 (0 : 1)
Arne Tabor 69
:
Svoboda Kisovec
3 : 3 (0 : 2)
Dragomer Dolomiti
:
Kočevje
4 : 1 (3 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
0 : 2 (0 : 2)
Ihan
:
NK Ljubljana
2 : 7 (0 : 1)
13. krog 23.03.24
Komenda
:
NK IB 1975 Ljubljana
5 : 1 (1 : 0)
Šentjernej
:
ŠD Vir
3 : 2 (1 : 1)
Kočevje
:
Arne Tabor 69
1 : 2 (0 : 0)
NK Ljubljana
:
Svoboda Ljubljana
3 : 3 (2 : 2)
Svoboda Kisovec
:
Bela krajina
5 : 0 (3 : 0)
Krim
:
Dragomer Dolomiti
0 : 4 (0 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Jevnica
0 : 0 (0 : 0)
12. krog 16.03.24
NK IB 1975 Ljubljana
:
Svoboda Kisovec
5 : 3 (2 : 2)
Jevnica
:
NK Ljubljana
1 : 2 (1 : 2)
Svoboda Ljubljana
:
Ihan
1 : 3 (0 : 1)
Dragomer Dolomiti
:
Šentjernej
7 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Krim
4 : 0 (1 : 0)
ŠD Vir
:
Rudar Trbovlje
1 : 2 (0 : 0)
Bela krajina
:
Kočevje
2 : 5 (0 : 3)
11. krog 11.11.23
Bela krajina
:
Krim
8 : 4 (6 : 3)
Svoboda Kisovec
:
Komenda
1 : 1 (0 : 1)
Kočevje
:
NK IB 1975 Ljubljana
4 : 3 (2 : 1)
Šentjernej
:
Arne Tabor 69
2 : 4 (1 : 2)
Rudar Trbovlje
:
Dragomer Dolomiti
1 : 1 (1 : 0)
Ihan
:
Jevnica
1 : 4 (1 : 2)
NK Ljubljana
:
ŠD Vir
1 : 3 (1 : 3)
10. krog 04.11.23
NK IB 1975 Ljubljana
:
Krim
6 : 2 (4 : 1)
ŠD Vir
:
Ihan
1 : 1 (1 : 1)
Bela krajina
:
Šentjernej
5 : 1 (3 : 0)
Komenda
:
Kočevje
5 : 1 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
Rudar Trbovlje
7 : 0 (5 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
NK Ljubljana
5 : 0 (2 : 0)
Jevnica
:
Svoboda Ljubljana
5 : 0 (3 : 0)
9. krog 21.10.23
Kočevje
:
Svoboda Kisovec
6 : 0 (4 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
ŠD Vir
2 : 3 (0 : 2)
Šentjernej
:
NK IB 1975 Ljubljana
1 : 7 (1 : 4)
Rudar Trbovlje
:
Bela krajina
1 : 1 (0 : 0)
Ihan
:
Dragomer Dolomiti
0 : 4 (0 : 2)
Krim
:
Komenda
1 : 3 (0 : 1)
NK Ljubljana
:
Arne Tabor 69
1 : 9 (1 : 5)
8. krog 14.10.23
Dragomer Dolomiti
:
Svoboda Ljubljana
3 : 0 (1 : 0)
Komenda
:
Šentjernej
3 : 1 (1 : 0)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
5 : 0 (2 : 0)
ŠD Vir
:
Jevnica
3 : 1 (2 : 1)
Arne Tabor 69
:
Ihan
2 : 1 (0 : 1)
Bela krajina
:
NK Ljubljana
4 : 0 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Krim
5 : 0 (2 : 0)
7. krog 07.10.23
Jevnica
:
Dragomer Dolomiti
0 : 2 (0 : 0)
Krim
:
Kočevje
2 : 1 (2 : 1)
Šentjernej
:
Svoboda Kisovec
2 : 1 (1 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Komenda
1 : 6 (1 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Arne Tabor 69
3 : 2 (2 : 1)
Ihan
:
Bela krajina
2 : 4 (1 : 1)
NK Ljubljana
:
NK IB 1975 Ljubljana
3 : 2 (2 : 1)
6. krog 30.09.23
NK Ljubljana
:
Komenda
1 : 2 (1 : 1)
Arne Tabor 69
:
Jevnica
5 : 0 (1 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
ŠD Vir
1 : 3 (1 : 0)
Bela krajina
:
Svoboda Ljubljana
4 : 2 (2 : 1)
Kočevje
:
Šentjernej
3 : 1 (1 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Rudar Trbovlje
4 : 1 (1 : 1)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Ihan
3 : 0 ()
5. krog 23.09.23
Šentjernej
:
Krim
2 : 0 (2 : 0)
Ihan
:
Komenda
1 : 2 (0 : 1)
NK Ljubljana
:
Svoboda Kisovec
2 : 1 (2 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
NK IB 1975 Ljubljana
2 : 1 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Kočevje
2 : 3 (2 : 1)
Jevnica
:
Bela krajina
5 : 3 (4 : 2)
ŠD Vir
:
Arne Tabor 69
0 : 3 (0 : 2)
4. krog 16.09.23
Arne Tabor 69
:
Dragomer Dolomiti
3 : 1 (3 : 1)
Bela krajina
:
ŠD Vir
4 : 0 (2 : 0)
Krim
:
Rudar Trbovlje
0 : 2 (0 : 0)
Kočevje
:
NK Ljubljana
2 : 3 (1 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Ihan
8 : 1 (2 : 0)
Komenda
:
Svoboda Ljubljana
2 : 1 (1 : 0)
NK IB 1975 Ljubljana
:
Jevnica
4 : 6 (1 : 4)
3. krog 09.09.23
ŠD Vir
:
NK IB 1975 Ljubljana
2 : 1 (1 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Šentjernej
7 : 1 (5 : 1)
NK Ljubljana
:
Krim
5 : 3 (4 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Bela krajina
1 : 3 (0 : 1)
Ihan
:
Kočevje
2 : 4 (1 : 4)
Jevnica
:
Komenda
1 : 1 (0 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Svoboda Kisovec
0 : 1 (0 : 1)
2. krog 02.09.23
NK IB 1975 Ljubljana
:
Dragomer Dolomiti
4 : 1 (2 : 0)
Bela krajina
:
Arne Tabor 69
2 : 4 (2 : 1)
Komenda
:
ŠD Vir
1 : 0 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Jevnica
3 : 1 (2 : 0)
Krim
:
Ihan
0 : 2 (0 : 0)
Kočevje
:
Svoboda Ljubljana
2 : 0 (0 : 0)
Šentjernej
:
NK Ljubljana
0 : 9 (0 : 3)
1. krog 26.08.23
Ihan
:
Šentjernej
1 : 4 (0 : 3)
Arne Tabor 69
:
NK IB 1975 Ljubljana
4 : 0 (2 : 0)
Kočevje
:
Jevnica
2 : 1 (1 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Komenda
0 : 1 (0 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Krim
3 : 1 (2 : 0)
NK Ljubljana
:
Rudar Trbovlje
5 : 4 (3 : 1)
ŠD Vir
:
Svoboda Kisovec
1 : 0 (0 : 0)