Starejši dečki 3. liga 20/21
Zapisnik: 8. krog 17.10.2020
TEKMA: Ihan - Brinje Grosuplje B 3 : 2
Datum: 18.10.20 - 10.30
Ihan - Šport park Ihan Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Gyergyek Miha
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Ihan
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Hušič Gašper
2007
3
Osterman Enej
2006
4
Lenarčič Matic
2006
7
Maravić Nik
2007
8
Lebinger Jurij
2006
9
Drenik Nejc
2006
10
Rakun Aleksander
2006
11
Kosem Anton
2007
12
Žunič Tadej (V)
2008
14
Razpotnik Rok
2006
15
Cimerman Kristjan (K)
2006
Brinje Grosuplje B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Protner Svarun Nerej (V)
2007
2
Blatnik Žiga
2007
3
Miklič Gašper (K)
2007
4
Grad Gaj Anton
2007
5
Cencelj Luka
2007
6
Jug Bastjan
2007
7
Razboršek Filip
2007
10
Brajković Tin
2007
11
Krstič Nejc
2007
15
Koleša Matic
2007
20
Ristić David
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
0
Osolnik Žan
2007
13
Gril Nejc
2006
20
Grujičić Mark
2007
22
Kosec Garaj Staš
2007
Trener
Švarc Brane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Kapić Tarik
2007
9
Dovjak Gal
2007
13
Todorović Toni
2007
14
Marić Maja
2007
17
Krstič Tim
2008
Trener
Kolarič Borut
STRELCI
Ihan
1 : 0 11 - Kosem Anton (7')
2 : 1 9 - Drenik Nejc (28')
3 : 1 9 - Drenik Nejc (48')
Brinje Grosuplje B
1 : 1 11 - Krstič Nejc (17')
3 : 2 13 - Todorović Toni (59')
OPOMINJANI
Ihan
12 - Žunič Tadej (70')
Brinje Grosuplje B
4 - Grad Gaj Anton (56')
9 - Dovjak Gal (71')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ihan
Minuta
Igralec
36'
22 - Kosec Garaj Staš
36'
3 - Osterman Enej
36'
20 - Grujičić Mark
36'
7 - Maravić Nik
65'
0 - Osolnik Žan
65'
14 - Razpotnik Rok
Brinje Grosuplje B
Minuta
Igralec
36'
14 - Marić Maja
36'
2 - Blatnik Žiga
36'
8 - Kapić Tarik
36'
15 - Koleša Matic
36'
9 - Dovjak Gal
36'
5 - Cencelj Luka
45'
17 - Krstič Tim
45'
6 - Jug Bastjan
45'
13 - Todorović Toni
45'
7 - Razboršek Filip
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Ljubljana Palis : NK TREBNJE | 8 : 2 |
Cockta Kresnice : Zagorje | 0 : 2 |
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec | 0 : 3 |
Rudar Trbovlje : Jevnica | 8 : 1 |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 2 : 0 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik | 3 : 3 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |