offer 1:1 https://fakerolex.is. exact richardmillereplica is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. rolex swiss paneraiwatches.to has long been passionate about watchmaking talent. noobfactory,a perfect blend of comfort and fashion. normal fingers in making often is the components involved with best swiss https://it.wellreplicas.to/. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best bestreplicawatchsite.org review. fine quantity of cheap aaa reallydiamond.com. japanese https://www.valentinoreplica.ru. rimowareplica have been a landmark of the industry since its founding.

Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
LESTVICA 17. krog 21.05.22
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za prvaka
1.
15
14
1
0
94:9
43
2.
16
11
1
4
92:12
34
3.
17
9
4
4
51:23
31
4.
17
9
4
4
34:25
31
5.
16
9
3
4
53:22
30
6.
16
9
2
5
43:25
29
7.
16
7
4
5
30:21
25
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za izpad
1.
16
7
1
8
27:34
22
2.
15
6
2
7
32:36
20
3.
17
6
1
10
44:80
19
4.
15
4
2
9
23:72
14
5.
15
2
4
9
17:49
10
6.
16
1
2
13
26:78
5
7.
15
1
1
13
7:87
4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
17. krog 21.05.22
ATET Dren Vrhnika B
:
Ivančna Gorica
2 : 2 (0 : 0)
NK Olimpija Ljubljana
:
Bravo
3 : 0 (0 : 0)
NK DOMŽALE
:
Komenda A
2 : 1 (1 : 0)
Brinje Grosuplje
:
ND Slovan
4 : 2 (2 : 2)
16. krog 14.05.22
KAMNIK
:
ATET Dren Vrhnika B
3 : 2 (0 : 1)
Ivančna Gorica
:
NK KRIM
7 : 2 (4 : 0)
ND Slovan
:
Ilirija ExtraLux
0 : 2 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Kolpa
8 : 3 (4 : 0)
Komenda A
:
Brinje Grosuplje
2 : 1 (1 : 1)
15. krog 07.05.22
NK DOMŽALE
:
NK Olimpija Ljubljana
2 : 1 (2 : 1)
Brinje Grosuplje
:
Bravo
2 : 1 (1 : 0)
Ilirija ExtraLux
:
Komenda A
3 : 1 (2 : 0)
Kolpa
:
Ivančna Gorica
3 : 6 (2 : 3)
ATET Dren Vrhnika B
:
NK Kočevje Krka
0 : 1 (0 : 0)
14. krog 23.04.22
KAMNIK
:
Kolpa
3 : 3 (1 : 0)
Komenda A
:
ND Slovan
1 : 0 (1 : 0)
NK Olimpija Ljubljana
:
Brinje Grosuplje
1 : 2 (0 : 2)
NK Kočevje Krka
:
NK KRIM
3 : 0 (2 : 0)
Ivančna Gorica
:
Arne Tabor 69 B
2 : 1 (0 : 1)
Bravo
:
Ilirija ExtraLux
2 : 1 (1 : 1)
13. krog 16.04.22
NK Olimpija Ljubljana
:
Ilirija ExtraLux
4 : 0 (4 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
ATET Dren Vrhnika B
1 : 3 (1 : 1)
Ivančna Gorica
:
Bravo
0 : 3 (0 : 2)
NK DOMŽALE
:
NK KRIM
14 : 0 (8 : 0)
NK Kočevje Krka
:
Kolpa
7 : 3 (5 : 2)
Komenda A
:
ND Slovan
1 : 1 (1 : 1)
KAMNIK
:
Brinje Grosuplje
1 : 4 (0 : 0)
12. krog 09.04.22
ND Slovan
:
NK Olimpija Ljubljana
2 : 1 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika B
:
NK Kočevje Krka
2 : 1 (1 : 1)
Ilirija ExtraLux
:
KAMNIK
3 : 1 (2 : 1)
Bravo
:
Arne Tabor 69 B
6 : 0 (2 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Ivančna Gorica
6 : 1 (3 : 1)
Kolpa
:
NK DOMŽALE
1 : 7 (0 : 2)
NK KRIM
:
Komenda A
0 : 6 (0 : 3)
11. krog 02.04.22
Komenda A
:
Kolpa
7 : 0 (4 : 0)
NK Kočevje Krka
:
Bravo
0 : 3 (0 : 2)
NK DOMŽALE
:
ATET Dren Vrhnika B
5 : 1 (1 : 0)
NK Olimpija Ljubljana
:
NK KRIM
19 : 0 (7 : 0)
Ilirija ExtraLux
:
Brinje Grosuplje
2 : 1 (2 : 1)
KAMNIK
:
ND Slovan
2 : 4 (0 : 4)
Arne Tabor 69 B
:
Ivančna Gorica
1 : 7 (1 : 5)
10. krog 06.11.21
Kolpa
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 6 (0 : 3)
Ivančna Gorica
:
NK Kočevje Krka
1 : 6 (1 : 3)
ATET Dren Vrhnika B
:
Komenda A
0 : 2 (0 : 2)
ND Slovan
:
Ilirija ExtraLux
0 : 0 (0 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Arne Tabor 69 B
1 : 1 (0 : 0)
NK KRIM
:
KAMNIK
1 : 3 (0 : 2)
Bravo
:
NK DOMŽALE
2 : 2 (1 : 0)
9. krog 23.10.21
ND Slovan
:
Brinje Grosuplje
1 : 1 (0 : 1)
NK Kočevje Krka
:
Arne Tabor 69 B
0 : 1 (0 : 0)
Komenda A
:
Bravo
4 : 2 (2 : 2)
NK Olimpija Ljubljana
:
ATET Dren Vrhnika B
10 : 0 (6 : 0)
Ilirija ExtraLux
:
NK KRIM
8 : 0 (6 : 0)
KAMNIK
:
Kolpa
1 : 4 (0 : 2)
NK DOMŽALE
:
Ivančna Gorica
13 : 0 (4 : 0)
8. krog 16.10.21
Arne Tabor 69 B
:
NK DOMŽALE
1 : 6 (0 : 4)
Kolpa
:
Ilirija ExtraLux
0 : 3 (0 : 1)
Bravo
:
NK Olimpija Ljubljana
2 : 2 (1 : 1)
Brinje Grosuplje
:
NK Kočevje Krka
2 : 1 (1 : 1)
Ivančna Gorica
:
Komenda A
0 : 11 (0 : 7)
ATET Dren Vrhnika B
:
KAMNIK
0 : 2 (0 : 1)
NK KRIM
:
ND Slovan
1 : 2 (0 : 0)
7. krog 09.10.21
Komenda A
:
Arne Tabor 69 B
1 : 0 (1 : 0)
NK KRIM
:
Brinje Grosuplje
0 : 2 (0 : 1)
NK Olimpija Ljubljana
:
Ivančna Gorica
6 : 0 (4 : 0)
NK DOMŽALE
:
NK Kočevje Krka
6 : 1 (1 : 0)
Ilirija ExtraLux
:
ATET Dren Vrhnika B
0 : 3 (0 : 1)
ND Slovan
:
Kolpa
6 : 0 (4 : 0)
KAMNIK
:
Bravo
3 : 8 (1 : 3)
6. krog 02.10.21
Brinje Grosuplje
:
NK DOMŽALE
0 : 4 (0 : 0)
Kolpa
:
NK KRIM
0 : 2 (0 : 1)
Ivančna Gorica
:
KAMNIK
1 : 3 (1 : 2)
NK Kočevje Krka
:
Komenda A
3 : 3 (2 : 2)
ATET Dren Vrhnika B
:
ND Slovan
1 : 0 (1 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 8 (0 : 3)
Bravo
:
Ilirija ExtraLux
3 : 0 (2 : 0)
5. krog 25.09.21
Kolpa
:
Brinje Grosuplje
3 : 6 (1 : 2)
Ilirija ExtraLux
:
Ivančna Gorica
7 : 2 (3 : 1)
KAMNIK
:
Arne Tabor 69 B
1 : 1 (0 : 0)
Komenda A
:
NK DOMŽALE
1 : 5 (0 : 5)
ND Slovan
:
Bravo
2 : 1 (1 : 1)
NK KRIM
:
ATET Dren Vrhnika B
0 : 4 (0 : 1)
NK Olimpija Ljubljana
:
NK Kočevje Krka
8 : 0 (3 : 0)
4. krog 18.09.21
ATET Dren Vrhnika B
:
Kolpa
2 : 0 (0 : 0)
NK DOMŽALE
:
NK Olimpija Ljubljana
4 : 0 (3 : 0)
Ivančna Gorica
:
ND Slovan
1 : 6 (0 : 3)
NK Kočevje Krka
:
KAMNIK
6 : 0 (1 : 0)
Brinje Grosuplje
:
Komenda A
0 : 0 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Ilirija ExtraLux
1 : 6 (0 : 3)
Bravo
:
NK KRIM
9 : 0 (6 : 0)
3. krog 11.09.21
Kolpa
:
Bravo
3 : 7 (1 : 6)
NK KRIM
:
Ivančna Gorica
0 : 6 (0 : 6)
Ilirija ExtraLux
:
NK Kočevje Krka
7 : 0 (5 : 0)
ND Slovan
:
Arne Tabor 69 B
4 : 0 (0 : 0)
ATET Dren Vrhnika B
:
Brinje Grosuplje
0 : 2 (0 : 1)
KAMNIK
:
NK DOMŽALE
0 : 13 (0 : 7)
NK Olimpija Ljubljana
:
Komenda A
5 : 0 (0 : 0)
2. krog 04.09.21
Bravo
:
ATET Dren Vrhnika B
4 : 0 (2 : 0)
Ivančna Gorica
:
Kolpa
7 : 3 (6 : 1)
Brinje Grosuplje
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 5 (0 : 2)
Arne Tabor 69 B
:
NK KRIM
1 : 1 (0 : 0)
NK Kočevje Krka
:
ND Slovan
0 : 0 (0 : 0)
Komenda A
:
KAMNIK
9 : 0 (4 : 0)
NK DOMŽALE
:
Ilirija ExtraLux
6 : 0 (3 : 0)
1. krog 28.08.21
KAMNIK
:
NK Olimpija Ljubljana
0 : 13 (0 : 7)
Bravo
:
Brinje Grosuplje
0 : 0 (0 : 0)
NK KRIM
:
NK Kočevje Krka
0 : 3 (0 : 3)
ATET Dren Vrhnika B
:
Ivančna Gorica
7 : 1 (3 : 0)
Kolpa
:
Arne Tabor 69 B
0 : 0 (0 : 0)
Ilirija ExtraLux
:
Komenda A
1 : 1 (1 : 0)
ND Slovan
:
NK DOMŽALE
0 : 5 (0 : 0)