offer 1:1 https://fakerolex.is. exact richardmillereplica is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. rolex swiss paneraiwatches.to has long been passionate about watchmaking talent. noobfactory,a perfect blend of comfort and fashion. normal fingers in making often is the components involved with best swiss https://it.wellreplicas.to/. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best bestreplicawatchsite.org review. fine quantity of cheap aaa reallydiamond.com. japanese https://www.valentinoreplica.ru. rimowareplica have been a landmark of the industry since its founding.

Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
1. krog 28.08.21
28.08.21
Svoboda Kisovec : KAMNIK
0 : 0(0 : 0)
28.08.21
NK Zagorje : NK Kočevje
1 : 0(1 : 0)
28.08.21
Bela krajina : Arne Tabor 69
0 : 0(0 : 0)
28.08.21
Ihan : Ivančna Gorica
1 : 1(0 : 1)
28.08.21
Cockta Kresnice : IB 1975 Ljubljana
0 : 1(0 : 1)
27.08.21
Trebnje : Kolpa
3 : 2(2 : 2)
28.08.21
Rudar Trbovlje : Laby's Mengo 28
4 : 0(3 : 0)
28.08.21
Termit Moravče : ATET Dren Vrhnika
1 : 1(0 : 0)
2. krog 04.09.21
05.09.21
KAMNIK : ATET Dren Vrhnika
1 : 2(0 : 1)
04.09.21
Laby's Mengo 28 : Termit Moravče
3 : 2(1 : 0)
04.09.21
Kolpa : Rudar Trbovlje
2 : 3(2 : 1)
05.09.21
IB 1975 Ljubljana : Trebnje
3 : 0(1 : 0)
05.09.21
Ivančna Gorica : Cockta Kresnice
2 : 0(0 : 0)
04.09.21
Arne Tabor 69 : Ihan
2 : 1(1 : 1)
05.09.21
NK Kočevje : Bela krajina
5 : 2(1 : 0)
04.09.21
Svoboda Kisovec : NK Zagorje
0 : 2(0 : 1)
3. krog 11.09.21
11.09.21
NK Zagorje : KAMNIK
5 : 0(1 : 0)
12.09.21
Bela krajina : Svoboda Kisovec
1 : 2(1 : 1)
11.09.21
Ihan : NK Kočevje
0 : 1(0 : 0)
11.09.21
Cockta Kresnice : Arne Tabor 69
2 : 0(1 : 0)
12.09.21
Trebnje : Ivančna Gorica
1 : 0(1 : 0)
11.09.21
Rudar Trbovlje : IB 1975 Ljubljana
1 : 2(1 : 1)
11.09.21
Termit Moravče : Kolpa
2 : 1(1 : 0)
11.09.21
ATET Dren Vrhnika : Laby's Mengo 28
4 : 4(4 : 0)
4. krog 18.09.21
18.09.21
KAMNIK : Laby's Mengo 28
1 : 2(1 : 1)
18.09.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika
2 : 2(0 : 2)
19.09.21
IB 1975 Ljubljana : Termit Moravče
5 : 0(3 : 0)
19.09.21
Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje
1 : 2(1 : 0)
18.09.21
Arne Tabor 69 : Trebnje
7 : 1(2 : 0)
18.09.21
NK Kočevje : Cockta Kresnice
6 : 1(1 : 1)
18.09.21
Svoboda Kisovec : Ihan
2 : 2(0 : 1)
18.09.21
NK Zagorje : Bela krajina
4 : 0(1 : 0)
5. krog 25.09.21
25.09.21
Bela krajina : KAMNIK
