Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 2
LESTVICA 14. krog 13.04.24
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
NK Zagorje
13
12
0
1
117:5
36
2.
Olimpija Ljubljana beli
14
11
0
3
91:16
33
3.
NK Roltek Dob
12
9
1
2
38:13
28
4.
Krka
8
8
0
0
38:5
24
5.
Slovan B
11
6
2
3
39:40
20
6.
Jezero Medvode
13
5
3
5
27:33
18
7.
IB 1975 Ljubljana B
14
4
2
8
24:33
14
8.
Ihan
13
4
2
7
30:50
14
9.
Krim Hubat
13
2
3
8
15:49
9
10.
Dlan Logatec
13
2
2
9
18:73
8
11.
Anton Kamnik
10
1
2
7
12:68
5
12.
Dragomer
14
1
1
12
20:84
4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
14. krog 13.04.24
Slovan B
:
Dragomer
3 : 2 (3 : 1)
Olimpija Ljubljana beli
:
IB 1975 Ljubljana B
6 : 0 (3 : 0)
NK Roltek Dob
:
Krka
0 : 2 (0 : 2)
Dlan Logatec
:
Krim Hubat
0 : 3 (0 : 3)
NK Zagorje
:
Anton Kamnik
13 : 1 (4 : 0)
13. krog 06.04.24
Ihan
:
Dlan Logatec
6 : 0 (4 : 0)
Anton Kamnik
:
Slovan B
2 : 11 (1 : 5)
Dragomer
:
Jezero Medvode
0 : 5 (0 : 3)
IB 1975 Ljubljana B
:
NK Roltek Dob
1 : 2 (1 : 1)
Krim Hubat
:
Olimpija Ljubljana beli
1 : 6 (1 : 3)
12. krog 30.03.24
Jezero Medvode
:
Dlan Logatec
5 : 0 (2 : 0)
NK Zagorje
:
IB 1975 Ljubljana B
3 : 0 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana beli
:
Ihan
8 : 1 (4 : 0)
Dragomer
:
Anton Kamnik
1 : 5 (1 : 3)
NK Roltek Dob
:
Krim Hubat
2 : 1 (2 : 1)
11. krog 11.11.23
Olimpija Ljubljana beli
:
Dlan Logatec
12 : 0 (6 : 0)
NK Zagorje
:
Krim Hubat
9 : 0 (3 : 0)
Dragomer
:
Krka
0 : 8 (0 : 4)
Slovan B
:
IB 1975 Ljubljana B
2 : 0 (0 : 0)
10. krog 04.11.23
Krim Hubat
:
Slovan B
2 : 2 (1 : 1)
Ihan
:
NK Zagorje
0 : 9 (0 : 4)
IB 1975 Ljubljana B
:
Dragomer
5 : 0 (2 : 0)
Jezero Medvode
:
Olimpija Ljubljana beli
0 : 4 (0 : 1)
Dlan Logatec
:
NK Roltek Dob
0 : 6 (0 : 3)
9. krog 21.10.23
NK Zagorje
:
Dlan Logatec
19 : 0 (10 : 0)
Krka
:
Jezero Medvode
6 : 0 (6 : 0)
Dragomer
:
Krim Hubat
2 : 3 (1 : 1)
Anton Kamnik
:
IB 1975 Ljubljana B
0 : 6 (0 : 2)
Slovan B
:
Ihan
6 : 5 (3 : 1)
NK Roltek Dob
:
Olimpija Ljubljana beli
2 : 1 (1 : 0)
8. krog 14.10.23
Jezero Medvode
:
NK Roltek Dob
0 : 2 (0 : 1)
IB 1975 Ljubljana B
:
Krka
1 : 5 (1 : 5)
Ihan
:
Dragomer
2 : 4 (2 : 3)
Dlan Logatec
:
Slovan B
3 : 6 (1 : 4)
Olimpija Ljubljana beli
:
NK Zagorje
0 : 4 (0 : 1)
7. krog 07.10.23
IB 1975 Ljubljana B
:
Jezero Medvode
1 : 1 (0 : 0)
Krka
:
Krim Hubat
5 : 2 (5 : 2)
Anton Kamnik
:
Ihan
2 : 2 (1 : 0)
Dragomer
:
Dlan Logatec
1 : 3 (1 : 1)
NK Zagorje
:
NK Roltek Dob
4 : 0 (0 : 0)
Slovan B
:
Olimpija Ljubljana beli
1 : 7 (0 : 3)
6. krog 30.09.23
NK Roltek Dob
:
Slovan B
2 : 2 (1 : 1)
Ihan
:
Krka
0 : 5 (0 : 5)
Olimpija Ljubljana beli
:
Dragomer
13 : 1 (8 : 1)
Krim Hubat
:
IB 1975 Ljubljana B
0 : 0 (0 : 0)
Jezero Medvode
:
NK Zagorje
0 : 6 (0 : 4)
Dlan Logatec
:
Anton Kamnik
5 : 0 (2 : 0)
5. krog 23.09.23
Slovan B
:
NK Zagorje
0 : 12 (0 : 3)
Krim Hubat
:
Jezero Medvode
1 : 2 (1 : 1)
IB 1975 Ljubljana B
:
Ihan
4 : 1 (3 : 0)
Dragomer
:
NK Roltek Dob
1 : 9 (0 : 3)
Anton Kamnik
:
Olimpija Ljubljana beli
0 : 8 (0 : 5)
4. krog 16.09.23
NK Zagorje
:
Dragomer
17 : 1 (9 : 1)
Jezero Medvode
:
Slovan B
2 : 1 (2 : 0)
Dlan Logatec
:
IB 1975 Ljubljana B
0 : 3 (0 : 2)
Ihan
:
Krim Hubat
3 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana beli
:
Krka
1 : 4 (0 : 3)
NK Roltek Dob
:
Anton Kamnik
7 : 0 (7 : 0)
3. krog 13.09.23
Anton Kamnik
:
NK Zagorje
0 : 13 (0 : 6)
IB 1975 Ljubljana B
:
Olimpija Ljubljana beli
2 : 4 (1 : 0)
Ihan
:
Jezero Medvode
3 : 3 (2 : 1)
Krim Hubat
:
Dlan Logatec
2 : 2 (0 : 2)
Dragomer
:
Slovan B
3 : 5 (0 : 3)
2. krog 09.09.23
Jezero Medvode
:
Dragomer
4 : 2 (1 : 2)
Dlan Logatec
:
Ihan
0 : 5 (0 : 3)
NK Roltek Dob
:
IB 1975 Ljubljana B
2 : 1 (0 : 1)
NK Zagorje
:
Krka
1 : 3 (1 : 2)
Olimpija Ljubljana beli
:
Krim Hubat
12 : 0 (5 : 0)
1. krog 02.09.23
Krim Hubat
:
NK Roltek Dob
0 : 4 (0 : 1)
IB 1975 Ljubljana B
:
NK Zagorje
0 : 7 (0 : 2)
Ihan
:
Olimpija Ljubljana beli
0 : 9 (0 : 3)
Dlan Logatec
:
Jezero Medvode
5 : 5 (4 : 1)
Anton Kamnik
:
Dragomer
2 : 2 (1 : 1)