Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
1. krog 19.08.23
18.08.23
Svoboda Kisovec : Bela krajina
2 : 3(1 : 0)
25.11.23
NK Mengo 28 : Zagorje
2 : 4(0 : 1)
20.08.23
Cockta Kresnice : Anton Kamnik
0 : 0(0 : 0)
19.08.23
OŠ Olimpija Ljubljana : NK IB 1975 Ljubljana
0 : 5(0 : 1)
18.08.23
Ivančna Gorica : Jevnica
1 : 1(1 : 0)
19.08.23
Rudar Trbovlje : NK TREBNJE
3 : 2(3 : 0)
19.08.23
Ljubljana Palis : Arne Tabor 69
2 : 0(0 : 0)
2. krog 02.09.23
03.09.23
Bela krajina : Arne Tabor 69
3 : 0(1 : 0)
03.09.23
NK TREBNJE : Ljubljana Palis
2 : 2(1 : 0)
02.09.23
Jevnica : Rudar Trbovlje
1 : 3(1 : 1)
01.09.23
NK IB 1975 Ljubljana : Ivančna Gorica
4 : 1(0 : 1)
02.09.23
Anton Kamnik : OŠ Olimpija Ljubljana
5 : 0(3 : 0)
03.09.23
Zagorje : Cockta Kresnice
1 : 2(0 : 0)
02.09.23
Svoboda Kisovec : NK Mengo 28
4 : 0(2 : 0)
3. krog 09.09.23
09.09.23
Cockta Kresnice : Svoboda Kisovec
1 : 1(1 : 0)
09.09.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Zagorje
0 : 6(0 : 3)
10.09.23
Ivančna Gorica : Anton Kamnik
2 : 1(1 : 1)
09.09.23
Rudar Trbovlje : NK IB 1975 Ljubljana
1 : 1(0 : 0)
09.09.23
Ljubljana Palis : Jevnica
3 : 1(2 : 1)
09.09.23
Arne Tabor 69 : NK TREBNJE
1 : 3(0 : 2)
09.09.23
Bela krajina : NK Mengo 28
6 : 1(1 : 0)
4. krog 16.09.23
17.09.23
Bela krajina : NK TREBNJE
1 : 3(1 : 1)
16.09.23
Jevnica : Arne Tabor 69
2 : 0(1 : 0)
16.09.23
NK IB 1975 Ljubljana : Ljubljana Palis
3 : 2(0 : 0)
16.09.23
Anton Kamnik : Rudar Trbovlje
1 : 2(1 : 1)
16.09.23
Zagorje : Ivančna Gorica
6 : 0(4 : 0)
15.09.23
Svoboda Kisovec : OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 0(1 : 0)
16.09.23
Cockta Kresnice : NK Mengo 28
3 : 0(1 : 0)
5. krog 23.09.23
23.09.23
Cockta Kresnice : Bela krajina
0 : 1(0 : 0)
24.09.23
OŠ Olimpija Ljubljana : NK Mengo 28
0 : 1(0 : 1)
24.10.23
Ivančna Gorica : Svoboda Kisovec
3 : 0(2 : 0)
24.09.23
Rudar Trbovlje : Zagorje
1 : 3(0 : 0)
23.09.23
Ljubljana Palis : Anton Kamnik
7 : 1(3 : 0)
24.09.23
Arne Tabor 69 : NK IB 1975 Ljubljana
2 : 1(2 : 0)
22.09.23
NK TREBNJE : Jevnica
1 : 0(1 : 0)
6. krog 30.09.23
01.10.23
Bela krajina : Jevnica
2 : 0(0 : 0)
30.09.23
NK IB 1975 Ljubljana : NK TREBNJE
4 : 0(3 : 0)
30.09.23
Anton Kamnik : Arne Tabor 69
1 : 0(0 : 0)
30.09.23
Zagorje : Ljubljana Palis
2 : 3(0 : 2)
30.09.23
Svoboda Kisovec : Rudar Trbovlje
3 : 0(0 : 0)
30.09.23
Cockta Kresnice : OŠ Olimpija Ljubljana
4 : 0(2 : 0)
30.09.23
Ivančna Gorica : NK Mengo 28
2 : 1(1 : 1)
7. krog 07.10.23
08.10.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Bela krajina
0 : 5(0 : 1)
08.10.23
Ivančna Gorica : Cockta Kresnice
1 : 2(1 : 0)
07.10.23
Rudar Trbovlje : NK Mengo 28
5 : 0(2 : 0)
07.10.23
Ljubljana Palis : Svoboda Kisovec
2 : 2(1 : 0)
08.10.23
Arne Tabor 69 : Zagorje
0 : 0(0 : 0)
08.10.23
NK TREBNJE : Anton Kamnik
0 : 2(0 : 1)
07.10.23
Jevnica : NK IB 1975 Ljubljana
1 : 1(0 : 0)
8. krog 14.10.23
15.10.23
Bela krajina : NK IB 1975 Ljubljana
1 : 0(0 : 0)
14.10.23
Anton Kamnik : Jevnica
5 : 3(4 : 3)
14.10.23
Zagorje : NK TREBNJE
0 : 0(0 : 0)
14.10.23
Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69
3 : 1(2 : 0)
14.10.23
Cockta Kresnice : Rudar Trbovlje
1 : 2(1 : 2)
14.10.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Ivančna Gorica
1 : 0(1 : 0)
13.10.23
Ljubljana Palis : NK Mengo 28
3 : 1(1 : 1)
9. krog 21.10.23
21.10.23
Ivančna Gorica : Bela krajina
0 : 0(0 : 0)
21.10.23
Rudar Trbovlje : OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 0(1 : 0)
21.10.23
Ljubljana Palis : Cockta Kresnice
6 : 0(4 : 0)
22.10.23
Arne Tabor 69 : NK Mengo 28
4 : 0(1 : 0)
20.10.23
NK TREBNJE : Svoboda Kisovec
4 : 1(2 : 1)
21.10.23
Jevnica : Zagorje
1 : 3(0 : 2)
21.10.23
NK IB 1975 Ljubljana : Anton Kamnik
4 : 1(0 : 0)
10. krog 28.10.23
28.10.23
Bela krajina : Anton Kamnik
5 : 0(3 : 0)
28.10.23
Zagorje : NK IB 1975 Ljubljana
3 : 0(3 : 0)
28.10.23
Svoboda Kisovec : Jevnica
5 : 1(0 : 1)
28.10.23
NK Mengo 28 : NK TREBNJE
28.10.23
Cockta Kresnice : Arne Tabor 69
1 : 1(0 : 0)
28.10.23
Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje
0 : 4(0 : 2)
27.10.23
Ljubljana Palis : OŠ Olimpija Ljubljana
7 : 2(3 : 0)
09.03.24
NK TREBNJE : NK Mengo 28
4 : 1(3 : 1)
11. krog 04.11.23
04.11.23
Rudar Trbovlje : Bela krajina
3 : 1(2 : 1)
05.11.23
Ljubljana Palis : Ivančna Gorica
1 : 2(1 : 0)
04.11.23
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
8 : 0(4 : 0)
04.11.23
NK TREBNJE : Cockta Kresnice
1 : 1(0 : 0)
04.11.23
NK IB 1975 Ljubljana : Svoboda Kisovec
1 : 1(1 : 0)
04.11.23
Anton Kamnik : Zagorje
1 : 0(0 : 0)
04.11.23
Jevnica : NK Mengo 28
3 : 1(1 : 1)
12. krog 11.11.23
11.11.23
Bela krajina : Zagorje
0 : 1(0 : 0)
11.11.23
Svoboda Kisovec : Anton Kamnik
1 : 2(1 : 1)
12.11.23
NK Mengo 28 : NK IB 1975 Ljubljana
0 : 3(0 : 3)
11.11.23
Cockta Kresnice : Jevnica
1 : 0(0 : 0)
12.11.23
OŠ Olimpija Ljubljana : NK TREBNJE
0 : 3()
11.11.23
Ivančna Gorica : Arne Tabor 69
0 : 4(0 : 1)
11.11.23
Rudar Trbovlje : Ljubljana Palis
1 : 3(1 : 1)
13. krog 18.11.23
18.11.23
Ljubljana Palis : Bela krajina
3 : 0(0 : 0)
18.11.23
Arne Tabor 69 : Rudar Trbovlje
1 : 2(1 : 2)
18.11.23
NK TREBNJE : Ivančna Gorica
2 : 0(1 : 0)
18.11.23
NK IB 1975 Ljubljana : Cockta Kresnice
1 : 0(0 : 0)
18.11.23
Anton Kamnik : NK Mengo 28
3 : 0(1 : 0)
18.11.23
Zagorje : Svoboda Kisovec
2 : 1(1 : 0)
17.11.23
OŠ Olimpija Ljubljana : Jevnica
1 : 6(1 : 4)
14. krog 16.03.24
17.03.24
Bela krajina : Svoboda Kisovec
1 : 0(1 : 0)
16.03.24
Zagorje : NK Mengo 28
9 : 1(3 : 1)
16.03.24
Anton Kamnik : Cockta Kresnice
4 : 1(1 : 0)
17.03.24
NK IB 1975 Ljubljana : OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 1(0 : 0)
08.05.24
Jevnica : Ivančna Gorica
17.03.24
NK TREBNJE : Rudar Trbovlje
0 : 1(0 : 1)
16.03.24
Arne Tabor 69 : Ljubljana Palis
0 : 4(0 : 2)
15. krog 23.03.24
24.03.24
Arne Tabor 69 : Bela krajina
2 : 0(0 : 0)
23.03.24
Ljubljana Palis : NK TREBNJE
8 : 2(2 : 2)
24.03.24
Rudar Trbovlje : Jevnica
8 : 1(1 : 0)
03.04.24
Ivančna Gorica : NK IB 1975 Ljubljana
1 : 4(0 : 3)
24.03.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik
3 : 3(1 : 1)
23.03.24
Cockta Kresnice : Zagorje
0 : 2(0 : 1)
23.03.24
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec
0 : 3(0 : 1)
16. krog 30.03.24
30.03.24
Svoboda Kisovec : Cockta Kresnice
2 : 1(1 : 0)
30.03.24
Zagorje : OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 1(1 : 0)
30.03.24
Anton Kamnik : Ivančna Gorica
1 : 1(0 : 0)
30.03.24
NK IB 1975 Ljubljana : Rudar Trbovlje
6 : 1(3 : 1)
30.03.24
Jevnica : Ljubljana Palis
2 : 3(0 : 3)
30.03.24
NK TREBNJE : Arne Tabor 69
0 : 1(0 : 0)
30.03.24
NK Mengo 28 : Bela krajina
0 : 2(0 : 0)
17. krog 06.04.24
07.04.24
NK TREBNJE : Bela krajina
2 : 0(0 : 0)
06.04.24
Arne Tabor 69 : Jevnica
3 : 0(2 : 0)
06.04.24
Ljubljana Palis : NK IB 1975 Ljubljana
2 : 6(1 : 2)
06.04.24
Rudar Trbovlje : Anton Kamnik
5 : 1(2 : 1)
07.04.24
Ivančna Gorica : Zagorje
1 : 2(1 : 2)
07.04.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Svoboda Kisovec
2 : 0(1 : 0)
07.04.24
NK Mengo 28 : Cockta Kresnice
3 : 0(2 : 0)
18. krog 13.04.24
14.04.24
Bela krajina : Cockta Kresnice
2 : 2(1 : 0)
14.04.24
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 0(0 : 0)
14.04.24
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica
3 : 1(3 : 0)
13.04.24
Zagorje : Rudar Trbovlje
1 : 2(0 : 0)
13.04.24
Anton Kamnik : Ljubljana Palis
3 : 4(2 : 2)
13.04.24
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69
3 : 0(0 : 0)
13.04.24
Jevnica : NK TREBNJE
3 : 3(2 : 2)
19. krog 20.04.24
20.04.24
Jevnica : Bela krajina
20.04.24