3 : 1(1 : 0)
25.09.21
Ihan : NK Zagorje
3 : 0(1 : 0)
25.09.21
Cockta Kresnice : Svoboda Kisovec
1 : 5(0 : 4)
25.09.21
Trebnje : NK Kočevje
4 : 1(1 : 0)
26.09.21
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69
4 : 0(2 : 0)
25.09.21
Termit Moravče : Ivančna Gorica
1 : 3(0 : 2)
25.09.21
ATET Dren Vrhnika : IB 1975 Ljubljana
4 : 1(2 : 0)
25.09.21
Laby's Mengo 28 : Kolpa
2 : 1(2 : 1)
6. krog 02.10.21
03.10.21
KAMNIK : Kolpa
1 : 1(0 : 1)
03.10.21
IB 1975 Ljubljana : Laby's Mengo 28
0 : 2(0 : 0)
03.10.21
Ivančna Gorica : ATET Dren Vrhnika
0 : 0(0 : 0)
02.10.21
Arne Tabor 69 : Termit Moravče
2 : 0(1 : 0)
02.10.21
NK Kočevje : Rudar Trbovlje
0 : 4(0 : 2)
20.03.22
Svoboda Kisovec : Trebnje
2 : 2(0 : 2)
02.10.21
NK Zagorje : Cockta Kresnice
3 : 0(2 : 0)
02.10.21
Bela krajina : Ihan
1 : 1(0 : 1)
13.10.21
Ivančna Gorica : ATET Dren Vrhnika
1 : 0(0 : 0)
7. krog 09.10.21
09.10.21
Ihan : KAMNIK
1 : 0(0 : 0)
09.10.21
Cockta Kresnice : Bela krajina
0 : 3(0 : 1)
09.10.21
Trebnje : NK Zagorje
2 : 0(1 : 0)
09.10.21
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec
3 : 1(2 : 0)
09.10.21
Termit Moravče : NK Kočevje
1 : 0(1 : 0)
09.10.21
ATET Dren Vrhnika : Arne Tabor 69
4 : 0(1 : 0)
09.10.21
Laby's Mengo 28 : Ivančna Gorica
1 : 1(0 : 0)
09.10.21
Kolpa : IB 1975 Ljubljana
4 : 2(1 : 2)
8. krog 16.10.21
17.10.21
KAMNIK : IB 1975 Ljubljana
0 : 2(0 : 1)
17.10.21
Ivančna Gorica : Kolpa
2 : 2(1 : 2)
16.10.21
Arne Tabor 69 : Laby's Mengo 28
1 : 1(0 : 0)
16.10.21
NK Kočevje : ATET Dren Vrhnika
2 : 1(2 : 1)
16.10.21
Svoboda Kisovec : Termit Moravče
1 : 1(1 : 1)
16.10.21
NK Zagorje : Rudar Trbovlje
1 : 2(1 : 0)
16.10.21
Bela krajina : Trebnje
3 : 1(2 : 0)
16.10.21
Ihan : Cockta Kresnice
3 : 1(0 : 1)
9. krog 23.10.21
23.10.21
Cockta Kresnice : KAMNIK
0 : 0(0 : 0)
03.11.21
Trebnje : Ihan
5 : 1(2 : 1)
24.10.21
Rudar Trbovlje : Bela krajina
2 : 2(2 : 2)
23.10.21
Termit Moravče : NK Zagorje
2 : 0(1 : 0)
23.10.21
ATET Dren Vrhnika : Svoboda Kisovec
3 : 2(0 : 0)
23.10.21
Laby's Mengo 28 : NK Kočevje
0 : 0(0 : 0)
23.10.21
Kolpa : Arne Tabor 69
1 : 4(1 : 1)
23.10.21
IB 1975 Ljubljana : Ivančna Gorica
2 : 3(0 : 1)
10. krog 30.10.21
31.10.21
KAMNIK : Ivančna Gorica
3 : 1(2 : 0)
13.11.21
Arne Tabor 69 : IB 1975 Ljubljana
1 : 0(0 : 0)
30.10.21
NK Kočevje : Kolpa
6 : 0(4 : 0)
30.10.21
Svoboda Kisovec : Laby's Mengo 28
2 : 0(1 : 0)
30.10.21
NK Zagorje : ATET Dren Vrhnika
1 : 4(0 : 3)
30.10.21
