Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 3. liga
LESTVICA 15. krog 20.04.24
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Olimpija Ljubljana C
15
14
1
0
75:8
43
2.
Ilirija ExtraLux B
13
10
1
2
52:13
31
3.
Jevnica
13
9
1
3
34:23
28
4.
NK TREBNJE
14
8
0
6
35:33
24
5.
Litija
14
8
0
6
32:30
24
6.
TEM Mirna
13
7
0
6
32:21
21
7.
Brinje Grosuplje B
14
6
0
8
21:36
18
8.
Bravo C
14
5
1
8
35:43
16
9.
Krim Hubat
14
4
1
9
16:36
13
10.
Ivančna Gorica
14
4
1
9
27:53
13
11.
NK Ribnica
14
2
1
11
21:49
7
12.
NK Mengo 28
14
2
1
11
16:51
7
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
15. krog 20.04.24
Olimpija Ljubljana C
:
NK Ribnica
5 : 0 (1 : 0)
14. krog 13.04.24
Brinje Grosuplje B
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 3 (0 : 1)
NK Ribnica
:
Krim Hubat
1 : 1 (1 : 1)
TEM Mirna
:
Litija
2 : 0 (2 : 0)
Bravo C
:
Jevnica
1 : 4 (0 : 2)
NK TREBNJE
:
NK Mengo 28
4 : 5 (3 : 1)
Ilirija ExtraLux B
:
Ivančna Gorica
4 : 1 (3 : 1)
13. krog 06.04.24
Jevnica
:
NK TREBNJE
2 : 0 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana C
:
Ilirija ExtraLux B
2 : 2 (1 : 1)
Ivančna Gorica
:
Bravo C
3 : 5 (1 : 3)
Litija
:
NK Ribnica
5 : 2 (4 : 0)
NK Mengo 28
:
TEM Mirna
3 : 1 (2 : 0)
Krim Hubat
:
Brinje Grosuplje B
3 : 0 (0 : 0)
12. krog 30.03.24
TEM Mirna
:
NK Ribnica
3 : 1 (2 : 1)
NK Mengo 28
:
Jevnica
3 : 4 (1 : 2)
Ilirija ExtraLux B
:
Krim Hubat
6 : 0 (4 : 0)
Brinje Grosuplje B
:
Litija
2 : 0 (2 : 0)
NK TREBNJE
:
Ivančna Gorica
2 : 1 (0 : 0)
Bravo C
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 9 (0 : 5)
11. krog 11.11.23
NK Mengo 28
:
Ivančna Gorica
0 : 0 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux B
:
Litija
1 : 2 (1 : 0)
NK TREBNJE
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 2 (0 : 1)
Bravo C
:
Krim Hubat
2 : 1 (2 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
NK Ribnica
3 : 2 (0 : 0)
10. krog 04.11.23
Litija
:
Bravo C
2 : 1 (0 : 1)
Krim Hubat
:
NK TREBNJE
1 : 5 (0 : 3)
Ivančna Gorica
:
Jevnica
1 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana C
:
NK Mengo 28
7 : 0 (2 : 0)
TEM Mirna
:
Brinje Grosuplje B
4 : 0 (3 : 0)
9. krog 21.10.23
Jevnica
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 4 (0 : 2)
Ilirija ExtraLux B
:
Brinje Grosuplje B
4 : 1 (1 : 1)
Ivančna Gorica
:
TEM Mirna
4 : 2 (2 : 1)
NK Mengo 28
:
Krim Hubat
1 : 4 (0 : 3)
Bravo C
:
NK Ribnica
5 : 1 (3 : 0)
NK TREBNJE
:
Litija
3 : 0 (0 : 0)
8. krog 14.10.23
Olimpija Ljubljana C
:
Ivančna Gorica
9 : 0 (9 : 0)
NK Ribnica
:
NK TREBNJE
2 : 3 (0 : 2)
TEM Mirna
:
Ilirija ExtraLux B
1 : 6 (0 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Bravo C
4 : 1 (3 : 0)
Krim Hubat
:
Jevnica
0 : 4 (0 : 3)
Litija
:
NK Mengo 28
3 : 0 (1 : 0)
7. krog 07.10.23
Bravo C
:
Ilirija ExtraLux B
1 : 4 (0 : 3)
Jevnica
:
Litija
4 : 1 (2 : 1)
NK Mengo 28
:
NK Ribnica
0 : 2 (0 : 2)
Ivančna Gorica
:
Krim Hubat
1 : 2 (1 : 2)
TEM Mirna
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 2 (0 : 2)
NK TREBNJE
:
Brinje Grosuplje B
4 : 1 (1 : 0)
6. krog 30.09.23
Litija
:
Ivančna Gorica
6 : 1 (4 : 0)
Ilirija ExtraLux B
:
NK TREBNJE
3 : 1 (1 : 0)
TEM Mirna
:
Bravo C
4 : 0 (2 : 0)
NK Ribnica
:
Jevnica
3 : 5 (1 : 2)
Brinje Grosuplje B
:
NK Mengo 28
1 : 0 (0 : 0)
Krim Hubat
:
Olimpija Ljubljana C
0 : 4 (0 : 2)
5. krog 23.09.23
NK Mengo 28
:
Ilirija ExtraLux B
0 : 6 (0 : 5)
Jevnica
:
Brinje Grosuplje B
3 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica
:
NK Ribnica
7 : 2 (3 : 1)
Olimpija Ljubljana C
:
Litija
7 : 2 (3 : 1)
NK TREBNJE
:
Bravo C
4 : 3 (3 : 1)
Krim Hubat
:
TEM Mirna
1 : 0 (0 : 0)
4. krog 16.09.23
TEM Mirna
:
NK TREBNJE
6 : 1 (2 : 0)
Bravo C
:
NK Mengo 28
7 : 1 (3 : 0)
Litija
:
Krim Hubat
3 : 1 (1 : 1)
Brinje Grosuplje B
:
Ivančna Gorica
1 : 3 (1 : 1)
NK Ribnica
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 6 (1 : 3)
Ilirija ExtraLux B
:
Jevnica
4 : 0 (2 : 0)
3. krog 09.09.23
Litija
:
TEM Mirna
3 : 2 (3 : 2)
Krim Hubat
:
NK Ribnica
2 : 3 (2 : 3)
Olimpija Ljubljana C
:
Brinje Grosuplje B
7 : 0 (3 : 0)
Jevnica
:
Bravo C
1 : 1 (1 : 0)
Ivančna Gorica
:
Ilirija ExtraLux B
1 : 9 (0 : 3)
NK Mengo 28
:
NK TREBNJE
1 : 3 (1 : 0)
2. krog 02.09.23
Bravo C
:
Ivančna Gorica
7 : 0 (4 : 0)
Brinje Grosuplje B
:
Krim Hubat
4 : 0 (1 : 0)
NK TREBNJE
:
Jevnica
3 : 2 (3 : 1)
Ilirija ExtraLux B
:
Olimpija Ljubljana C
1 : 3 (1 : 1)
NK Ribnica
:
Litija
1 : 3 (0 : 2)
TEM Mirna
:
NK Mengo 28
6 : 0 (3 : 0)
1. krog 26.08.23
Krim Hubat
:
Ilirija ExtraLux B
0 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana C
:
Bravo C
5 : 0 (0 : 0)
NK Ribnica
:
TEM Mirna
0 : 1 (0 : 1)
Ivančna Gorica
:
NK TREBNJE
4 : 2 (3 : 1)
Litija
:
Brinje Grosuplje B
2 : 3 (1 : 2)
Jevnica
:
NK Mengo 28
3 : 2 (1 : 0)