Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
1. krog 12.08.23
12.08.23
Kočevje : Adria
1 : 5(0 : 2)
11.08.23
Šenčur : Eksist Žiri
1 : 0(1 : 0)
13.08.23
Fama Vipava : Izola
2 : 0(0 : 0)
12.08.23
Svoboda Ljubljana : Slovan
0 : 3(0 : 1)
12.08.23
Roltek Dob : Jesenice
4 : 0(3 : 0)
12.08.23
Šobec Lesce : Vrhnika
1 : 0(0 : 0)
25.11.23
Škofja Loka : Brda Dobrovo
7 : 0(3 : 0)
2. krog 19.08.23
19.08.23
Adria : Brda Dobrovo
7 : 4(5 : 2)
04.10.23
Vrhnika : Škofja Loka
3 : 0(1 : 0)
19.08.23
Jesenice : Šobec Lesce
1 : 1(1 : 0)
19.08.23
Slovan : Roltek Dob
1 : 1(0 : 1)
19.08.23
Izola : Svoboda Ljubljana
6 : 1(3 : 1)
19.08.23
Eksist Žiri : Fama Vipava
0 : 3(0 : 1)
19.08.23
Kočevje : Šenčur
2 : 5(1 : 3)
3. krog 02.09.23
01.09.23
Šenčur : Adria
1 : 0(1 : 0)
03.09.23
Fama Vipava : Kočevje
3 : 2(2 : 1)
02.09.23
Svoboda Ljubljana : Eksist Žiri
2 : 1(0 : 1)
02.09.23
Roltek Dob : Izola
4 : 1(2 : 0)
02.09.23
Šobec Lesce : Slovan
1 : 2(0 : 1)
04.09.23
Škofja Loka : Jesenice
2 : 1(0 : 1)
02.09.23
Brda Dobrovo : Vrhnika
0 : 3(0 : 2)
4. krog 09.09.23
09.09.23
Adria : Vrhnika
3 : 0(0 : 0)
09.09.23
Jesenice : Brda Dobrovo
5 : 1(3 : 0)
09.09.23
Slovan : Škofja Loka
4 : 2(0 : 0)
09.09.23
Izola : Šobec Lesce
5 : 0(4 : 0)
09.09.23
Eksist Žiri : Roltek Dob
0 : 0(0 : 0)
09.09.23
Kočevje : Svoboda Ljubljana
3 : 2(1 : 1)
09.09.23
Šenčur : Fama Vipava
4 : 1(3 : 1)
5. krog 16.09.23
17.09.23
Fama Vipava : Adria
1 : 3(1 : 1)
16.09.23
Svoboda Ljubljana : Šenčur
1 : 3(1 : 2)
16.09.23
Roltek Dob : Kočevje
9 : 0(5 : 0)
16.09.23
Šobec Lesce : Eksist Žiri
1 : 2(0 : 2)
16.09.23
Brda Dobrovo : Slovan
1 : 0(0 : 0)
16.09.23
Vrhnika : Jesenice
0 : 0(0 : 0)
16.09.23
Izola : Škofja Loka
2 : 1(1 : 1)
6. krog 23.09.23
23.09.23
Adria : Jesenice
2 : 1(1 : 1)
23.09.23
Slovan : Vrhnika
2 : 0(1 : 0)
23.09.23
Izola : Brda Dobrovo
4 : 1(1 : 0)
23.09.23
Eksist Žiri : Škofja Loka
0 : 4(0 : 2)
27.09.23
Kočevje : Šobec Lesce
2 : 5(2 : 1)
24.09.23
Šenčur : Roltek Dob
1 : 2(0 : 1)
24.09.23
Fama Vipava : Svoboda Ljubljana
0 : 1(0 : 1)
23.09.23
Kočevje : Šobec Lesce
()
7. krog 30.09.23
30.09.23
Svoboda Ljubljana : Adria
1 : 1(0 : 0)
30.09.23
Roltek Dob : Fama Vipava
1 : 0(0 : 0)
30.09.23
Šobec Lesce : Šenčur
0 : 2(0 : 1)
30.09.23
Škofja Loka : Kočevje
3 : 3(1 : 3)
30.09.23
Brda Dobrovo : Eksist Žiri
2 : 1(0 : 1)
30.09.23
Vrhnika : Izola
0 : 0(0 : 0)
30.09.23
Jesenice : Slovan
1 : 4(0 : 1)
8. krog 07.10.23
08.10.23
Adria : Slovan
0 : 1(0 : 1)
08.10.23
Izola : Jesenice
2 : 0(1 : 0)
07.10.23
Eksist Žiri : Vrhnika
2 : 1(1 : 1)
07.10.23
Kočevje : Brda Dobrovo
2 : 0(1 : 0)
08.10.23
Šenčur : Škofja Loka
2 : 0(0 : 0)
08.10.23
Fama Vipava : Šobec Lesce
0 : 0(0 : 0)
07.10.23
Svoboda Ljubljana : Roltek Dob
0 : 1(0 : 1)
9. krog 14.10.23
14.10.23
Roltek Dob : Adria
2 : 1(2 : 0)
14.10.23
Šobec Lesce : Svoboda Ljubljana
2 : 1(1 : 0)
14.10.23
Škofja Loka : Fama Vipava
3 : 0(2 : 0)
15.10.23
Brda Dobrovo : Šenčur
4 : 5(2 : 1)
14.10.23
Vrhnika : Kočevje
1 : 1(0 : 1)
14.10.23
Jesenice : Eksist Žiri
1 : 1(1 : 1)
15.10.23
Slovan : Izola
2 : 0(1 : 0)
10. krog 21.10.23
21.10.23
Adria : Izola
3 : 3(1 : 1)
21.10.23
Eksist Žiri : Slovan
0 : 3(0 : 2)
21.10.23
Kočevje : Jesenice
1 : 1(1 : 0)
20.10.23
Šenčur : Vrhnika
0 : 1(0 : 0)
22.10.23
Fama Vipava : Brda Dobrovo
4 : 0(2 : 0)
21.10.23
Svoboda Ljubljana : Škofja Loka
4 : 2(1 : 1)
21.10.23
Roltek Dob : Šobec Lesce
4 : 0(2 : 0)
11. krog 28.10.23
28.10.23
Šobec Lesce : Adria
1 : 3(1 : 3)
28.10.23
Škofja Loka : Roltek Dob
0 : 5(0 : 2)
28.10.23
Brda Dobrovo : Svoboda Ljubljana
3 : 10(1 : 6)
24.11.23
Vrhnika : Fama Vipava
0 : 2(0 : 0)
28.10.23
Jesenice : Šenčur
2 : 4(1 : 2)
28.10.23
Slovan : Kočevje
1 : 3(1 : 1)
28.10.23
Izola : Eksist Žiri
4 : 0(1 : 0)
12. krog 04.11.23
04.11.23
Adria : Eksist Žiri
1 : 2(1 : 0)
05.11.23
Kočevje : Izola
0 : 2(0 : 0)
05.11.23
Šenčur : Slovan
0 : 5(0 : 2)
05.11.23
Fama Vipava : Jesenice
2 : 2(2 : 0)
04.11.23
Svoboda Ljubljana : Vrhnika
2 : 1(1 : 1)
04.11.23
Roltek Dob : Brda Dobrovo
4 : 0(2 : 0)
04.11.23
Šobec Lesce : Škofja Loka
2 : 0(0 : 0)
13. krog 11.11.23
11.11.23
Škofja Loka : Adria
3 : 2(1 : 0)
11.11.23
Brda Dobrovo : Šobec Lesce
0 : 3(0 : 0)
11.11.23
Vrhnika : Roltek Dob
5 : 5(2 : 2)
11.11.23
Jesenice : Svoboda Ljubljana
0 : 3(0 : 1)
11.11.23
Slovan : Fama Vipava
2 : 3(0 : 2)
11.11.23
Izola : Šenčur
1 : 2(0 : 1)
11.11.23
Eksist Žiri : Kočevje
1 : 3(0 : 1)
14. krog 18.11.23
18.11.23
Adria : Kočevje
1 : 0(0 : 0)
18.11.23
Eksist Žiri : Šenčur
0 : 2(0 : 1)
18.11.23
Izola : Fama Vipava
2 : 2(1 : 2)
18.11.23
Slovan : Svoboda Ljubljana
5 : 1(2 : 0)
18.11.23
Jesenice : Roltek Dob
0 : 4(0 : 2)
18.11.23
Vrhnika : Šobec Lesce
0 : 0(0 : 0)
18.11.23
Brda Dobrovo : Škofja Loka
1 : 2(0 : 0)
15. krog 09.03.24
10.03.24
Brda Dobrovo : Adria
0 : 3(0 : 3)
09.03.24
Škofja Loka : Vrhnika
1 : 4(1 : 1)
09.03.24
Šobec Lesce : Jesenice
1 : 1(0 : 0)
09.03.24
Roltek Dob : Slovan
2 : 1(0 : 0)
10.03.24
Svoboda Ljubljana : Izola
1 : 4(0 : 1)
10.03.24
Fama Vipava : Eksist Žiri
1 : 2(1 : 0)
08.03.24
Šenčur : Kočevje
6 : 0(3 : 0)
16. krog 16.03.24
16.03.24
Adria : Šenčur
4 : 1(1 : 0)
16.03.24
Kočevje : Fama Vipava
2 : 2(0 : 1)
16.03.24
Eksist Žiri : Svoboda Ljubljana
1 : 0(1 : 0)
16.03.24
Izola : Roltek Dob
0 : 3(0 : 2)
16.03.24
Slovan : Šobec Lesce
3 : 2(2 : 1)
16.03.24
Jesenice : Škofja Loka
3 : 0(1 : 0)
17.03.24
Vrhnika : Brda Dobrovo
2 : 1(1 : 0)
17. krog 23.03.24
23.03.24
Vrhnika : Adria
1 : 2(1 : 2)
24.03.24
Brda Dobrovo : Jesenice
0 : 5(0 : 3)
23.03.24
Škofja Loka : Slovan
2 : 3(2 : 2)
23.03.24
Šobec Lesce : Izola
2 : 3(0 : 1)
23.03.24
Roltek Dob : Eksist Žiri
2 : 1(1 : 1)
23.03.24
Svoboda Ljubljana : Kočevje
2 : 1(1 : 0)
24.03.24
Fama Vipava : Šenčur
5 : 0(3 : 0)
18. krog 30.03.24
30.03.24
Adria : Fama Vipava
1 : 2(0 : 0)
29.03.24
Šenčur : Svoboda Ljubljana
1 : 2(0 : 1)
30.03.24
Kočevje : Roltek Dob
0 : 5(0 : 2)
30.03.24
Eksist Žiri : Šobec Lesce
1 : 1(0 : 0)
30.03.24
Slovan : Brda Dobrovo
6 : 0(3 : 0)
30.03.24
Jesenice : Vrhnika
2 : 1(1 : 1)
30.03.24
Škofja Loka : Izola
6 : 1(4 : 1)
19. krog 06.04.24
06.04.24
Jesenice : Adria
3 : 0(1 : 0)
06.04.24
Vrhnika : Slovan
1 : 1(0 : 1)
07.04.24
Brda Dobrovo : Izola
1 : 3(0 : 1)
06.04.24
Škofja Loka : Eksist Žiri
2 : 2(1 : 2)
06.04.24
Šobec Lesce : Kočevje
4 : 0(0 : 0)
06.04.24
Roltek Dob : Šenčur
2 : 0(1 : 0)
06.04.24
Svoboda Ljubljana : Fama Vipava
2 : 1(1 : 0)
20. krog 13.04.24
13.04.24
Adria : Svoboda Ljubljana
2 : 2(0 : 2)
14.04.24
Fama Vipava : Roltek Dob
0 : 1(0 : 1)
12.04.24
Šenčur : Šobec Lesce
4 : 2(3 : 1)
13.04.24
Kočevje : Škofja Loka
1 : 1(0 : 0)
13.04.24
Eksist Žiri : Brda Dobrovo
4 : 1(0 : 1)
13.04.24
Izola : Vrhnika
1 : 4(0 : 0)
14.04.24
Slovan : Jesenice
2 : 1(2 : 0)
21. krog 20.04.24
20.04.24
Slovan : Adria
20.04.24
Jesenice : Izola
20.04.24
Vrhnika : Eksist Žiri
21.04.24
Brda Dobrovo : Kočevje
20.04.24
Škofja Loka : Šenčur
20.04.24
Šobec Lesce : Fama Vipava
20.04.24
Roltek Dob : Svoboda Ljubljana
22. krog 27.04.24
27.04.24
Adria : Roltek Dob
27.04.24
Svoboda Ljubljana : Šobec Lesce
28.04.24
Fama Vipava : Škofja Loka
27.04.24
Šenčur : Brda Dobrovo
27.04.24
Kočevje : Vrhnika
27.04.24
Eksist Žiri : Jesenice
27.04.24
Izola : Slovan
23. krog 04.05.24
04.05.24
Izola : Adria
04.05.24
Slovan : Eksist Žiri
04.05.24
Jesenice : Kočevje
04.05.24
Vrhnika : Šenčur
04.05.24
Brda Dobrovo : Fama Vipava
04.05.24
Škofja Loka : Svoboda Ljubljana
04.05.24
Šobec Lesce : Roltek Dob
24. krog 11.05.24
11.05.24
Adria : Šobec Lesce
11.05.24
Roltek Dob : Škofja Loka
11.05.24
Svoboda Ljubljana : Brda Dobrovo
11.05.24
Fama Vipava : Vrhnika
11.05.24
Šenčur : Jesenice
11.05.24
Kočevje : Slovan
11.05.24
Eksist Žiri : Izola
25. krog 18.05.24
18.05.24
Eksist Žiri : Adria
18.05.24
Izola : Kočevje
18.05.24
Slovan : Šenčur
18.05.24
Jesenice : Fama Vipava
18.05.24
Vrhnika : Svoboda Ljubljana
18.05.24
Brda Dobrovo : Roltek Dob
18.05.24
Škofja Loka : Šobec Lesce
26. krog 25.05.24
25.05.24
Adria : Škofja Loka
25.05.24
Šobec Lesce : Brda Dobrovo
25.05.24
Roltek Dob : Vrhnika
25.05.24
Svoboda Ljubljana : Jesenice
25.05.24
Fama Vipava : Slovan
25.05.24
Šenčur : Izola
25.05.24
Kočevje : Eksist Žiri