Bela krajina : Termit Moravče
1 : 0(1 : 0)
30.10.21
Ihan : Rudar Trbovlje
1 : 0(0 : 0)
30.10.21
Cockta Kresnice : Trebnje
0 : 0(0 : 0)
11. krog 06.11.21
07.11.21
Trebnje : KAMNIK
0 : 1(0 : 0)
06.11.21
Rudar Trbovlje : Cockta Kresnice
8 : 0(2 : 0)
06.11.21
Termit Moravče : Ihan
2 : 3(1 : 3)
06.11.21
ATET Dren Vrhnika : Bela krajina
2 : 1(1 : 1)
06.11.21
Laby's Mengo 28 : NK Zagorje
1 : 2(1 : 0)
06.11.21
Kolpa : Svoboda Kisovec
1 : 4(1 : 3)
06.11.21
IB 1975 Ljubljana : NK Kočevje
6 : 3(2 : 0)
07.11.21
Ivančna Gorica : Arne Tabor 69
2 : 1(1 : 1)
12. krog 26.03.22
26.03.22
KAMNIK : Arne Tabor 69
0 : 0(0 : 0)
26.03.22
NK Kočevje : Ivančna Gorica
4 : 3(0 : 1)
26.03.22
Svoboda Kisovec : IB 1975 Ljubljana
0 : 0(0 : 0)
26.03.22
NK Zagorje : Kolpa
4 : 0(2 : 0)
26.03.22
Bela krajina : Laby's Mengo 28
1 : 0(0 : 0)
26.03.22
Ihan : ATET Dren Vrhnika
1 : 4(0 : 2)
26.03.22
Cockta Kresnice : Termit Moravče
1 : 1(1 : 1)
27.03.22
Trebnje : Rudar Trbovlje
2 : 3(0 : 1)
13. krog 02.04.22
02.04.22
Rudar Trbovlje : KAMNIK
3 : 2(1 : 1)
06.04.22
Termit Moravče : Trebnje
0 : 2(0 : 1)
02.04.22
ATET Dren Vrhnika : Cockta Kresnice
4 : 1(1 : 0)
02.04.22
Laby's Mengo 28 : Ihan
5 : 3(2 : 2)
02.04.22
Kolpa : Bela krajina
1 : 4(0 : 2)
03.04.22
IB 1975 Ljubljana : NK Zagorje
1 : 0(0 : 0)
03.04.22
Ivančna Gorica : Svoboda Kisovec
2 : 4(0 : 2)
02.04.22
Arne Tabor 69 : NK Kočevje
6 : 2(4 : 0)
14. krog 09.04.22
09.04.22
KAMNIK : NK Kočevje
1 : 4(0 : 1)
09.04.22
Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69
2 : 0(2 : 0)
09.04.22
NK Zagorje : Ivančna Gorica
4 : 1(1 : 1)
09.04.22
Bela krajina : IB 1975 Ljubljana
1 : 3(0 : 2)
09.04.22
Ihan : Kolpa
3 : 0(1 : 0)
10.04.22
Cockta Kresnice : Laby's Mengo 28
0 : 0(0 : 0)
10.04.22
Trebnje : ATET Dren Vrhnika
0 : 2(0 : 0)
09.04.22
Rudar Trbovlje : Termit Moravče
4 : 1(0 : 0)
15. krog 16.04.22
16.04.22
Termit Moravče : KAMNIK
3 : 1(0 : 0)
16.04.22
ATET Dren Vrhnika : Rudar Trbovlje
1 : 1(1 : 0)
16.04.22
Laby's Mengo 28 : Trebnje
3 : 0(1 : 0)
16.04.22
Kolpa : Cockta Kresnice
0 : 4(0 : 2)
18.04.22
IB 1975 Ljubljana : Ihan
2 : 1(1 : 0)
16.04.22
Ivančna Gorica : Bela krajina
0 : 2(0 : 2)
16.04.22
Arne Tabor 69 : NK Zagorje
1 : 1(0 : 1)
16.04.22
NK Kočevje : Svoboda Kisovec
1 : 1(0 : 1)
16. krog 23.04.22
23.04.22
Rudar Trbovlje : Laby's Mengo 28
6 : 1(1 : 0)
23.04.22
ATET Dren Vrhnika : NK Kočevje
6 : 0(4 : 0)
24.04.22
IB 1975 Ljubljana : Bela krajina