NK TREBNJE : NK IB 1975 Ljubljana
20.04.24
Arne Tabor 69 : Anton Kamnik
20.04.24
Ljubljana Palis : Zagorje
20.04.24
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec
20.04.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Cockta Kresnice
21.04.24
NK Mengo 28 : Ivančna Gorica
20. krog 27.04.24
27.04.24
Bela krajina : OŠ Olimpija Ljubljana
27.04.24
Cockta Kresnice : Ivančna Gorica
27.04.24
NK Mengo 28 : Rudar Trbovlje
27.04.24
Svoboda Kisovec : Ljubljana Palis
27.04.24
Zagorje : Arne Tabor 69
27.04.24
Anton Kamnik : NK TREBNJE
27.04.24
NK IB 1975 Ljubljana : Jevnica
21. krog 04.05.24
04.05.24
NK IB 1975 Ljubljana : Bela krajina
04.05.24
Jevnica : Anton Kamnik
04.05.24
NK TREBNJE : Zagorje
04.05.24
Arne Tabor 69 : Svoboda Kisovec
04.05.24
Rudar Trbovlje : Cockta Kresnice
04.05.24
Ivančna Gorica : OŠ Olimpija Ljubljana
04.05.24
NK Mengo 28 : Ljubljana Palis
22. krog 11.05.24
11.05.24
Bela krajina : Ivančna Gorica
11.05.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Rudar Trbovlje
11.05.24
Cockta Kresnice : Ljubljana Palis
11.05.24
NK Mengo 28 : Arne Tabor 69
11.05.24
Svoboda Kisovec : NK TREBNJE
11.05.24
Zagorje : Jevnica
11.05.24
Anton Kamnik : NK IB 1975 Ljubljana
23. krog 18.05.24
18.05.24
Anton Kamnik : Bela krajina
18.05.24
NK IB 1975 Ljubljana : Zagorje
18.05.24
Jevnica : Svoboda Kisovec
18.05.24
Arne Tabor 69 : Cockta Kresnice
18.05.24
Rudar Trbovlje : Ivančna Gorica
18.05.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Ljubljana Palis
18.05.24
NK Mengo 28 : NK TREBNJE
24. krog 25.05.24
25.05.24
Bela krajina : Rudar Trbovlje
25.05.24
Ivančna Gorica : Ljubljana Palis
25.05.24
OŠ Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
25.05.24
Cockta Kresnice : NK TREBNJE
25.05.24
Svoboda Kisovec : NK IB 1975 Ljubljana
25.05.24
Zagorje : Anton Kamnik
25.05.24
NK Mengo 28 : Jevnica
25. krog 29.05.24
29.05.24
Zagorje : Bela krajina
29.05.24
Anton Kamnik : Svoboda Kisovec
29.05.24
NK IB 1975 Ljubljana : NK Mengo 28
29.05.24
Jevnica : Cockta Kresnice
29.05.24
NK TREBNJE : OŠ Olimpija Ljubljana
29.05.24
Arne Tabor 69 : Ivančna Gorica
29.05.24
Ljubljana Palis : Rudar Trbovlje
26. krog 01.06.24
01.06.24
Bela krajina : Ljubljana Palis
01.06.24
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69
01.06.24
Ivančna Gorica : NK TREBNJE
01.06.24
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana
01.06.24
NK Mengo 28 : Anton Kamnik
01.06.24
Svoboda Kisovec : Zagorje
01.06.24
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana