offer 1:1 https://fakerolex.is. exact richardmillereplica is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. rolex swiss paneraiwatches.to has long been passionate about watchmaking talent. noobfactory,a perfect blend of comfort and fashion. normal fingers in making often is the components involved with best swiss https://it.wellreplicas.to/. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best bestreplicawatchsite.org review. fine quantity of cheap aaa reallydiamond.com. japanese https://www.valentinoreplica.ru. rimowareplica have been a landmark of the industry since its founding.

Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 2. liga
LESTVICA 8. krog 17.10.20
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Olimpija Ljubljana B
8
6
1
1
23:6
19
2.
Bravo B
7
6
0
1
34:9
18
3.
Bela krajina
7
6
0
1
26:7
18
4.
Brinje Grosuplje B
8
5
0
3
35:13
15
5.
Mirna
8
4
2
2
20:16
14
6.
Kočevje
8
4
1
3
24:18
13
7.
Kamnik
6
4
0
2
13:9
12
8.
Roltek Dob
7
3
1
3
23:14
10
9.
Kolpa
7
3
1
3
23:23
10
10.
Jevnica
8
3
1
4
15:15
10
11.
Ilirija ExtraLux B
7
2
2
3
14:20
8
12.
Termit Moravče
6
0
1
5
5:36
1
13.
Zagorje
7
0
0
7
1:32
0
14.
Krim RollJet
8
0
0
8
4:42
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
8. krog 17.10.20
Kočevje
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 1 (1 : 0)
Mirna
:
Kolpa
2 : 2 (2 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Krim RollJet
13 : 0 (4 : 0)
Roltek Dob
:
Ilirija ExtraLux B
1 : 4 (1 : 4)
Zagorje
:
Jevnica
0 : 1 (0 : 1)
7. krog 10.10.20
Olimpija Ljubljana B
:
Krim RollJet
2 : 1 (1 : 0)
Mirna
:
Brinje Grosuplje B
0 : 2 (0 : 1)
Jevnica
:
Kočevje
1 : 3 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux B
:
Bravo B
1 : 5 (0 : 1)
Bela krajina
:
Zagorje
5 : 0 (2 : 0)
6. krog 03.10.20
Bravo B
:
Kolpa
6 : 1 (1 : 0)
Krim RollJet
:
Jevnica
0 : 2 (0 : 2)
Termit Moravče
:
Ilirija ExtraLux B
3 : 3 (2 : 0)
Zagorje
:
Kamnik
1 : 3 (1 : 2)
Kočevje
:
Bela krajina
0 : 4 (0 : 1)
Roltek Dob
:
Mirna
3 : 3 (3 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 3 (0 : 2)
5. krog 26.09.20
Jevnica
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 3 (1 : 2)
Roltek Dob
:
Brinje Grosuplje B
1 : 2 (0 : 2)
Mirna
:
Bravo B
3 : 1 (2 : 0)
Kolpa
:
Termit Moravče
5 : 1 (1 : 0)
Kamnik
:
Kočevje
4 : 0 (2 : 0)
Bela krajina
:
Krim RollJet
8 : 1 (4 : 1)
4. krog 19.09.20
Olimpija Ljubljana B
:
Bela krajina
4 : 0 (1 : 0)
Brinje Grosuplje B
:
Jevnica
3 : 1 (2 : 0)
Termit Moravče
:
Mirna
0 : 3 (0 : 1)
Krim RollJet
:
Kamnik
0 : 5 (0 : 3)
Zagorje
:
Kolpa
0 : 8 (0 : 2)
Bravo B
:
Roltek Dob
4 : 2 (2 : 1)
Kočevje
:
Ilirija ExtraLux B
2 : 1 (1 : 0)
3. krog 12.09.20
Bela krajina
:
Jevnica
4 : 2 (2 : 2)
Mirna
:
Zagorje
4 : 0 (0 : 0)
Kamnik
:
Olimpija Ljubljana B
1 : 0 (1 : 0)
Kolpa
:
Kočevje
2 : 10 (1 : 5)
Ilirija ExtraLux B
:
Krim RollJet
3 : 1 (1 : 1)
Bravo B
:
Brinje Grosuplje B
7 : 1 (4 : 1)
Roltek Dob
:
Termit Moravče
5 : 0 (3 : 0)
2. krog 05.09.20
Olimpija Ljubljana B
:
Ilirija ExtraLux B
6 : 0 (1 : 0)
Kočevje
:
Mirna
7 : 1 (2 : 1)
Termit Moravče
:
Bravo Publikum B
1 : 7 (1 : 3)
Krim RollJet
:
Kolpa
0 : 5 (0 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Bela krajina
0 : 1 (0 : 1)
Jevnica
:
Kamnik
4 : 0 (0 : 0)
Zagorje
:
Roltek Dob
0 : 7 (0 : 1)
1. krog 29.08.20
Mirna
:
Krim RollJet
4 : 1 (2 : 1)
Termit Moravče
:
Brinje Grosuplje B
0 : 13 (0 : 5)
Kolpa
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 4 (0 : 3)
Kamnik
:
Bela krajina
0 : 4 (0 : 0)
NK Dob
:
NK Kočevje
4 : 1 (3 : 0)
Bravo Publikum B
:
Zagorje
4 : 0 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux B
:
NK Jevnica
2 : 2 (2 : 1)

REZULTATI TEKEM