3 : 1(1 : 0)
23.04.22
NK Zagorje : Svoboda Kisovec
2 : 1(1 : 0)
23.04.22
Arne Tabor 69 : Kolpa
3 : 0()
23.04.22
Ihan : Cockta Kresnice
4 : 0(2 : 0)
23.04.22
Trebnje : KAMNIK
2 : 3(1 : 1)
24.04.22
Ivančna Gorica : Termit Moravče
2 : 2(0 : 1)
17. krog 30.04.22
30.04.22
Laby's Mengo 28 : Svoboda Kisovec
1 : 2(0 : 1)
30.04.22
Bela krajina : NK Zagorje
0 : 2(0 : 1)
02.05.22
NK Kočevje : IB 1975 Ljubljana
3 : 4(3 : 3)
30.04.22
Rudar Trbovlje : ATET Dren Vrhnika
0 : 1(0 : 0)
30.04.22
Kolpa : Termit Moravče
2 : 3(2 : 2)
30.04.22
KAMNIK : Ivančna Gorica
3 : 3(1 : 2)
30.04.22
Cockta Kresnice : Trebnje
3 : 0()
11.05.22
Arne Tabor 69 : Ihan
2 : 0(2 : 0)
18. krog 07.05.22
07.05.22
Ihan : Kolpa
5 : 0(3 : 0)
07.05.22
Trebnje : Arne Tabor 69
0 : 3(0 : 0)
07.05.22
Ivančna Gorica : Cockta Kresnice
1 : 2(1 : 1)
07.05.22
Termit Moravče : KAMNIK
2 : 2(0 : 2)
07.05.22
ATET Dren Vrhnika : Laby's Mengo 28
2 : 1(1 : 1)
07.05.22
IB 1975 Ljubljana : Rudar Trbovlje
4 : 3(1 : 1)
07.05.22
NK Zagorje : NK Kočevje
4 : 3(1 : 1)
07.05.22
Svoboda Kisovec : Bela krajina
1 : 1(1 : 1)
19. krog 14.05.22
14.05.22
Laby's Mengo 28 : Bela krajina
0 : 3(0 : 1)
15.05.22
NK Kočevje : Svoboda Kisovec
2 : 1(0 : 0)
15.05.22
Rudar Trbovlje : NK Zagorje
1 : 0(0 : 0)
14.05.22
ATET Dren Vrhnika : IB 1975 Ljubljana
2 : 0(2 : 0)
14.05.22
Kolpa : KAMNIK
0 : 9(0 : 5)
15.05.22
Cockta Kresnice : Termit Moravče
3 : 1(2 : 0)
14.05.22
Arne Tabor 69 : Ivančna Gorica
1 : 0(0 : 0)
14.05.22
Ihan : Trebnje
3 : 0(1 : 0)
20. krog 21.05.22
20.05.22
IB 1975 Ljubljana : Laby's Mengo 28
21.05.22
NK Zagorje : ATET Dren Vrhnika
21.05.22
Svoboda Kisovec : Rudar Trbovlje
21.05.22
Bela krajina : NK Kočevje
22.05.22
Trebnje : Kolpa
21.05.22
Ivančna Gorica : Ihan
21.05.22
Termit Moravče : Arne Tabor 69
21.05.22
KAMNIK : Cockta Kresnice
21. krog 25.05.22
25.05.22
Laby's Mengo 28 : NK Kočevje
25.05.22
Rudar Trbovlje : Bela krajina
25.05.22
ATET Dren Vrhnika : Svoboda Kisovec
25.05.22
IB 1975 Ljubljana : NK Zagorje
25.05.22
Kolpa : Cockta Kresnice
25.05.22
Arne Tabor 69 : KAMNIK
25.05.22
Ihan : Termit Moravče
25.05.22
Trebnje : Ivančna Gorica
22. krog 28.05.22
28.05.22
Ivančna Gorica : Kolpa
28.05.22
Termit Moravče : Trebnje
28.05.22
KAMNIK : Ihan
28.05.22
Cockta Kresnice : Arne Tabor 69
28.05.22
NK Zagorje : Laby's Mengo 28
28.05.22
Svoboda Kisovec : IB 1975 Ljubljana
28.05.22
Bela krajina : ATET Dren Vrhnika
28.05.22
NK Kočevje : Rudar Trbovlje