Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px    Prigo, d.o.o.
TEKMOVANJA
Mlajši dečki 2. liga
LESTVICA 11. krog 11.11.23
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Komenda B
11
9
1
1
40:13
28
2.
IB 1975 Ljubljana A
11
8
1
2
42:11
25
3.
Olimpija Ljubljana B
11
7
2
2
53:12
23
4.
Bravo B
11
7
1
3
48:17
22
5.
Radomlje rumeni
11
6
0
5
40:25
18
6.
Vrhnika
11
5
3
3
34:20
18
7.
Kočevje
11
5
2
4
42:24
17
8.
Arne Tabor 69
11
5
2
4
32:18
17
9.
OŠ Olimpija Ljubljana
11
4
2
5
22:32
14
10.
Kolpa
10
1
0
9
11:46
3
11.
NK Zagorje
11
1
0
10
9:62
3
12.
Dolomiti
10
0
0
10
1:94
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
11. krog 11.11.23
Dolomiti
:
Arne Tabor 69
0 : 10 (0 : 4)
Vrhnika
:
OŠ Olimpija Ljubljana
2 : 1 (1 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
NK Zagorje
14 : 0 (9 : 0)
IB 1975 Ljubljana A
:
Kočevje
3 : 1 (2 : 1)
Bravo B
:
Kolpa
1 : 0 (1 : 0)
Radomlje rumeni
:
Komenda B
1 : 4 (0 : 2)
10. krog 04.11.23
Arne Tabor 69
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 3 (2 : 2)
Komenda B
:
Bravo B
3 : 2 (0 : 2)
NK Zagorje
:
Vrhnika
0 : 6 (0 : 1)
Kočevje
:
Radomlje rumeni
5 : 1 (2 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
IB 1975 Ljubljana A
0 : 8 (0 : 4)
9. krog 21.10.23
IB 1975 Ljubljana A
:
Vrhnika
0 : 0 (0 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
Kolpa
10 : 1 (4 : 0)
Arne Tabor 69
:
NK Zagorje
4 : 0 (4 : 0)
Bravo B
:
Kočevje
7 : 2 (3 : 0)
Radomlje rumeni
:
OŠ Olimpija Ljubljana
6 : 0 (4 : 0)
Dolomiti
:
Komenda B
0 : 5 (0 : 0)
8. krog 14.10.23
Kolpa
:
Arne Tabor 69
0 : 5 (0 : 2)
NK Zagorje
:
IB 1975 Ljubljana A
0 : 3 (0 : 1)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Bravo B
1 : 2 (1 : 2)
Kočevje
:
Dolomiti
9 : 0 (5 : 0)
Komenda B
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 0 (0 : 0)
Vrhnika
:
Radomlje rumeni
5 : 2 (2 : 0)
7. krog 07.10.23
Olimpija Ljubljana B
:
Kočevje
4 : 2 (1 : 0)
Bravo B
:
Vrhnika
2 : 2 (1 : 0)
Kolpa
:
NK Zagorje
5 : 1 (2 : 0)
Arne Tabor 69
:
Komenda B
2 : 4 (2 : 4)
Dolomiti
:
OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 11 (1 : 5)
Radomlje rumeni
:
IB 1975 Ljubljana A
0 : 4 (0 : 2)
6. krog 30.09.23
Kočevje
:
Arne Tabor 69
2 : 2 (1 : 1)
Vrhnika
:
Dolomiti
8 : 0 (5 : 0)
IB 1975 Ljubljana A
:
Bravo B
2 : 0 (0 : 0)
Komenda B
:
Kolpa
5 : 0 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana B
:
OŠ Olimpija Ljubljana
1 : 1 (1 : 1)
NK Zagorje
:
Radomlje rumeni
0 : 6 (0 : 2)
5. krog 23.09.23
Radomlje rumeni
:
Bravo B
2 : 5 (0 : 3)
NK Zagorje
:
Komenda B
0 : 1 (0 : 1)
Kolpa
:
Kočevje
1 : 4 (1 : 3)
Dolomiti
:
IB 1975 Ljubljana A
0 : 12 (0 : 5)
Olimpija Ljubljana B
:
Vrhnika
5 : 2 (2 : 2)
Arne Tabor 69
:
OŠ Olimpija Ljubljana
0 : 0 (0 : 0)
4. krog 16.09.23
Kočevje
:
Komenda B
5 : 1 (1 : 1)
NK Zagorje
:
Bravo B
1 : 12 (1 : 3)
IB 1975 Ljubljana A
:
Olimpija Ljubljana B
0 : 4 (0 : 1)
Vrhnika
:
Arne Tabor 69
1 : 2 (1 : 2)
Radomlje rumeni
:
Dolomiti
9 : 0 (4 : 0)
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Kolpa
2 : 1 (1 : 1)
3. krog 09.09.23
Dolomiti
:
Bravo B
0 : 13 (0 : 13)
Arne Tabor 69
:
IB 1975 Ljubljana A
2 : 3 (1 : 1)
Kolpa
:
Vrhnika
1 : 4 (0 : 2)
Kočevje
:
NK Zagorje
8 : 0 (5 : 0)
Komenda B
:
OŠ Olimpija Ljubljana
9 : 1 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Radomlje rumeni
0 : 2 (0 : 1)
2. krog 02.09.23
OŠ Olimpija Ljubljana
:
Kočevje
2 : 1 (0 : 1)
IB 1975 Ljubljana A
:
Kolpa
6 : 0 (2 : 0)
Radomlje rumeni
:
Arne Tabor 69
3 : 0 (1 : 0)
Bravo B
:
Olimpija Ljubljana B
2 : 1 (0 : 1)
NK Zagorje
:
Dolomiti
6 : 0 (2 : 0)
Vrhnika
:
Komenda B
1 : 4 (0 : 1)
1. krog 26.08.23
OŠ Olimpija Ljubljana
:
NK Zagorje
3 : 1 (0 : 0)
Kolpa
:
Radomlje rumeni
2 : 8 (0 : 5)
Arne Tabor 69
:
Bravo B
3 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana B
:
Dolomiti
11 : 0 (4 : 0)
Kočevje
:
Vrhnika
3 : 3 (2 : 1)
Komenda B
:
IB 1975 Ljubljana A
4 : 1 (2 : 1)