Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 4. liga
LESTVICA 11. krog 11.11.23
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Slovan B
11
10
1
0
60:6
31
2.
Jezero Medvode
11
8
1
2
51:17
25
3.
Dlan Logatec
10
8
0
2
34:8
24
4.
IB 1975 Ljubljana B
10
7
0
3
41:20
21
5.
Ilirija ExtraLux C
11
6
1
4
46:22
19
6.
NK Ljubljana
11
6
1
4
28:18
19
7.
NK Šmartno
11
5
1
5
29:26
16
8.
Komenda B
11
3
1
7
15:42
10
9.
ŠD Vir
11
2
1
8
16:50
7
10.
Arne Tabor 69 B
9
2
0
7
13:46
6
11.
Termit Moravče
10
1
1
8
7:53
4
12.
Svoboda Ljubljana
10
1
0
9
7:39
3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
11. krog 11.11.23
Ilirija ExtraLux C
:
Komenda B
1 : 2 (0 : 1)
ŠD Vir
:
Arne Tabor 69 B
2 : 1 (0 : 1)
Slovan B
:
Jezero Medvode
3 : 3 (1 : 1)
NK Ljubljana
:
Dlan Logatec
0 : 2 (0 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
IB 1975 Ljubljana B
1 : 3 (0 : 2)
Termit Moravče
:
NK Šmartno
1 : 6 (1 : 3)
10. krog 04.11.23
NK Šmartno
:
Ilirija ExtraLux C
1 : 1 (1 : 1)
Komenda B
:
Slovan B
0 : 6 (0 : 2)
IB 1975 Ljubljana B
:
NK Ljubljana
5 : 0 (3 : 0)
Jezero Medvode
:
ŠD Vir
10 : 1 (3 : 1)
9. krog 21.10.23
Termit Moravče
:
NK Ljubljana
1 : 1 (1 : 0)
ŠD Vir
:
Komenda B
3 : 3 (1 : 2)
Slovan B
:
NK Šmartno
2 : 1 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
Dlan Logatec
4 : 2 (2 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Jezero Medvode
0 : 3 (0 : 2)
8. krog 14.10.23
NK Ljubljana
:
Ilirija ExtraLux C
3 : 1 (2 : 1)
NK Šmartno
:
ŠD Vir
3 : 1 (1 : 0)
Komenda B
:
Svoboda Ljubljana
4 : 0 (3 : 0)
IB 1975 Ljubljana B
:
Termit Moravče
6 : 0 (3 : 0)
Dlan Logatec
:
Slovan B
0 : 1 (0 : 0)
Jezero Medvode
:
Arne Tabor 69 B
10 : 0 (4 : 0)
7. krog 07.10.23
Arne Tabor 69 B
:
Komenda B
1 : 0 (0 : 0)
ŠD Vir
:
Dlan Logatec
0 : 7 (0 : 3)
Slovan B
:
NK Ljubljana
3 : 0 (1 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Termit Moravče
11 : 0 (5 : 0)
Jezero Medvode
:
IB 1975 Ljubljana B
2 : 1 (0 : 1)
NK Šmartno
:
Svoboda Ljubljana
1 : 0 (1 : 0)
6. krog 30.09.23
Komenda B
:
Jezero Medvode
0 : 7 (0 : 4)
IB 1975 Ljubljana B
:
Ilirija ExtraLux C
4 : 2 (2 : 2)
Dlan Logatec
:
Svoboda Ljubljana
5 : 0 (3 : 0)
NK Ljubljana
:
ŠD Vir
4 : 1 (4 : 1)
Termit Moravče
:
Slovan B
0 : 7 (0 : 3)
NK Šmartno
:
Arne Tabor 69 B
5 : 1 (4 : 1)
5. krog 23.09.23
Slovan B
:
Ilirija ExtraLux C
6 : 0 (2 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Dlan Logatec
1 : 5 (0 : 0)
Komenda B
:
IB 1975 Ljubljana B
0 : 9 (0 : 4)
Jezero Medvode
:
NK Šmartno
6 : 3 (5 : 0)
ŠD Vir
:
Termit Moravče
6 : 0 (4 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
NK Ljubljana
1 : 4 (1 : 2)
4. krog 16.09.23
NK Šmartno
:
Komenda B
7 : 3 (7 : 3)
Dlan Logatec
:
Jezero Medvode
5 : 1 (3 : 0)
IB 1975 Ljubljana B
:
Slovan B
2 : 13 (0 : 4)
Termit Moravče
:
Svoboda Ljubljana
3 : 1 (0 : 1)
NK Ljubljana
:
Arne Tabor 69 B
9 : 1 (4 : 1)
Ilirija ExtraLux C
:
ŠD Vir
7 : 1 (3 : 0)
3. krog 09.09.23
Jezero Medvode
:
NK Ljubljana
3 : 1 (1 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Ilirija ExtraLux C
1 : 5 (0 : 1)
NK Šmartno
:
IB 1975 Ljubljana B
1 : 6 (0 : 3)
Arne Tabor 69 B
:
Termit Moravče
7 : 1 (3 : 0)
ŠD Vir
:
Slovan B
0 : 7 (0 : 3)
Dlan Logatec
:
Komenda B
3 : 0 (0 : 0)
2. krog 02.09.23
IB 1975 Ljubljana B
:
ŠD Vir
5 : 0 (2 : 0)
Termit Moravče
:
Jezero Medvode
1 : 5 (1 : 3)
Dlan Logatec
:
NK Šmartno
4 : 1 (2 : 1)
Slovan B
:
Svoboda Ljubljana
10 : 0 (3 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Arne Tabor 69 B
12 : 1 (7 : 0)
NK Ljubljana
:
Komenda B
5 : 0 (4 : 0)
1. krog 26.08.23
Svoboda Ljubljana
:
ŠD Vir
3 : 1 (1 : 0)
Jezero Medvode
:
Ilirija ExtraLux C
1 : 2 (1 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Slovan B
0 : 2 (0 : 1)
NK Šmartno
:
NK Ljubljana
0 : 1 (0 : 1)
Komenda B
:
Termit Moravče
3 : 0 (3 : 0)
Dlan Logatec
:
IB 1975 Ljubljana B
1 : 0 (0 : 0)